Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
I runda DMPJ w Łodzi
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź H.Skrzydlewska Orzeł Łódź H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 24
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Nikodem Bartoch N. Bartoch Nikodem Bartoch 3 1 2 2 2 10
2 Mateusz Dul M. Dul Mateusz Dul 3 2 1 2 0 8
3 Aleksander Grygolec A. Grygolec Aleksander Grygolec 1 ns ns ns ns 1
4 Jakub Sroka J. Sroka Jakub Sroka 0 1 1 2 1* 5 +1
Duda Development Ciesiółka Auto Group Unia Leszno Unia Leszno Duda Development Ciesiółka Auto Group Unia Leszno 26
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
5 Hubert Jabłoński H. Jabłoński Hubert Jabłoński 1 3 2 0 0 6
6 Antoni Mencel A. Mencel Antoni Mencel w 2 1 0 2 5
7 Maksym Borowiak M. Borowiak Maksym Borowiak 1 0 2 1 3 7
8 Damian Ratajczak D. Ratajczak Damian Ratajczak 2 0 2 3 1 8
Maszewski GKM Grudziądz Maszewski GKM Grudziądz Maszewski GKM Grudziądz 38
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
9 Wiktor Rafalski W. Rafalski Wiktor Rafalski 1 3 1 1 2 8
10 Seweryn Orgacki S. Orgacki Seweryn Orgacki 2 2 0 1 3 8
11 Kacper Pludra K. Pludra Kacper Pludra 3 2 3 3 2 13
12 Kacper Łobodziński K. Łobodziński Kacper Łobodziński 2 1 3 2 1* 9 +1
Motor Lublin Motor Lublin Motor Lublin 31
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
13 Wiktor Lampart W. Lampart Wiktor Lampart 2 3 3 3 3 14
14 Mateusz Cierniak M. Cierniak Mateusz Cierniak 3 3 3 3 3 15
15 Jan Rachubik J. Rachubik Jan Rachubik 0 1 0 0 1
16 Wiktor Firmuga W. Firmuga Wiktor Firmuga 0 - u 1 w 1
20 Jan Młynarski J. Młynarski Jan Młynarski 0 0 0
Bieg 20
  • Mateusz Cierniak 3
  • Mateusz Dul 0
  • Damian Ratajczak 1
  • Kacper Pludra 2
Bieg 19
  • Kacper Łobodziński 1
  • Wiktor Lampart 3
  • Nikodem Bartoch 2
  • Hubert Jabłoński 0
Bieg 18
  • Maksym Borowiak 3
  • Wiktor Rafalski 2
  • Jan Młynarski 0
  • Jakub Sroka 1
Bieg 17
  • Aleksander Grygolec ns
  • Antoni Mencel 2
  • Seweryn Orgacki 3
  • Wiktor Firmuga w

Wiktor Firmuga zanotował upadek. Został wykluczony z powtórki.

Przerwa na kosmetykę toru.

ZOBACZ WIDEO Takiego Hampela nie było od lat. Zdradził co zadecydowało o dobrych wynikach. Nie tylko sprzęt!

Bieg 16
  • Nikodem Bartoch 2
  • Wiktor Lampart 3
  • Hubert Jabłoński 0
  • Wiktor Rafalski 1
Bieg 15
  • Seweryn Orgacki 1
  • Mateusz Dul 2
  • Mateusz Cierniak 3
  • Antoni Mencel 0
Bieg 14
  • Jakub Sroka 2
  • Jan Rachubik 0
  • Kacper Pludra 3
  • Maksym Borowiak 1
Bieg 13
  • Wiktor Firmuga 1
  • Damian Ratajczak 3
  • Aleksander Grygolec ns
  • Kacper Łobodziński 2

Przerwa na kosmetykę toru.

ZOBACZ WIDEO Chłodne relacje liderów Włókniarza. Madsen: Wydaje mi się, że chcemy tego samego

Bieg 12
  • Jan Rachubik 0
  • Antoni Mencel 1
  • Kacper Łobodziński 3
  • Nikodem Bartoch 2
Bieg 11
  • Hubert Jabłoński 2
  • Kacper Pludra 3
  • Mateusz Dul 1
  • Wiktor Firmuga u

Wiktor Firmuga nie ukończył wyścigu wskutek upadku.

Bieg 10
  • Mateusz Cierniak 3
  • Maksym Borowiak 2
  • Wiktor Rafalski 1
  • Aleksander Grygolec ns
Bieg 9
  • Damian Ratajczak 2
  • Jakub Sroka 1
  • Seweryn Orgacki 0
  • Wiktor Lampart 3

Przerwa na kosmetykę toru.

ZOBACZ WIDEO Hampel ocenia sezon Motoru i wskazuje, co wyróżnia mistrzowskie drużyny

Bieg 8
  • Kacper Pludra 2
  • Mateusz Cierniak 3
  • Nikodem Bartoch 1
  • Damian Ratajczak 0
Bieg 7
  • Wiktor Lampart 3
  • Kacper Łobodziński 1
  • Maksym Borowiak 0
  • Mateusz Dul 2
Bieg 6
  • Aleksander Grygolec ns
  • Seweryn Orgacki 2
  • Jan Rachubik 1
  • Hubert Jabłoński 3

Aleksander Grygolec wycofał się z zawodów z powodu problemów sprzętowych.

Bieg 5
  • Wiktor Rafalski 3
  • Jan Młynarski Rezerwa zwykła za Wiktor Firmuga 0
  • Antoni Mencel 2
  • Jakub Sroka 1

Rezerwa zwykła: Jan Młynarski za Wiktora Firmugę.

Przerwa na kosmetykę toru.

ZOBACZ WIDEO Leon Madsen: Kontuzja wymaga leczenia przez trzy miesiące

Bieg 4
  • Maksym Borowiak 1
  • Nikodem Bartoch 3
  • Wiktor Firmuga 0
  • Seweryn Orgacki 2
Bieg 3
  • Mateusz Dul 3
  • Wiktor Rafalski 1
  • Damian Ratajczak 2
  • Jan Rachubik 0
Bieg 2
  • Antoni Mencel w
  • Aleksander Grygolec 1
  • Wiktor Lampart 2
  • Kacper Pludra 3

Antoni Mencel spowodował upadek Aleksandra Grygolca. Powtórka bez wykluczonego leszczynianina.

Bieg 1
  • Kacper Łobodziński 2
  • Hubert Jabłoński 1
  • Jakub Sroka 0
  • Mateusz Cierniak 3

Składy potwierdzone.

Zobacz również
    H.Skrzydlewska Orzeł Łódź H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 24
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Nikodem Bartoch N. Bartoch Nikodem Bartoch 3 1 2 2 2 10
    2 Mateusz Dul M. Dul Mateusz Dul 3 2 1 2 0 8
    3 Aleksander Grygolec A. Grygolec Aleksander Grygolec 1 ns ns ns ns 1
    4 Jakub Sroka J. Sroka Jakub Sroka 0 1 1 2 1* 5 +1
    Unia Leszno Duda Development Ciesiółka Auto Group Unia Leszno 26
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    5 Hubert Jabłoński H. Jabłoński Hubert Jabłoński 1 3 2 0 0 6
    6 Antoni Mencel A. Mencel Antoni Mencel w 2 1 0 2 5
    7 Maksym Borowiak M. Borowiak Maksym Borowiak 1 0 2 1 3 7
    8 Damian Ratajczak D. Ratajczak Damian Ratajczak 2 0 2 3 1 8
    Maszewski GKM Grudziądz Maszewski GKM Grudziądz 38
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Wiktor Rafalski W. Rafalski Wiktor Rafalski 1 3 1 1 2 8
    10 Seweryn Orgacki S. Orgacki Seweryn Orgacki 2 2 0 1 3 8
    11 Kacper Pludra K. Pludra Kacper Pludra 3 2 3 3 2 13
    12 Kacper Łobodziński K. Łobodziński Kacper Łobodziński 2 1 3 2 1* 9 +1
    Motor Lublin Motor Lublin 31
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    13 Wiktor Lampart W. Lampart Wiktor Lampart 2 3 3 3 3 14
    14 Mateusz Cierniak M. Cierniak Mateusz Cierniak 3 3 3 3 3 15
    15 Jan Rachubik J. Rachubik Jan Rachubik 0 1 0 0 1
    16 Wiktor Firmuga W. Firmuga Wiktor Firmuga 0 - u 1 w 1
    20 Jan Młynarski J. Młynarski Jan Młynarski 0 0 0
    Dyscyplina Żużel
    Rozgrywki DMPJ
    Lokalizacja Łódź
    Grupa Grupa B (półfinał)
    Stadion Stadion żużlowy w Łodzi
    Data i godzina 06 Lipca 2022, 17:30
    Zobacz również