Oczekują na start:
R1 Szymon Woźniak 0
R2 Mikołaj Curyło 0
Finał

Sajfutdinow na pierwszym łuku nabrał prędkości pod bandą i wyprzedził na przeciwległej prostej Zagara. Słoweńca do końca atakował Gollob, ale nie znalazł sposobu, by go wyprzedzić.

1
Półfinał nr 2

Kapitalną walkę o pierwszą pozycję stoczyli Woffinden, Sajfutdinow i Ward. Zawodnicy kilka razy zamieniali się pozycjami. Ostatecznie Australijczyk musiał uznać wyższość rywali i nie awansował do finałowego wyścigu. Defekt Pedersena na ostatnim miejscu.

Półfinał nr 1

Gollob najlepiej wyszedł spod taśmy, lecz na pierwszym łuku lepiej od niego pojechali Zagar i Holder. Polak na wejściu w drugi łuk wszedł pomiędzy Słoweńca i Australijczyka i przedarł się na prowadzenie, którego nie oddał do mety. Zagar musiał bronić się przed atakami Holdera.

Bieg 20

Buczkowski przez chwilę był na prowadzeniu, ale szybko wyprzedzili go Australijczycy. Ward na drugim okrążeniu minął Holdera. Mistrz świata rzutem na taśmę awansował do półfinałów. W decydujących wyścigach wystąpi tylko jeden reprezentant Polski. Będzie nim Tomasz Gollob. Trwa przerwa na równanie toru.

Bieg 19

Iversen na przeciwległej prostej wyprzedził rywali i do mety nie oddał prowadzenia.

Bieg 18

Gollob na pierwszym łuku przedarł się na prowadzenie i odniósł zdecydowane zwycięstwo. Woffinden na drugim okrążeniu wyprzedził Hampela.

Bieg 17

Lindgren na pierwszym łuku miał problemy z opanowaniem motocykla, przez co spadł na ostatnią pozycję. Sajfutdinow do końca atakował Pedersena.

Bieg 16

Holder na pierwszym łuku pojechał przy krawężniku, co dało mu kilka metrów przewagi nad rywalami. Australijczyka próbował ścigać Hampel, ale mimo usilnych prób nie zdołał się do niego zbliżyć. Kasprzak na pierwszym okrążeniu został wyprzedzony przez Zagara. Chwilę później reprezentant Polski zanotował defekt na czwartej pozycji. W przerwie zapraszamy do zapoznania się z wynikami półfinału IME, który rozegrany został w Czerwonogradzie.

Bieg 15

Piękną walkę o trzy punkty stoczyli Woffinden i Sajfutdinow. Obaj zawodnicy kilka razy zmieniali się na prowadzeniu. Na linii mety lepszy był Brytyjczyk.

Bieg 14

Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Powtórka w pełnej obsadzie. Przez kilka minut naprawiano maszynę startową. Przez jej usterkę taśma nierówno szła w górę. Na pierwszym łuku Ward zanotował upadek. Ponownie powtórka odbędzie się w pełnym składzie. Ward wstał z toru o własnych siłach. Australijczyk odniósł pewne zwycięstwo. Pedersen na dystansie wyprzedził Vaculika.

Bieg 13

Pewne zwycięstwo Golloba. Jonsson jeszcze na pierwszym okrążeniu wyprzedził Lindbaecka. Defekt na starcie zanotował Lindgren.

Bieg 12

Gollob przez dwa okrążenia pod bandą nabierał prędkości i na trzecim kółku wyprzedził Holdera. W przerwie na kosmetykę toru zapraszamy do zapoznania się z typami naszych ekspertów: Krzysztofa Cegielskiego, Bartłomieja Czekańskiego, Jacka Gajewskiego, i Władysława Komarnickiego.

Bieg 11

Na przeciwległej prostej Hampel i Pedersen minęli Hancocka. Na drugim łuku ostrym atakiem Duńczyk wyprzedził Hampela. Polak do końca próbował odzyskać pierwszą lokatę, lecz Duńczyk nie dał się wyprzedzić.

Bieg 10

Vaculik najlepiej wystrzelił spod taśmy i do mety nie oddał prowadzenia. Zagar na przeciwległej prostej przedarł się z ostatniej pozycji na drugą. "Buczek" na czwartym okrążeniu musiał odpierać ataki Jonssona.

Bieg 9

Pewne zwycięstwo Woffindena, który na wyjściu z pierwszego łuku wyprzedził Warda. Kasprzak na przeciwległej prostej stracił trzecią pozycję na rzecz Lindgrena.

Bieg 8

Kapitalny wyścig! Pedersen na wyjściu z pierwszego łuku wyprzedził Holdera, a chwilę później mistrza świata minął Woffinden. Brytyjczyk musiał bronić się przed atakami Australijczyka, lecz jednocześnie próbował wyprzedzić Duńczyka. Pedersen skutecznie odpierał jego ataki. W oczekiwaniu na kolejny wyścig polecamy -> Nicki Pedersen: Fajnie, że Grand Prix wraca do Bydgoszczy

Bieg 7

Hancock na pierwszym okrążeniu wyprzedził Zagara. Po słabszym starcie Gollob nie był w stanie wyprzedzić żadnego z rywali.

Bieg 6

Sajfutdinow na wyjściu z pierwszego łuku atakiem po szerokiej wyprzedził Lindbaecka. Rosjanin w dalszej fazie biegu powiększał przewagę nad rywalami.

Bieg 5

Na drugim łuku Buczkowski wyprzedził Lindgrena. Defekt Hampela na ostatniej pozycji. W motocyklu Polaka posłuszeństwa odmówiła świeca.

Bieg 4

Woffinden najsłabiej wystartował. Brytyjczyk na pierwszym łuku pojechał przy krawężniku i przedarł się na drugą pozycję. Następnie atakował Zagara, a jednocześnie musiał bronić się przed Iversenem. W przerwie między biegami polecamy felieton Roberta Nogi - Żużlowe podróże w czasie (59): Czar par

Bieg 3

Hampel najlepiej wyszedł ze startu i na dystansie powiększał swoją przewagę nad rywalami. Ward na drugim łuku wyprzedził Jonssona.

Bieg 2

Buczkowski najlepiej wyszedł spod taśmy, ale na wyjściu z pierwszego łuku wyprzedzili go Pedersen i Gollob. "Chudy" rzucił się w pogoń za Duńczykiem i na drugim łuku trzeciego okrążenia atakiem po zewnętrznej wyprzedził trzykrotnego mistrza świata. Pedersen na następnym łuku próbował odbić pierwszą pozycję. Duńczyk chciał wypchnąć Golloba, lecz Polak skutecznie odparł ten atak. Wykorzystał to Buczkowski, który przedarł się na drugą pozycję.

Bieg 1

W Bydgoszczy odbędzie się druga w tym sezonie runda cyklu Grand Prix. Po zawodach w Nowej Zelandii na czele klasyfikacji generalnej znajdują się Jarosław Hampel i Tomasz Gollob. Obaj uznawani są za faworytów sobotnich zawodów. Pomału zapełniają się trybuny stadionu przy ulicy Sportowej. Punktualnie o godzinie 19:00 rozpoczęła się prezentacja, która zakończyła się dziesięć minut później. Hancock na przeciwległej prostej pierwszego okrążenia wyprzedził Lindgrena. Holder początkowo był czwarty, lecz szybko uporał się z Vaculikiem. Następnie Australijczyk do końca atakował Lindgrena, lecz nie zdołał go wyprzedzić.