d
Wiktor Przyjemski Rezerwa zwykła za David Bellego
2

Rezerwa zwykła. Przyjemski za Bellego. Bloedorn za Bellego.

Bardzo ciasno było na wyjściu z pierwszego łuku. Wydawało się, że na prowadzeniu wyjadą gospodarze, ale jednak to bydgoszczanie wyszli na 5:1 i dowieźli pewną wygraną. Bloedorn na dystansie zanotował defekt, a Jeppesen nie zagroził rywalom.

39

Zdecydowanie lepiej spod taśmy wystrzelili miejscowi i pomknęli po pewną wygraną. Obaj dojechali ze sporą przewagą nad dwójką gości.

2

Rezerwa zwykła. Przyjemski za Szczepaniaka.

Bieg przerwany. Nierówny start. Drugie ostrzeżenie otrzymuje Hillebrand i zostaje wykluczony z powtórki.

Powtórka biegu.  Najszybszy na starcie junior z Niemiec, który cały czas musiał bronić się przed Przyjemskim.

35

Rezerwa taktyczna. Nilsson za Huckenbecka. Bloedorn za Jeppesena.

Rezerwa zwykła. Basso za Bellego.

Gospodarze odrabiają straty. Obaj świetnie wyszli spod taśmy i wyszli na podwójnym prowadzeniu. Jednak jeszcze na pierwszym okrążeniu pomiędzy nich wjechał Bjerre. Duńczyk był bardzo szybki i atakował Nilssona. Na ostatnim kółku za to do Bjerre zbliżył się Bloedorn i był bliski przedarcia się na drugą lokatę.

33

Rezerwa zwykła. Bloedorn za Hillebranda.

Świetnie ruszył Bloedorn i jako pierwszy dojechał do krawężnika, dzięki czemu wyszedł z pierwszego łuku na prowadzeniu. Jeppesen za to atakował Przyjemskiego i w pewnym momencie był bardzo bliski przedarcia się na trzecią pozycję.

2

Rezerwa taktyczna. Berge za Huckenbecka.

Świetny start gospodarzy. Na wyjściu z pierwszego łuku Szczepaniak na chwilę wyszedł przed Berge, ale Francuz obronił swoją pozycję.

1

Pewna wygrana Berge, który prowadził od startu do mety. Na dystansie nie działo się zbyt wiele.

d

Rezerwa taktyczna. Jeppesen za Huckenbecka.

Nilsson cały czas ścigał Lyagera, ale bezskutecznie. Kłopoty na pierwszym łuku miał Jeppesen, który nie kontynuował po tym jazdy.

22

Bieg przerwany. Ponownie dużo działo się na pierwszym łuku. Świetnie ruszył Szczepaniak i wypchnął gości, z czego skorzystał Bjerre. Polak jednak cały czas odwoził pod bandę Berge i po chwili na tor upadł Francuz.

Wykluczony z powtórki zostaje Szczepaniak.

Powtórka biegu. Najlepiej ruszył Berge. Do niego chciał od razu dołączyć Bloedorn, ale nie dał rady. Bjerre za to się napędził i zaatakował na drugim łuku Berge. To jednakże był błąd, ponieważ wyniósł się za szeroko, a z tego skorzystał junior z Niemiec.

28
19
10
13
52
14:47

Na tor wyjechała karetka, a służby medyczne są przy zawodnikach.

2

Rezerwa taktyczna. Huckenbeck za Hillebranda.

Bieg przerwany. Najlepiej ruszył Huckenbeck, założył Szlauderbacha, ale zanotował uślizg i upadł na tor wraz z Polakiem.

Powtórka odbędzie się w pełnym składzie. Co ciekawe Jeppesen tuż po starcie jechał bardzo powoli i wydawało się, że w momencie przerwania wyścigu miał już defekt, ale sędzia dopuścił go do powtórki.

Wszyscy są zdolni do dalszej jazdy.

Sędzia jednak zmienił swoją decyzję i postanowił wykluczyć Jeppesena.

Pod start nie podjechał Huckenbeck i został wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut.

Powtórka biegu. Zawodnicy dojechali do mety w dużych odległościach.

67
41
9
21
28
Gospodarze odrobią stratę w drugiej serii?

0

Świetnie ruszył Bachhuber, ale z pierwszego łuku na prowadzeniu wyjechał Przyjemski. Niemiec z kolei spadł na trzecią pozycję. Spore odległości pomiędzy zawodnikami.

13

Najlepiej ruszyli goście, którzy wyszli z pierwszego łuku na podwójnym prowadzeniu. Lyager odjechał do przodu, a Szczepaniaka cały czas nękał Jeppesen.

8

Bieg przerwany. Zdecydowanie najlepiej ruszył Bloedorn. Bachhuber z kolei atakował po szerokiej Buszkiewicza, jednak na wyjściu z pierwszego łuku upadł na tor.

Cały czas czekamy na decyzję sędziego, który analizuje powtórki.

Powtórka odbędzie się w pełnym składzie.

Bieg przerwany. Znów było ciasno w pierwszym łuku, choć w tym momencie to goście jechali na podwójnym prowadzeniu, a pomiędzy nimi był Bachhuber. Dla Niemca zabrakło miejsca i ten upadł na tor.

Wykluczony zostaje Buszkiewicz, który został uznany winnym upadku rywala.

Powtórka biegu. Lepiej ruszył Bloedorn i zamknął na pierwszym łuku Przyjemskiego. Polaka jeszcze na chwilę minął Bachhuber, ale zawodnik Polonii szybko odzyskał swoją pozycję, a później zaciekle atakował Bloedorna. Ostateczny atak przeprowadził na pierwszym łuku trzeciego okrążenia.