Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
40:44
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
9 Niels Kristian Iversen N. Iversen Niels Kristian Iversen 3 1* 2 1* 3 1* 11 +3
10 Jonas Jeppesen J. Jeppesen Jonas Jeppesen 2 2 1 2* 0 1 8 +1
11 Grzegorz Zengota G. Zengota Grzegorz Zengota 1 0 3 3 2 2 11
12 Emil Breum E. Breum Emil Breum w 2* 0 2 1 5 +1
13 Claus Vissing C. Vissing Claus Vissing 1 0 1* 3 0 5 +1
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Mads Hansen M. Hansen Mads Hansen 2 3 1 2 1* 3 12 +1
2 Nicolai Klindt N. Klindt Nicolai Klindt 1 0 2* 1 2 3 9 +1
3 Justin Sedgmen J. Sedgmen Justin Sedgmen 0 2* 0 - 0 2 +1
4 Benjamin Basso B. Basso Benjamin Basso 3 1 3 3 3 0 13
5 Jesper Knudsen J. Knudsen Jesper Knudsen 3 3 0 0 0 2* 8 +1
Bieg 14
Esbjerg Vikings 40
3 : 3
44 Sønderjylland Elite Speedway
  • Mads Hansen 3
  • Niels Kristian Iversen 1
  • Benjamin Basso 0
  • Grzegorz Zengota 2
Bieg 13
Esbjerg Vikings 37
1 : 5
41 Sønderjylland Elite Speedway
  • Claus Vissing 0
  • Nicolai Klindt 3
  • Jonas Jeppesen 1
  • Jesper Knudsen 2
Bieg 12
Esbjerg Vikings 36
3 : 3
36 Sønderjylland Elite Speedway
  • Nicolai Klindt 2
  • Niels Kristian Iversen 3
  • Mads Hansen 1
  • Jonas Jeppesen 0
Bieg 11
Esbjerg Vikings 33
3 : 3
33 Sønderjylland Elite Speedway
  • Grzegorz Zengota 2
  • Jesper Knudsen 0
  • Niels Kristian Iversen 1
  • Benjamin Basso 3
Bieg 10
Esbjerg Vikings 30
4 : 2
30 Sønderjylland Elite Speedway
  • Mads Hansen 2
  • Claus Vissing 3
  • Justin Sedgmen 0
  • Emil Breum 1
Bieg 9
Esbjerg Vikings 26
3 : 3
28 Sønderjylland Elite Speedway
  • Claus Vissing 1
  • Benjamin Basso 3
  • Emil Breum 2
  • Jesper Knudsen 0
Bieg 8
Esbjerg Vikings 23
5 : 1
25 Sønderjylland Elite Speedway
  • Jonas Jeppesen 2
  • Nicolai Klindt 1
  • Grzegorz Zengota 3
  • Jesper Knudsen Rezerwa zwykła za Justin Sedgmen 0
Bieg 7
Esbjerg Vikings 18
2 : 4
24 Sønderjylland Elite Speedway
  • Mads Hansen 1
  • Emil Breum 0
  • Benjamin Basso 3
  • Niels Kristian Iversen 2
Bieg 6
Esbjerg Vikings 16
1 : 5
20 Sønderjylland Elite Speedway
  • Claus Vissing 0
  • Jesper Knudsen 3
  • Jonas Jeppesen 1
  • Nicolai Klindt 2
Bieg 5
Esbjerg Vikings 15
5 : 1
15 Sønderjylland Elite Speedway
  • Justin Sedgmen 0
  • Emil Breum 2
  • Benjamin Basso 1
  • Grzegorz Zengota 3
Bieg 4
Esbjerg Vikings 10
3 : 3
14 Sønderjylland Elite Speedway
  • Jonas Jeppesen 2
  • Nicolai Klindt 0
  • Niels Kristian Iversen 1
  • Mads Hansen 3
Bieg 3
Esbjerg Vikings 7
1 : 5
11 Sønderjylland Elite Speedway
  • Jesper Knudsen 3
  • Grzegorz Zengota 0
  • Justin Sedgmen 2
  • Claus Vissing 1
Bieg 2
Esbjerg Vikings 6
2 : 4
6 Sønderjylland Elite Speedway
  • Benjamin Basso 3
  • Jonas Jeppesen 2
  • Nicolai Klindt 1
  • Emil Breum w

Upadek na ostatnim łuku Benjamina Basso, którego atakował Emil Breum, który za ten atak został wykluczony. Wyniki wyścigu zaliczone. 

Bieg 1
Esbjerg Vikings 4
4 : 2
2 Sønderjylland Elite Speedway
  • Niels Kristian Iversen 3
  • Mads Hansen 2
  • Grzegorz Zengota 1
  • Justin Sedgmen 0

 

Będzie to starcie trzeciej drużyny w tabeli z pierwszą. Bezpłatna transmisja ze spotkania dostępna jest w WP Pilot!

Zobacz również
    Esbjerg Vikings Esbjerg Vikings 40
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Niels Kristian Iversen N. Iversen Niels Kristian Iversen 3 1* 2 1* 3 1* 11 +3
    10 Jonas Jeppesen J. Jeppesen Jonas Jeppesen 2 2 1 2* 0 1 8 +1
    11 Grzegorz Zengota G. Zengota Grzegorz Zengota 1 0 3 3 2 2 11
    12 Emil Breum E. Breum Emil Breum w 2* 0 2 1 5 +1
    13 Claus Vissing C. Vissing Claus Vissing 1 0 1* 3 0 5 +1
    Sønderjylland Elite Speedway Sønderjylland Elite Speedway 44
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Mads Hansen M. Hansen Mads Hansen 2 3 1 2 1* 3 12 +1
    2 Nicolai Klindt N. Klindt Nicolai Klindt 1 0 2* 1 2 3 9 +1
    3 Justin Sedgmen J. Sedgmen Justin Sedgmen 0 2* 0 - 0 2 +1
    4 Benjamin Basso B. Basso Benjamin Basso 3 1 3 3 3 0 13
    5 Jesper Knudsen J. Knudsen Jesper Knudsen 3 3 0 0 0 2* 8 +1