Bieg bez większej historii. Zadecydował start i rozegranie pierwszego łuku.

2
2
czas Kosmetyka toru
Półfinał nr 2

Bieg przerwany. Upadek Deddensa na pierwszym wirażu drugiego okrążenia. Reprezentant Niemiec jechał wtedy na czwartym miejscu. Deddens wykluczony z powtórki. W momencie przerwania biegu na czele stawki znajdował się Lahti, przed Hansenem i Ivacicem.

W powtórce Hansen atakował Ivacica, ale nieskutecznie.

4
1
6
4
3
Półfinał nr 1

Bieg przerwany. Upadek Pawlickiego na pierwszym okrążeniu. Reprezentant Polski znajdował się wówczas na trzeciej pozycji. Pawlicki wykluczony z powtórki.

W powtórce szybko na czoło stawki wysforował się Smolinski. Pod koniec pierwszego okrążenia Bellego był przed Lidseyem, ale Francuzowi postawiło motocykl, co szybko wykorzystał Australijczyk.

5
4
2
2
2
Bieg 20

Smolinski wyprzedził Deddensa na początku drugiego okrążenia. Następnie Deddens musiał bronić się przed atakami Harrisa. Klindt nie liczył się w stawce.

Bieg 18

Pewne zwycięstwo Pawlickiego. Lidsey wyprzedził Kostygowa pod koniec pierwszego okrążenia.

Bieg 16

Na pierwszym wirażu o pierwsze miejsce walczyli Harris z Hansenem. Ostatecznie górą Duńczyk, który następnie dowiózł do mety trzy punkty.

3
2
1
Bieg 15

Kolejność ustalona po wyjściu z pierwszego łuku. Przez moment Deddens naciskał na Berntzona.

3
2
Bieg 14

Lidsey wyprzedził Klindta na początku drugiego okrążenia.

3
1
1
2
Bieg 13

Pewny triumf Smolinskiego. Pawlicki zanotował defekt na drugim wirażu pierwszego okrążenia, gdy jechał na trzeciej pozycji.

12
2
2
1
4
Bieg 12

Pewne zwycięstwo Lahtiego. Pawlicki atakował Harrisa, ale bez skutku. Pijper zjechał z toru w momencie, gdy miał dużą stratę do rywali.

6
3
2
2
1
Bieg 11

Smolinski na pierwszym wirażu był drugi, ale już na drugim wirażu pierwszego okrążenia wyprzedził Bloedorna i odniósł pewne zwycięstwo.

6
3
Bieg 10

Niespodziewane zwycięstwo Deddensa. Hansen wyprzedził Fienhage na początku trzeciego okrążenia.

2
2
1
Bieg 9

Pewna wygrana Bellego. Ivacic wyprzedził Klindta na ostatnim łuku.

2
1
21:00

Po 8. biegu nie przeprowadzona zostanie kosmetyka toru.

1
1
Bieg 8

Wyraźne zwycięstwo Bloedorna. Harris wyprzedził Fienhage na początku trzeciego okrążenia. W pewnym momencie niewiele brakowało, a z nawierzchnią toru zapoznałby się jadący na końcu stawki Wynant, jednak reprezentant Niemiec opanował sytuację i utrzymał się na motocyklu.

2
1
1
1
Bieg 7

Wyraźna wygrana Hansena. Na początku czwartego okrążenia Berntzon wyprzedził Pawlickiego, ale ten odbił pozycję na drugim wirażu.

3
2
1
Bieg 6

Smolinski przy krawężniku wyprzedził Lidseya pod koniec drugiego okrążenia, a następnie atakował Ivacica.

6
3
1
1
1
Bieg 5

Kolejność ustalona po wyjściu z pierwszego wirażu, choć Kostygow do samego końca atakował Deddensa.

Bieg 4

Pewna wygrana wracającego do ścigania Smolinskiego. Lahti wyprzedził po szerokiej Hansena na ostatnim wirażu. Wynant zanotował defekt na starcie.

9
2
1
2
Bieg 3

Po starcie Fienhage znajdował się na trzeciej lokacie, jednak pod koniec trzeciego okrążenia wyprzedził Kostygowa, a na ostatnim łuku to samo uczynił z Klindtem.

5
2
Bieg 2

Bieg przerwany. Na drugim łuku pierwszego okrążenia Pawlicki wszedł pod Deddensa, po czym reprezentant Niemiec zanotował upadek. Deddens wykluczony z powtórki.

W powtórce najlepiej ze startu Pawlicki, który wygrał z dużą przewagą. Z tyłu Bloedorn do końca naciskał Ivacica. Co ciekawe, Pawlicki pod taśmę powtórzonego biegu podjechał po czasie dwóch minut, ale sędzia nie wykluczył go.

12
8
4
2
3
Bieg 1

Kolejność ustalona po wyjściu z pierwszego wirażu, choć Bellego do końca atakował Berntzona. Ostatecznie Francuz minimalnie przegrał ze Szwedem.

3
1
2
1
20:10

Prezentacja dobiegła końca. Za moment powinniśmy rozpocząć ściganie.

3
2
2
2
20:02

Na stadionie w Cloppenburg dość nietypowo umiejscowiony jest telebim, który jest podtrzymywany przez... dźwig.

4
2
2
czas Start
19:58

Dopiero teraz rozpoczyna się prezentacja.

2
1
1
2
19:38

Zawodnicy nadal nie wyszli do prezentacji. Trwa grzanie motocykli.

2
1
1
1
19:32

W Cloppenburg trochę popadało, ale rozegranie dzisiejszego turnieju nie jest zagrożone. Przed momentem zakończyła się próba toru.

1
19:30
2
19:20

O godzinie 19:30 rozpocznie się prezentacja uczestników dzisiejszego turnieju. Pierwszy bieg zawodów zaplanowano na godzinę 20.