17 R2 Filip Seniuk 1 0 1
18 R1 Kajetan Kupiec w 1 1
czas Koniec zawodów
Bieg dodatkowy o miejsca 2-3. czas 66.92 sek.

Zawodnicy równo ze startu, ale Łobodziński zamknął Krawczyka. Krawczyk konsekwentnie napędzał się po szerokiej, ale reprezentant gospodarzy nie dał się wyprzedzić.

0

Stojanowski atakował Małkiewicza, ale jednocześnie musiał odpierać ataki Grzelaka.

Bieg bez historii.

Na ostatnim wirażu na czwartym miejscu upadł Szymon Ludwiczak.

11
3
4
2
1
komentarz

Jakub Krawczyk i Kacper Łobodziński stoczą wyścig dodatkowy o miejsca 2-3.

6
1
4
1
Bieg 18 czas 66.69 sek.

Szostak z czwartego miejsca na drugie po wyjściu z pierwszego wirażu. Przed nim był tylko Krawczyk, który realizował swój plan, jakim było dobrnięcie do biegu dodatkowego o miejsca 2-3.

12
6
5
5
2
komentarz

Bartosz Bańbor zwycięzcą Srebrnego Kasku!

21
11
4
7
Bieg 17 czas 67.43 sek.

Bańbor wygrał start i wyjechał na prowadzenie, a za jego plecami zameldował się Łobodziński, który zdołał zablokować Przyjemskiego. Junior Orlen Oil Motoru Lublin na trzecim okrążeniu wyprzedził Łobodzińskiego, ale na tym nie zamierzał poprzestać.

46
19
20
19
15
Czy Kacper Łobodziński wygra Srebrny Kask?
Tak
Nie
1
1
1
20:55

Kacper Halkiewicz wycofał się z zawodów i udał do szpitala na szczegółowe badania.

3
1
2
8
1
Bieg 16 czas 66.88 sek.

Bieg przerwany. Groźny upadek Kacpra Halkiewicza w drugim wirażu trzeciego okrążenia. Zawodnik Krono-Plast Włókniarza jechał wtedy ostatni.

Ależ walka Bańbora i Palucha o zwycięstwo! Pod koniec pierwszego okrążenia zrobiło się groźnie, doszło do kontaktu między zawodnikami, ale na szczęście bez upadku.

Będzie powtórka.

Wskutek upadku Kacpra Halkiewicza ucierpiała dmuchana banda. Trwa przerwa w zawodach.

Powtórka. Defekt Palucha tuż przed startem.