Szymon Woźniak Rezerwa zwykła za Robert Kościecha
0
Aleksandr Łoktajew Rezerwa taktyczna za Krzysztof Buczkowski
3

Od startu prowadził Łoktajew, który nie dał sobie na dystansie wydrzeć prowadzenia.

Bieg 12
38
3 : 3
28

Łaguta wygrał z dużą przewagą. Woźniak na drugim okrążeniu wyprzedził Borowicza.

2

Dobry start Hancocka, ale na prostej minął go Kołodziej. Gomólski do końca ścigał Andersena. Fotorelacja: Podprowadzające podczas 7. kolejki

Bieg 10
32
5 : 1
22

Łaguta wygrał z dużą przewagą. Buczkowski dwoił się i troił, ale nie zdołał wyprzedzić Vaculika.

Bieg 9
27
2 : 4
21

Janowski gonił Loktajewa, ale nie dał rady go wyprzedzić. Hougaard nie liczył się w stawce.

Bieg 8
25
3 : 3
17

Tarnowianie wyprzedzili na jednej prostej Kościechę.

Bieg 7
22
3 : 3
14

Dwie minuty przerwy dla Szymona Woźniaka. Janowski świetnie wystartował i wygrał z dużą przewagą. Hougaard po starcie był trzeci, ale szybko spadł na ostatnią pozycję i przyjechał daleko za rywalami.

Bieg 6
19
2 : 4
11
Szymon Woźniak Rezerwa taktyczna za Hans Andersen
3

Na ostatnim łuku Łoktajew wyprzedził Borowicza.

Bieg 5
17
4 : 2
7
Krzysztof Buczkowski Rezerwa taktyczna za Robert Kościecha
0

Kapitalna walka Hancocka z Vaculikiem. Na mecie Amerykanin o pół motocykla przed Słowiakiem.

Bieg 4
13
4 : 2
5

Buczkowski na trzecim okrążeniu wyprzedził Gomólskiego. Defekt Curyły na ostatniej pozycji. Przerwa na równanie toru.

Bieg 3
9
4 : 2
3

Łoktajew świetnym atakiem wyprzedził na ostatnim okrążeniu Vaculika. Łagucie zabrakło pół sekundy do rekordu toru.

Bieg 1
5
5 : 1
1
Kacper Gomólski Taśma Patrick Hougaard
2

Składy potwierdzone. W Tarnowie ładna, słoneczna pogoda. Na próbę toru ze strony gości wyjechali Greg Hancock i Szymon Woźniak, a gospodarzy reprezentowali Maciej Janowski i Martin Vaculik. Około godziny 18:00 na trybunach pojawiło się około 6 tys kibiców. Wylosowano drugi zestaw startowy. Spotkanie oglądać będzie około 8 tysięcy fanów czarnego sportu.

W swoim pierwszym meczu w tym sezonie taśmy dotknął Patrick Hougaard. W miejsce Duńczyka wystąpi Kacper Gomólski.

Świetny start gospodarzy, którzy odnieśli pewne zwycięstwo.

Zapraszamy na SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.

Bieg 2

2 minuty przerwy dla Kacpra Gomólskiego. Na tor wyjechała polewaczka, bowiem w Tarnowie bardzo się kurzy. Upadek Gomólskiego w pierwszym łuku. Junior gospodarzy wstał z toru o własnych siłach. Powtórka w pełnej obsadzie. W niej upadek zanotował Mikołaj Curyło. Na prostej miejsca nie zostawił mu Kacper Gomólski. Młodzieżowiec wstał z toru o własnych siłach, ale został wykluczony z powtórki. Woźniak wygrał start i odjechał daleko do przodu. Upomnienie dla Borowicza za utrudnianie startu.

Bieg 13

Buczkowski zanotował upadek na czwartej pozycji. Zawodnik gości schodził z toru, ale sędzia przerwał bieg i wykluczył "Buczka" z powtórki. W niej Aleksander Łoktajew do końca próbował wyprzedzić Martina Vaculika. Upomnienie dla Janowskiego za utrudnianie startu.

Fotorelacja: Grand Prix Czech

Bieg 15

Przerwa dla Aleksandra Łoktajewa. Pewna wygrana gospodarzy. Defekt Łoktajewa na czwartej pozycji.