Bieg 15
51
5 : 1
39

Najlepiej ze startu wyszli gospodarze, ale nie miał zamiaru im odpuścić Ellis, który jechał dość blisko miejscowych. Ostatecznie jednak Masters oraz Fricke zapewnili Leicester Lions awans do finału Premiership.

komentarz

Cały czas mamy remis w dwumeczu. Obecnie wynik wynosi 87:87.

Bieg 14
46
3 : 3
38

Zawodnicy mieli spore problemy an pierwszym łuku, ale na szczęście wszyscy utrzymali się na motocyklu. Ponownie z dużą przewagą wygrał Brennan. Thompson starał się atakować Beckera, ale bezskutecznie.

w

Bieg przerwany. Ponownie doszło do upadku. Tym razem na torze leży aż dwóch zawodników, a konkretnie Becker oraz Ellis.

Bieg przerwany. Tym razem na drugim wirażu upadek zanotował Kvech. Wydaje się, że winny tego jest Becker, który atakował Czecha. Amerykanin wykluczony.

Powtórka biegu. Najlepiej ruszył Fricke i to właśnie Australijczyk przekroczył linię mety na pierwszej pozycji.