Bieg 15 czas 61.26 sek.
45
4 : 2
45

Zawodnicy zdawali sobie sprawę z tego, jaką stawką jest ten wyścig i zafundowali kibicom świetne widowisko. Wygrana gospodarzy 4:2 sprawia, że czeka nas wyścig dodatkowy o zwycięstwo w tym meczu!

41

Początkowo Masters próbował zagrozić Bewley'owi, ale w to wmieszał się Kurtz, który wyprzedził rywala.

Bieg 12 czas 63.18 sek.
32
2 : 4
40

Cook najlepiej ze startu, ale nie potrafił dowieźć zwycięstwa do mety.

3

Bardzo dużo działo się za sprawą Brady'ego Kurtza. Australijczyk na pierwszym okrążeniu ścigał Worralla, który zostawił tyle miejsca, że wjechał tam Bewley i przebił się na prowadzenie. Kurtz później jechał z tyłu i próbował walczyć o korzystniejszą pozycję, a na ostatnim okrążeniu zwalniał nawet Bewley, by pomóc koledze, ale było już za późno.

31

Schlein po szerokiej szukał sposobu, by wyprzedzić Wrighta i dopiął swego.

1
1
Bieg 8 czas 62.93 sek.
21
2 : 4
27

Dobry start Wilków, które objęły podwójne prowadzenie. Na dystansie przedzielił ich Brennan.

2

Bieg przerwany. Schlein wykluczony za drugie w tym meczu "ostrzeżenie".

Chwila przerwy po upadku Daniela Bewleya. Brytyjczyk już po zapaleniu czerwonego światła uderzył w dmuchaną bandę na drugim wirażu. Zawodnik sam wrócił do parku maszyn.

Gospodarze w powtórce wyszli na podwójne prowadzenie, ale na drugim okrążeniu z toru zjechał Bewley.

Bieg 5
13
3 : 3
17
Paco Castagna Wykluczenie Charles Wright
0

Bieg przerwany. Niezadowalający sędziego moment startowy.

Zawodnicy na ustawienie się na starcie do powtórki mieli minutę. Dla Charlesa Wrighta to było za mało i Brytyjczyk został wykluczony.

W powtórce w miejsce Wrighta pojedzie Castagna.

Worrall dobrze ze startu, ale słabł z każdym okrążeniem i na trzecim okrążeniu wjechał mu Lidsey pod łokieć na tyle skutecznie, że go wyprzedził.

Bieg 4 czas 61.01 sek.
10
3 : 3
14

Schlein początkowo jechał na czwartym miejscu, ale najpierw wyprzedził Mulforda, a na kresce dogonił Flinta.

Bieg 3 czas 60.54 sek.
7
3 : 3
11

Becker wystrzelił świetnie ze startu i rywalom pozostało oglądać jego plecy.

1
2
Bieg 2 czas 62.10 sek.
4
3 : 3
8

Bieg przerwany. Na drugim wirażu pierwszego okrążenia nieco przyczepności złapał Zach Cook, który zaliczył upadek.

W powtórce ładny pojedynek Flinta z Castagną o trzy punkty. Dopiero na trzecim okrążeniu Flint zdołał odjechać rywalowi z Włoch, który dwa dni temu awansował do Grand Prix Challenge.