3 Chris Holder 2 1 2 3 2 0 10
4 Sam Masters 2 0 3 0 0 0 5
5 Brady Kurtz 0
Bieg 20

Świetny start Pawlickiego, który przedarł się na prowadzenie i do mety nie oddał pierwszego miejsca. Za plecami Polaka pewnie jechał Woffinden, a o trzecią lokatę walczyli Lindgren i Holder.

Bieg 19
Fredrik Lindgren Rezerwa taktyczna za Antonio Lindbaeck
1

Polacy są o krok od zdobycia mistrzostwa świata. By tak się stało Kasprzak musi zdobyć co najmniej punkt.

Mamy to! Polska wywalczyła mistrzostwo świata! Kasprzak napędził się na drugim łuku pod bandą i wyprzedził Grajczonka, a następnie gonił Kinga. Na trzecim kółku Lindgren uporał się z Grajczonkiem.

Bieg 18

Bieg 17

Bardzo dobry start Ljunga, który na pierwszym wirażu odparł atak Dudka, ale już na drugim łuku Polak minął Szweda i pognał do mety po trzy punkty. Na czwartym kółku Doyle wyprzedził Ljunga.

Bieg 15
Chris Holder Rezerwa taktyczna za Josh Grajczonek
2

Holder pojedzie jako rezerwa taktyczna. Woffinden najlepiej rozegrał pierwszy łuk i pognał do mety po trzy punkty. Zmarzlik musiał bronić się przed atakami Lindbaecka.

Bieg 14

Na pierwszym łuku doszło do kontaktu pomiędzy Ljungiem i Kasprzakiem. Skorzystali z tego King oraz Holder, który walczyli o pierwszą lokatę. Na drugim łuku Kasprzak zakopał się pod bandą i stracił dystans do rywali. Polak szybko odrobił dystans do Ljunga, ale nie zdołał go wyprzedzić.

Bieg 13

Na pierwszym łuku Lindgren przy krawężniku przedarł się na prowadzenie. Dudek na drugim wirażu po szerokiej minął Mastersa, a następnie atakował Lamberta i wyprzedził go na trzecim okrążeniu.

Bieg 12
Tai Woffinden Rezerwa taktyczna za Daniel King
6
Sam Masters Rezerwa taktyczna za Josh Grajczonek
0

Woffinden jako joker. Bieg został przerwany z powodu nierównego startu. W powtórce najlepiej spod taśmy wyszedł Woffinden. Kapitalna akcja Pawlickiego! Na przeciwległej prostej drugiego okrążenia Polak wyprzedził Lindgrena i Msatersa. Pewna wygrana Woffindena. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 11

Zmarzlik na pierwszym łuku ściął do krawężnika i była to bardzo dobra decyzja, gdyż wyprzedził jadących po szerokiej rywali. Polak odpierał ataki Doyle'a.

Bieg 10

Start zdecydowanie wygrał Woffinden. Dudek na drugim łuku wszedł pod łokieć Jonssona i wyprzedził go, a następnie gonił Holdera.

Bieg 9

Na pierwszym łuku Masters wywiózł Cooka, który spadł na koniec stawki. Australijczyk musiał uważać na Kasprzaka, a Cook dzielnie walczył o punkt z Lindbaeckiem.

Bieg 8

Pawlicki na wejściu w pierwszy łuk założył się na rywali i wyszedł na prowadzenie. Polak uzyskał kilka metrów przewagi nad rywalami i pewnie jechał do mety po trzy punkty. Woffinden na dystansie uporał się z Ljungiem. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 7

Świetna szarża Zmarzlika na wyjściu z pierwszego łuku. Polak znalazł dziurę między Holderem i Lindgrenem, dzięki czemu przedarł się na prowadzenie, a następnie powiększał przewagę nad rywalami. Zaciętą walkę o dwa punkty stoczyli Holder i Lindgren. Górą był Szwed.

Bieg 6

Na pierwszym łuku po szerokiej napędził się Doyle, który wyprzedził Dudka. Polak starał się minąć Australijczyka, ale na pierwszym wirażu drugiego okrążenia Dudka wyprzedził Lindbaeck.

Bieg 5

Kapitalny start Jonssona, ale jeszcze lepszą szarżą na pierwszym wirażu popisał się Kasprzak, który minął Szweda i pognał do mety po trzy punkty. Jonsson początkowo musiał uważać na napędzającego się Lamberta, ale szybko uciekł Brytyjczykowi, który następnie bronił się przed Grajczonkiem.

Bieg 4

Najlepiej pierwszy łuk rozegrał Lindbaeck, który napędził się po szerokiej i szybko uzyskał przewagę nad rywalami. O trzecią lokatę walczyli Pawlicki i Lambert. Zwycięsko z tej rywalizacji wyszedł Brytyjczyk. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 2

Kolejny wyścig został przerwany z powodu nierównego startu. W powtórce Dudek na wejściu w pierwszy łuk założył się na Grajczonka i rzucił się w pogoń za Ljungiem. Polak wyprzedził Szweda już na wyjściu z drugiego łuku.

Bieg 1

Wyścig został przerwany z powodu nierównego startu. W powtórce świetnie ze startu ruszył Kasprzak, który na wejściu w pierwszy łuk założył się na Lindgrena. Na drugim wirażu Polaka wyprzedził jednak Woffinden, a na pierwszym łuku drugiego okrążenia Kasprzaka minął Lindgren. Polak próbował odzyskać drugą lokatę, ale nie zdołał pokonać Szweda.

Początek zawodów zaplanowany jest na godzinę 20:00. Mistrzowskiego tytułu bronić będą Szwedzi, którzy pewnie zwyciężyli w półfinale w Vastervik. Z kolei półfinał w Vojens zakończył się triumfem Polaków. Z barażu awans do finału wywalczyli Australijczycy, a stawkę finalistów uzupełnili gospodarze - reprezentacja Wielkiej Brytanii.

Bieg 3

Znów sędzia przerwał wyścig tuż po starcie. Tym razem taśmy dotknął King i został wykluczony.

Świetny bieg! W powtórce najlepiej ze startu wyszedł Masters. Na wejściu w drugi łuk na chwilę Zmarzlika wyprzedził Jonsson, ale Polak szybko odzyskał drugą lokatę. Następnie ubiegłoroczny mistrz świata juniorów atakował Mastersa. Walkę pomiędzy Polakiem i Australijczykiem wykorzystał Jonsson, który na przeciwległej prostej czwartego okrążenia minął obu rywali.

Bieg 16

W poprzednim biegu Holder pojechał jako rezerwa taktyczna. W 16. wyścigu trener Mark Lemon zdecydował się na wykorzystanie jokera. Podwójnie będą liczone punkty Doyle'a.

Na drugim łuku było bardzo ciasno, doszło do kontaktu między Pawlickim i Doylem, w efekcie czego Polak upadł na tor. Z powtórki wykluczony został Doyle, który był winowajcą upadku Polaka.

W powtórce start wygrał Cook. Pawlicki skupił się na odpieraniu ataków Szweda. Przerwa na kosmetykę toru.