Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Po świetnej końcówce Indianerna Kumla zwyciężyła 47:43. 

Bieg 15
Rospiggarna Hallstavik 43
2 : 4
47 Kumla Indianerna
  • Timo Lahti 2
  • Chris Holder 1
  • Victor Palovaara 0
  • David Bellego 3
Bieg 14
Rospiggarna Hallstavik 41
1 : 5
43 Kumla Indianerna
  • Niels Kristian Iversen 3
  • Szymon Woźniak 0
  • Max Fricke 2
  • Kim Nilsson 1
Bieg 13
Rospiggarna Hallstavik 40
1 : 5
38 Kumla Indianerna
  • Szymon Woźniak 1
  • Max Fricke 2
  • Timo Lahti 0
  • Chris Holder Rezerwa taktyczna za Niels Kristian Iversen 3
Bieg 12
Rospiggarna Hallstavik 39
4 : 2
33 Kumla Indianerna
  • Chris Holder 2
  • Kim Nilsson Rezerwa zwykła za Adrian Miedziński 3
  • David Bellego 0
  • Victor Palovaara 1
Bieg 11
Rospiggarna Hallstavik 35
4 : 2
31 Kumla Indianerna
  • Niels Kristian Iversen 2
  • Adrian Miedziński 3
  • Norbert Kościuch 0
  • Timo Lahti 1
Bieg 10
Rospiggarna Hallstavik 31
3 : 3
29 Kumla Indianerna
  • Gustav Grahn 0
  • Kim Nilsson 2
  • Max Fricke 3
  • Szymon Woźniak 1
Bieg 9
Rospiggarna Hallstavik 28
3 : 3
26 Kumla Indianerna
  • Timo Lahti 3
  • Norbert Kościuch 1
  • Daniel Henderson 0
  • Chris Holder 2
Bieg 8
Rospiggarna Hallstavik 25
2 : 4
23 Kumla Indianerna
  • Adrian Miedziński 2
  • Jonatan Grahn 1
  • Victor Palovaara 0
  • Max Fricke 3
Bieg 7
Rospiggarna Hallstavik 23
5 : 1
19 Kumla Indianerna
  • David Bellego 0
  • Szymon Woźniak 3
  • Niels Kristian Iversen 1
  • Kim Nilsson Zastępstwo zawodnika za Andrzej Lebiediew 2
Bieg 6
Rospiggarna Hallstavik 18
3 : 3
18 Kumla Indianerna
  • Norbert Kościuch 0
  • Victor Palovaara 1
  • Chris Holder 3
  • Adrian Miedziński 2
Bieg 5
Rospiggarna Hallstavik 15
3 : 3
15 Kumla Indianerna
  • Kim Nilsson 2
  • David Bellego 3
  • Victor Palovaara Zastępstwo zawodnika za Andrzej Lebiediew 1
  • Gustav Grahn 0

ZOBACZ WIDEO Idzie nowe! Znany komentator o tym, który z młodych obcokrajowców ma największy talent

Bieg 4
Rospiggarna Hallstavik 12
3 : 3
12 Kumla Indianerna
  • Max Fricke 2
  • Timo Lahti 3
  • Jonatan Grahn 1
  • Daniel Henderson 0
Bieg 3
Rospiggarna Hallstavik 9
3 : 3
9 Kumla Indianerna
  • Victor Palovaara 3
  • Niels Kristian Iversen 1
  • Adrian Miedziński 0
  • David Bellego 2
Bieg 2
Rospiggarna Hallstavik 6
3 : 3
6 Kumla Indianerna
  • Jonatan Grahn 2
  • Daniel Henderson 0
  • Gustav Grahn 1
  • Kim Nilsson 3
Bieg 1
Rospiggarna Hallstavik 3
3 : 3
3 Kumla Indianerna
  • Timo Lahti Zastępstwo zawodnika za Andrzej Lebiediew 1
  • Chris Holder 3
  • Szymon Woźniak 2
  • Norbert Kościuch 0

Gospodarze stosują zastępstwo zawodnika za Andrzeja Lebiediewa. 

 

Składy potwierdzone. 

Relacja na podstawie svemo.se.

Zobacz również
    Rospiggarna Hallstavik Rospiggarna Hallstavik 43
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Szymon Woźniak S. Woźniak Szymon Woźniak 2 3 1* 1 0 7 +1
    10 Andrzej Lebiediew A. Lebiediew Andrzej Lebiediew 0
    11 Victor Palovaara V. Palovaara Victor Palovaara 3 1* 1* 0 1 0 6 +2
    12 Adrian Miedziński A. Miedziński Adrian Miedziński 0 2 2 3 - 7
    13 Timo Lahti T. Lahti Timo Lahti 1* 3 3 1 0 2 10 +1
    14 Daniel Henderson D. Henderson Daniel Henderson 0 0 0 0
    15 Kim Nilsson K. Nilsson Kim Nilsson 3 2 2* 2 3 1 13 +1
    Kumla Indianerna Kumla Indianerna 47
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Chris Holder C. Holder Chris Holder 3 3 2 2 3 1 14
    2 Norbert Kościuch N. Kościuch Norbert Kościuch 0 0 1* 0 1 +1
    3 Niels Kristian Iversen N. Iversen Niels Kristian Iversen 1* 1 2 - 3 7 +1
    4 David Bellego D. Bellego David Bellego 2 3 0 0 3 8
    5 Max Fricke M. Fricke Max Fricke 2 3 3 2* 2* 12 +2
    6 Gustav Grahn G. Grahn Gustav Grahn 1* 0 0 1 +1
    7 Jonatan Grahn J. Grahn Jonatan Grahn 2 1* 1 4 +1