W powtórce Chmiel wyprzedził Klímę pod koniec pierwszego okrążenia.

Bieg 14 czas 71.53 sek.
50
3 : 3
34

W pierwszej fazie wyścigu Ivacic jechał w kontakcie z Hjelmlandem, ale do mijanek nie doszło.

31

Defekt Lewiszyna na starcie. Goście lepiej rozegrali pierwszy wiraż i wyjechali na podwójne prowadzenie. Naciskał na nich Koza, ale bezskutecznie.

3

Chmiel wyprzedził Klímę na wyjściu z drugiego wirażu drugiego okrążenia.

1

Po pierwszym wirażu przez chwilę było 5:1 dla gości, ale Miesiąc szybko przedarł się na prowadzenie. W tym samym momencie Bach wyprzedził Chmiela, a na ostatnich metrach to samo zrobił z Breumem.

22

Gospodarze po pierwszym wirażu wyszli na podwójne prowadzenie. Później Ellis dwoił się i troił, by przedzielić zawodników Unii. Brytyjczyk walczył do końca, lecz bez skutku.

21

Bieg przerwany. Wydawało się, że Lewiszyn wyprzedzi obu rywali, ale na wyjściu z drugiego wirażu zanotował upadek. Na prowadzeniu znajdował się wówczas Bach. Lewiszyn wykluczony.

W powtórce na początku cała trójka jechała w kontakcie, lecz później stawka rozciągnęła się.

2

Koza wyprzedził Breuma na prostej przeciwległej pierwszego okrążenia. Ciekawie było też z tyłu stawki. Ostatecznie lepszy okazał się Polis.

0

Na wyjściu z drugiego łuku pierwszego okrążenia Bach wyprzedził Hjerrilda. Z kolei na drugim wirażu drugiego okrążenia Ellis wysunął się przed Lewiszyna.

11

Goście na początku biegi próbowali naciskać na Kozę, jednak później zawodnik gospodarzy odjechał na bezpieczny dystans.

0

Polis wjechał w taśmę. Za niego Hjerrild.

W powtórce po pierwszym łuku goście prowadzili 4:2. Prowadzącego Hjerrilda szybko wyprzedził Ivacic. Z kolei na wyjściu z drugiego łuku przed Hjelmlanda wysunął się Miesiąc. Na ostatnim okrążeniu Hjerrild popełnił błąd, co błyskawicznie wykorzystał Miesiąc.

1

Po starcie było 4:2, ale na drugim okrążeniu Lewiszyn wyprzedził na prostej Breuma.

6

Start należał do gości, którzy prowadzili podwójnie, ale już po pierwszym łuku było 3:3. W dodatku na czwartym okrążeniu Miesiąc wyprzedził Hjelmlanda.

4

Bieg przerwany. Na drugim łuku, na ostatnim miejscu, upadł Stępień. Młodzieżowiec gości pojechał za szeroko i zahaczył o bandę. W momencie przerwania biegu gospodarze jechali na 5:1. Stępień wykluczony.

W powtórce najlepiej ze startu Hjerrlid, lecz po zewnętrznej szybko wyprzedził go Bańdur. Zawodnik gości na prostej przeciwległej miał problemy sprzętowe, wobec czego wyprzedził go też Klima.

58
27
6
11
33
17:14

Przed 2. biegiem służby techniczne sprawdziły maszynę startową.