Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
54:38
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
9 Matej Zagar M. Zagar Matej Zagar 3 3 3 3 1 13
10 Ales Dryml A. Dryml Ales Dryml 1 3 3 1 0 8
11 Lukas Dryml L. Dryml Lukas Dryml - 0
12 Tomas Suchanek T. Suchanek Tomas Suchanek 2* 0 3 2 7 +1
13 Patryk Dudek P. Dudek Patryk Dudek 2 3 3 1* 2* 0 11 +2
14 Hynek Stichauer H. Stichauer Hynek Stichauer 3 1* w 1 5 +1
15 Vaclav Milik V. Milik Vaclav Milik 1 2* 1 1 3 2 10 +1
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Josef Franc J. Franc Josef Franc 2 1 2 2 3 3 13
2 Richard Wolff R. Wolff Richard Wolff 0
3 Troy Batchelor T. Batchelor Troy Batchelor 1 2 3 1 1 8
4 Matej Kus M. Kus Matej Kus 0 0 0 - 0
5 Peter Kildemand P. Kildemand Peter Kildemand 3 4 2 2 0 2* 13 +1
6 Martin Gavenda M. Gavenda Martin Gavenda 0 2 1 1* 0 - 0 4 +1
7 Zdenek Holub Z. Holub Zdenek Holub d 0 0 0 0
Bieg 15
Zlata Prilba Pardubice 19
1 : 5
17 AK Marketa Praga
  • Matej Zagar 1
  • Josef Franc 3
  • Patryk Dudek 0
  • Peter Kildemand 2
Bieg 14
Zlata Prilba Pardubice 18
5 : 1
12 AK Marketa Praga
  • Matej Zagar 3
  • Peter Kildemand 0
  • Patryk Dudek 2
  • Troy Batchelor 1
Bieg 13
Zlata Prilba Pardubice 13
2 : 4
11 AK Marketa Praga
  • Josef Franc 3
  • Ales Dryml 0
  • Troy Batchelor Rezerwa taktyczna za Matej Kus 1
  • Vaclav Milik Zastępstwo zawodnika za Lukas Dryml 2
Bieg 12
Zlata Prilba Pardubice 11
3 : 3
7 AK Marketa Praga
  • Troy Batchelor 3
  • Tomas Suchanek 2
  • Martin Gavenda Zastępstwo zawodnika za Richard Wolff 0
  • Patryk Dudek 1
Bieg 11
Zlata Prilba Pardubice 8
4 : 2
4 AK Marketa Praga
  • Hynek Stichauer 1
  • Josef Franc Rezerwa taktyczna za Martin Gavenda 2
  • Vaclav Milik 3
  • Zdenek Holub 0
Bieg 10
Zlata Prilba Pardubice 4
4 : 2
2 AK Marketa Praga
  • Martin Gavenda 0
  • Vaclav Milik 1
  • Peter Kildemand 2
  • Matej Zagar 3
Bieg 8
Zlata Prilba Pardubice 24
4 : 2
14 AK Marketa Praga
  • Tomas Suchanek 3
  • Zdenek Holub 0
  • Vaclav Milik Rezerwa zwykła za Lukas Dryml 1
  • Peter Kildemand 2
Bieg 7
Zlata Prilba Pardubice 20
4 : 2
12 AK Marketa Praga
  • Troy Batchelor 2
  • Matej Zagar 3
  • Matej Kus 0
  • Ales Dryml 1
Bieg 6
Zlata Prilba Pardubice 16
3 : 5
10 AK Marketa Praga
  • Peter Kildemand Zastępstwo zawodnika za Richard Wolff , Joker 4
  • Patryk Dudek Zastępstwo zawodnika za Lukas Dryml 3
  • Josef Franc 1
  • Tomas Suchanek 0
Bieg 5
Zlata Prilba Pardubice 13
5 : 1
5 AK Marketa Praga
  • Vaclav Milik 2
  • Matej Kus 0
  • Ales Dryml 3
  • Martin Gavenda 1
Bieg 4
Zlata Prilba Pardubice 8
3 : 3
4 AK Marketa Praga
  • Peter Kildemand 3
  • Patryk Dudek 2
  • Zdenek Holub 0
  • Hynek Stichauer 1
Bieg 3
Zlata Prilba Pardubice 5
5 : 1
1 AK Marketa Praga
  • Ales Dryml Zastępstwo zawodnika za Lukas Dryml 3
  • Troy Batchelor 1
  • Tomas Suchanek 2
  • Matej Kus 0
Bieg 1
Zlata Prilba Pardubice 4
4 : 2
2 AK Marketa Praga
  • Ales Dryml 1
  • Josef Franc 2
  • Matej Zagar 3
  • Martin Gavenda Zastępstwo zawodnika za Richard Wolff 0
Relacja na podstawie speedwaylive.eu. Za Lukasa Drymla i Richarda Wolffa stosowane będzie zastępstwo zawodnika.
Nadchodzące biegi
Bieg 2
  • Zdenek Holub d
  • Hynek Stichauer 3
  • Martin Gavenda 2
  • Vaclav Milik 1
Defekt Holuba na starcie.
Bieg 9
  • Patryk Dudek 3
  • Martin Gavenda Zastępstwo zawodnika za Richard Wolff 1
  • Hynek Stichauer w
  • Josef Franc 2
Groźny upadek Hynka Stichauera. Czech został wykluczony z powtórki, ale jest zdolny do jazdy.
Zobacz również
    Zlata Prilba Pardubice Zlata Prilba Pardubice 54
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Matej Zagar M. Zagar Matej Zagar 3 3 3 3 1 13
    10 Ales Dryml A. Dryml Ales Dryml 1 3 3 1 0 8
    11 Lukas Dryml L. Dryml Lukas Dryml - 0
    12 Tomas Suchanek T. Suchanek Tomas Suchanek 2* 0 3 2 7 +1
    13 Patryk Dudek P. Dudek Patryk Dudek 2 3 3 1* 2* 0 11 +2
    14 Hynek Stichauer H. Stichauer Hynek Stichauer 3 1* w 1 5 +1
    15 Vaclav Milik V. Milik Vaclav Milik 1 2* 1 1 3 2 10 +1
    AK Marketa Praga AK Marketa Praga 38
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Josef Franc J. Franc Josef Franc 2 1 2 2 3 3 13
    2 Richard Wolff R. Wolff Richard Wolff 0
    3 Troy Batchelor T. Batchelor Troy Batchelor 1 2 3 1 1 8
    4 Matej Kus M. Kus Matej Kus 0 0 0 - 0
    5 Peter Kildemand P. Kildemand Peter Kildemand 3 4 2 2 0 2* 13 +1
    6 Martin Gavenda M. Gavenda Martin Gavenda 0 2 1 1* 0 - 0 4 +1
    7 Zdenek Holub Z. Holub Zdenek Holub d 0 0 0 0