KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
48:36
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
9 Timo Lahti T. Lahti Timo Lahti 2 3 3 2* 2 2 14 +1
10 Tim Soerensen T. Soerensen Tim Soerensen 1 1 3 2 1* 3 11 +1
11 Bastian Borke B. Borke Bastian Borke 0 1* 1 0 - 2 +1
12 Keynan Rew K. Rew Keynan Rew 3 3 1 3 2 1* 13 +1
13 Marcus Birkemose M. Birkemose Marcus Birkemose 2 w 2* 1* 3 0 8 +2
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Andrzej Lebiediew A. Lebiediew Andrzej Lebiediew 1 2 2 3 1 3 3 15
2 Frederik Jakobsen F. Jakobsen Frederik Jakobsen 2 0 2 3 0 0 7
3 Hans Andersen H. Andersen Hans Andersen 3 3 w 1 0 2 9
4 Kasper Andersen K. Andersen Kasper Andersen 0 2 0 1 - 1* 4 +1
5 Rasmus Pedersen R. Pedersen Rasmus Pedersen 0 1* 0 - 0 1 +1
Bieg 14
Region Varde Elitesport 48
3 : 3
36 Team Fjelsted
  • Andrzej Lebiediew 3
  • Timo Lahti 2
  • Rasmus Pedersen 0
  • Keynan Rew 1
Bieg 13
Region Varde Elitesport 45
3 : 3
33 Team Fjelsted
  • Tim Soerensen 3
  • Hans Andersen 2
  • Marcus Birkemose 0
  • Kasper Andersen 1
Bieg 12
Region Varde Elitesport 42
3 : 3
30 Team Fjelsted
  • Frederik Jakobsen 0
  • Timo Lahti 2
  • Andrzej Lebiediew 3
  • Tim Soerensen 1
Bieg 11
Region Varde Elitesport 39
5 : 1
27 Team Fjelsted
  • Marcus Birkemose Rezerwa zwykła za Bastian Borke 3
  • Andrzej Lebiediew Rezerwa taktyczna za Rasmus Pedersen 1
  • Timo Lahti 2
  • Frederik Jakobsen Rezerwa taktyczna za Kasper Andersen 0
Bieg 10
Region Varde Elitesport 34
3 : 3
26 Team Fjelsted
  • Andrzej Lebiediew 3
  • Marcus Birkemose 1
  • Hans Andersen 0
  • Keynan Rew 2
Bieg 9
Region Varde Elitesport 31
5 : 1
23 Team Fjelsted
  • Marcus Birkemose 2
  • Kasper Andersen 1
  • Keynan Rew 3
  • Rasmus Pedersen 0
Bieg 8
Region Varde Elitesport 26
2 : 4
22 Team Fjelsted
  • Tim Soerensen 2
  • Frederik Jakobsen 3
  • Bastian Borke 0
  • Hans Andersen 1
Bieg 7
Region Varde Elitesport 24
4 : 2
18 Team Fjelsted
  • Andrzej Lebiediew 2
  • Keynan Rew 1
  • Kasper Andersen 0
  • Timo Lahti 3
Bieg 6
Region Varde Elitesport 20
3 : 3
16 Team Fjelsted
  • Marcus Birkemose w
  • Rasmus Pedersen 1
  • Tim Soerensen 3
  • Frederik Jakobsen 2
Bieg 5
Region Varde Elitesport 17
4 : 2
13 Team Fjelsted
  • Hans Andersen w
  • Keynan Rew 3
  • Kasper Andersen 2
  • Bastian Borke 1
Bieg 4
Region Varde Elitesport 13
4 : 2
11 Team Fjelsted
  • Tim Soerensen 1
  • Frederik Jakobsen 0
  • Timo Lahti 3
  • Andrzej Lebiediew 2
Bieg 3
Region Varde Elitesport 9
3 : 3
9 Team Fjelsted
  • Rasmus Pedersen 0
  • Bastian Borke 1
  • Hans Andersen 3
  • Marcus Birkemose 2
Bieg 2
Region Varde Elitesport 6
4 : 2
6 Team Fjelsted
  • Kasper Andersen 0
  • Tim Soerensen 1
  • Frederik Jakobsen 2
  • Keynan Rew 3
Bieg 1
Region Varde Elitesport 2
2 : 4
4 Team Fjelsted
  • Timo Lahti 2
  • Andrzej Lebiediew 1
  • Bastian Borke 0
  • Hans Andersen 3

 

Relacja na podstawie dmusport.dk.

Zobacz również
    Region Varde Elitesport Region Varde Elitesport 48
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Timo Lahti T. Lahti Timo Lahti 2 3 3 2* 2 2 14 +1
    10 Tim Soerensen T. Soerensen Tim Soerensen 1 1 3 2 1* 3 11 +1
    11 Bastian Borke B. Borke Bastian Borke 0 1* 1 0 - 2 +1
    12 Keynan Rew K. Rew Keynan Rew 3 3 1 3 2 1* 13 +1
    13 Marcus Birkemose M. Birkemose Marcus Birkemose 2 w 2* 1* 3 0 8 +2
    Team Fjelsted Team Fjelsted 36
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Andrzej Lebiediew A. Lebiediew Andrzej Lebiediew 1 2 2 3 1 3 3 15
    2 Frederik Jakobsen F. Jakobsen Frederik Jakobsen 2 0 2 3 0 0 7
    3 Hans Andersen H. Andersen Hans Andersen 3 3 w 1 0 2 9
    4 Kasper Andersen K. Andersen Kasper Andersen 0 2 0 1 - 1* 4 +1
    5 Rasmus Pedersen R. Pedersen Rasmus Pedersen 0 1* 0 - 0 1 +1