23 17 Eryk Kamiński t 0 0 1 1
24 18 Jakub Martyniak w 0 0 0 0
czas Koniec zawodów
Bieg 25

Wysocki zanotował upadek na drugim okrążeniu, w konsekwencji czego został wykluczony. Jechał wówczas na ostatniej pozycji.

Powtórka: Przanowski otrzymał ostrzeżenie za utrudnianie procedury startowej. Jako, że było ono jego drugim, zawodnik GKM-u Grudziądz został wykluczony.

Już wszystko jasne. Kevin Małkiewicz najlepszy w Gnieźnie.

Bieg 24

Orgacki upadł jadąc na trzecim miejscu i został wykluczony z powtórki.

2
4
1
2
2
Bieg 22

Kolejny wyścig, w którym nie działo się zbyt wiele.

3
2
1
2
1
Bieg 21

Kevin Małkiewicz wciąż niepokonany w dzisiejszych zawodach.

komentarz

Mateusz Majcher wycofał się z zawodów ze względu na problemy sprzętowe.

Bieg 17

Kowalski zdefektował na trzecim okrążeniu, podczas gdy jechał drugi.

2
1
Bieg 16

Czapla zamieniał się miejscami z Gzylem przez dwa okrążenia.

2
1
komentarz

Artiom Juhno po upadku wycofał się z zawodów.

Bieg 14

Mateusz Majcher wjechał w taśmę. Powtórka w trzyosobowym zestawieniu.

Bieg 10

Orgacki zdefektował na czwartym miejscu.

1
Bieg 9

Wyścig bez historii. Budniak upadł przy wyjściu spod taśmy.

2
Bieg 8

Łopuski zanotował upadek na drugim okrążeniu, gdy znajdował się na czwartej pozycji. Wychowanek Zdunek Wybrzeża został wykluczony.

1
Bieg 7

Junho zanotował upadek jadąc na czwartym miejscu i zaplątał się w motocykl. Łotysz został wykluczony z powtórki wyścigu.

Bieg 6

Orgacki wyprzedził Gzyla na dystansie.

Bieg 5

Eryk Kamiński dotknął taśmy. Powtórka w trzyosobowym składzie.

[b]Powtórka:[/b] Martyniak upadł nieatakowany przez nikogo, jadąc na trzeciej pozycji, w konsekwencji czego został wykluczony. Do trzeciej próby rozegrania piątego biegu wyjedzie tylko dwóch żużlowców.

2
Bieg 3

Teska zanotował defekt na drugim okrążeniu, jadąc na prowadzeniu.

1
1
Bieg 2

Wyścig bez historii. Kolejność ustalona zaraz po starcie.

1
1
Bieg 1

Seniuk dotknął taśmy, za co został wykluczony. Powtórka w trzyosobowym składzie. Powtórka: Musielak na dystansie wyprzedził Nowaka, który popełnił błąd.

komentarz

Doszło do dwóch zmian na liście startowej. Na torze nie zobaczymy Jana Hlaciny, młodego zawodnika zastąpi Mateusz Majcher. Z kolei na miejscu Gracjana Szostaka znalazł się Eryk Kamiński.