6 Oskar Stępień 1 0 w 1
7 Jakub Fabisz 0 0 0 0
czas Koniec zawodów
15:04

OK Kolejarz Opole miał momenty i pojedyncze przebłyski. To było jednak za mało, by wywieźć z Dyneburga przynajmniej jeden punkt. Pewne zwycięstwo Optibet Lokomotivu!

33

Od startu do mety prowadził Bach, choć niedużo tracił do niego Melnyczuk. Jednak na trzecim okrążeniu motocykl Ukraińca odmówił posłuszeństwa.

14:47

W biegach nominowanych pojedziemy według I zestawu.

1
1
1
2
14:44

Trzy duże punkty trafiają dziś na konto Optibet Lokomotivu Daugavpils. Goście co prawda mogą jeszcze odebrać bonus gospodarzom, ale musieliby wygrać dwa razy 5:0. Raczej na takie emocje, jak w Częstochowie, to tu się nie zapowiada.

31

Z pierwszego wirażu na prowadzeniu wyjechał Pedersen, który wygrał z dużą przewagą. Bieg bez historii.

27

Melnyczuk wygrał start, co wykorzystał i dowiózł pewne zwycięstwo. Bieg bez historii.

24

Na dystansie dwóch okrążeń Kostygow awansował z czwartego miejsca na drugie.

18
3
5
9
4
14:35

Trwają mecze Metalkas 2. Ekstraligi. W Rybniku Innpro ROW prowadzi 28:20 z H. Skrzydlewska Orłem Łódź. W Bydgoszczy miejscowa Abramczyk Polonia na zdecydowanym prowadzeniu z Energa Wybrzeżem Gdańsk 29:13. Zachęcamy do śledzenia relacji LIVE na WP SportoweFakty.

23

Bieg przerwany. W drugim wirażu upadł nieatakowany i jadący na czwartym miejscu Oskar Stępień. W momencie przerwania wyścigu było 5:1 dla gospodarzy.

Junior Kolejarza wrócił do parku maszyn o własnych siłach.

Powtórka. Chmiel wygrał start, ale na przeciwległej do startu miejsce pod bandą znalazł Kołodinski, który wcisnął się po prawej stronie zawodnika Kolejarza.

21

Po starcie 5:1 dla Kolejarza Opole, ale na drugim łuku Kostygow wyprzedził Melnyczuka, a okrążenie później Thoernbloma.

18

Rene Bach musiał przez chwilę odpierać ataki Skupienia i Pedersena.

13:53

W dwumeczu 69:63 dla Optibet Lokomotivu Daugavpils.

15

Puodżuks i Chmiel walczyli o drugą pozycję.

11

Lars Skupień z najszybszym momentem startowym, co pozwoliło mu objąć prowadzenie i nie oddać go do samego końca. Bieg bez historii.

27
7
4
6
1
13:35

W przerwie na równanie toru zachęcamy do lektury wywiadu z Robertem Chmielem. Rybniczanin opowiada między innymi o tym sezonie, ale i o planach na przyszłość. A te są bardzo ambitne.

7
Bieg 4 czas 70.97 sek.
17
4 : 2
7

Świetny start Puodżuksa, który objął prowadzenie. Za jego plecami Skupień i Juhno walczyli o dwa punkty. Drugi był Polak, ale młody Łotysz przez dwa i pół okrążenia nękał atakami swojego rywala.

5

Od startu do mety na prowadzeniu Robert Chmiel. Na ostatnim okrążeniu Sedgmen przybliżał się do Polaka, ale nie zdołał go wyprzedzić na mecie.

31
4
5
3
4
13:26

Mimo faktu, że pogoda w Dyneburgu jest dziś mocno niepewna i może wkrótce dojść do jej załamania, to mamy dodatkową przerwę na roszenie owalu.

1
3
3
13:23

Szybko poszło. W dwumeczu lepszy już Optibet Lokomotiv Daugavpils.

2

Bieg bez historii. Pewne prowadzenie zawodników gospodarzy. Pod koniec wyścigu Stępień zbliżył się do Juhno, ale nie był w stanie go zaatakować.

1

Lepiej ze startu wyszli goście, którzy objęli prowadzenie 4:2. Długo jednak to nie trwało, bowiem na drugim wirażu Kostygow wyskoczył na prowadzenie, a za jego plecami zameldował się Kołodinski.