Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Koniec spotkania. Vastervik wygrywa na swoim torze z Eskilstuną 46:44. 

Bieg 15
Vastervik Speedway 46
4 : 2
44 Eskilstuna Smederna
  • Kenneth Bjerre 3
  • Grzegorz Zengota 2
  • Jaimon Lidsey 1
  • Michael Jepsen Jensen 0
Bieg 14
Vastervik Speedway 42
1 : 5
42 Eskilstuna Smederna
  • Robert Lambert 3
  • Mads Hansen d
  • Joel Andersson 2
  • Paweł Przedpełski 1
Bieg 13
Vastervik Speedway 41
3 : 3
37 Eskilstuna Smederna
  • Kenneth Bjerre 2
  • Michael Jepsen Jensen 0
  • Paweł Przedpełski 1
  • Robert Lambert 3
Bieg 12
Vastervik Speedway 38
3 : 3
34 Eskilstuna Smederna
  • Grzegorz Zengota 3
  • Mads Hansen Zastępstwo zawodnika za Gleb Czugunow 1
  • Joel Andersson Zastępstwo zawodnika za Pontus Aspgren 0
  • Jaimon Lidsey 2
Bieg 11
Vastervik Speedway 35
3 : 3
31 Eskilstuna Smederna
  • Robert Lambert 3
  • Peter Ljung 1
  • Joel Andersson Rezerwa zwykła za Patryk Wojdyło 0
  • Paweł Przedpełski 2

Przerwa na równanie toru.

Bieg 10
Vastervik Speedway 32
4 : 2
28 Eskilstuna Smederna
  • Matic Ivacic 0
  • Anton Karlsson 1
  • Michael Jepsen Jensen 2
  • Kenneth Bjerre 3
Bieg 9
Vastervik Speedway 28
4 : 2
26 Eskilstuna Smederna
  • Paweł Przedpełski 3
  • Patryk Wojdyło 0
  • Mads Hansen 1
  • Grzegorz Zengota 2
Bieg 8
Vastervik Speedway 24
1 : 5
24 Eskilstuna Smederna
  • Peter Ljung 1
  • Joel Andersson 3
  • Jaimon Lidsey 0
  • Michael Jepsen Jensen 2

Przerwa na równanie toru.

Bieg 7
Vastervik Speedway 23
3 : 3
19 Eskilstuna Smederna
  • Michael Jepsen Jensen Zastępstwo zawodnika za Pontus Aspgren 3
  • Kenneth Bjerre 1
  • Robert Lambert w
  • Paweł Przedpełski Zastępstwo zawodnika za Gleb Czugunow 2
Bieg 6
Vastervik Speedway 20
4 : 2
16 Eskilstuna Smederna
  • Patryk Wojdyło 0
  • Jaimon Lidsey 3
  • Grzegorz Zengota 2
  • Peter Ljung 1
Bieg 5
Vastervik Speedway 16
3 : 3
14 Eskilstuna Smederna
  • Anton Karlsson 1
  • Robert Lambert Zastępstwo zawodnika za Pontus Aspgren 3
  • Kenneth Bjerre Zastępstwo zawodnika za Gleb Czugunow 2
  • Matic Ivacic 0

Przerwa na równanie toru.

Bieg 4
Vastervik Speedway 13
4 : 2
11 Eskilstuna Smederna
  • Michael Jepsen Jensen 2
  • Paweł Przedpełski 3
  • Joel Andersson u
  • Mads Hansen 1
Bieg 3
Vastervik Speedway 9
3 : 3
9 Eskilstuna Smederna
  • Jaimon Lidsey 3
  • Robert Lambert 2
  • Peter Ljung 0
  • Grzegorz Zengota Zastępstwo zawodnika za Pontus Aspgren 1

Za Gleba Czugunowa i Pontusa Aspgrena stosowane będzie zastępstwo zawodnika.

 

Bieg 2
Vastervik Speedway 6
3 : 3
6 Eskilstuna Smederna
  • Joel Andersson 1
  • Mads Hansen 3
  • Matic Ivacic 2
  • Anton Karlsson 0
Bieg 1
Vastervik Speedway 3
3 : 3
3 Eskilstuna Smederna
  • Jaimon Lidsey Zastępstwo zawodnika za Gleb Czugunow 2
  • Grzegorz Zengota 3
  • Kenneth Bjerre 1
  • Patryk Wojdyło 0

Zaczynamy!

Składy potwierdzone.

Relacja na podstawie svemo.se

Zobacz również
    Vastervik Speedway Vastervik Speedway 46
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Kenneth Bjerre K. Bjerre Kenneth Bjerre 1* 2 1* 3 2 3 12 +2
    10 Gleb Czugunow G. Czugunow Gleb Czugunow 0
    11 Jaimon Lidsey J. Lidsey Jaimon Lidsey 2 3 3 0 2 1 11
    12 Peter Ljung P. Ljung Peter Ljung 0 1 1 1* 3 +1
    13 Paweł Przedpełski P. Przedpełski Paweł Przedpełski 3 2 3 2 1* 1 12 +1
    14 Mads Hansen M. Hansen Mads Hansen 3 1 1 1* d 6 +1
    15 Anton Karlsson A. Karlsson Anton Karlsson 0 1* 1 2 +1
    Eskilstuna Smederna Eskilstuna Smederna 44
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Grzegorz Zengota G. Zengota Grzegorz Zengota 3 1* 2 2 3 2 13 +1
    2 Patryk Wojdyło P. Wojdyło Patryk Wojdyło 0 0 0 - 0
    3 Robert Lambert R. Lambert Robert Lambert 2 3 w 3 3 3 14
    4 Pontus Aspgren P. Aspgren Pontus Aspgren 0
    5 Michael Jepsen Jensen M. Jepsen Jensen Michael Jepsen Jensen 2 3 2* 2 0 0 9 +1
    6 Matic Ivacic M. Ivacic Matic Ivacic 2 0 0 2
    7 Joel Andersson J. Andersson Joel Andersson 1* u 3 0 0 2* 6 +2