Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
45:45
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
9 Michal  Klein M. Klein Michal Klein 1* 0 2 0 - 3 +1
10 Filip Sitera F. Sitera Filip Sitera 2 1* 0 1 1* 1* 6 +3
11 Stanislav Pouznar S. Pouznar Stanislav Pouznar - - - - - 0
12 Mads Korneliussen M. Korneliussen Mads Korneliussen 3 2 2 3 2* 0 3 15 +1
13 Brak zawodnika Brak zawodnika - - - - 0
14 Patrik Nagy P. Nagy Patrik Nagy 2 1 1 1* 1 6 +1
15 Norbert Kościuch N. Kościuch Norbert Kościuch 2 3 3 1 2 2 2* 15 +1
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Robert Kościecha R. Kościecha Robert Kościecha 3 3 3 3 3 0 15
2 Michal Dudek M. Dudek Michal Dudek 1 - - 0 - 1
3 Michal Prucha M. Prucha Michal Prucha 0 0 0 0 - - 0
4 Eduard Krcmar E. Krcmar Eduard Krcmar 2 1 1 1 3 8
5 Martin Malek M. Malek Martin Malek 2* 3 2 d 0 0 7 +1
6 Rony Weis R. Weis Rony Weis 3 3
7 Sebastian Ułamek S. Ułamek Sebastian Ułamek 0 3 2 2* 3 1 11 +1
Bieg 15
PDK Grepl Mseno 12
5 : 1
12 AK 3ton Slany
  • Sebastian Ułamek 1
  • Norbert Kościuch 2
  • Robert Kościecha 0
  • Mads Korneliussen 3
Bieg 14
PDK Grepl Mseno 7
3 : 3
11 AK 3ton Slany
  • Sebastian Ułamek 3
  • Norbert Kościuch 2
  • Martin Malek 0
  • Filip Sitera 1
Bieg 13
PDK Grepl Mseno 4
3 : 3
8 AK 3ton Slany
  • Filip Sitera 1
  • Martin Malek 0
  • Norbert Kościuch Rezerwa zwykła za Michal Klein 2
  • Eduard Krcmar Rezerwa zwykła za Michal Prucha 3
Bieg 12
PDK Grepl Mseno 1
1 : 5
5 AK 3ton Slany
  • Robert Kościecha 3
  • Norbert Kościuch Rezerwa zwykła za 1
  • Sebastian Ułamek Rezerwa zwykła za Michal Dudek 2
  • Mads Korneliussen 0
Bieg 10
PDK Grepl Mseno 24
4 : 2
24 AK 3ton Slany
  • Filip Sitera 1
  • Michal Dudek 0
  • Mads Korneliussen Rezerwa zwykła za Stanislav Pouznar 3
  • Sebastian Ułamek Rezerwa zwykła za Michal Prucha 2
Bieg 9
PDK Grepl Mseno 20
2 : 4
22 AK 3ton Slany
  • Eduard Krcmar 1
  • Mads Korneliussen 2
  • Robert Kościecha 3
  • Michal Klein 0
Bieg 8
PDK Grepl Mseno 18
4 : 2
18 AK 3ton Slany
  • Norbert Kościuch Rezerwa taktyczna za 3
  • Martin Malek 2
  • Patrik Nagy Rezerwa zwykła za Stanislav Pouznar 1
  • Michal Prucha 0
Bieg 7
PDK Grepl Mseno 14
2 : 4
16 AK 3ton Slany
  • Sebastian Ułamek Rezerwa zwykła za Michal Dudek 3
  • Mads Korneliussen 2
  • Eduard Krcmar 1
  • Filip Sitera 0
Bieg 6
PDK Grepl Mseno 12
3 : 3
12 AK 3ton Slany
  • Patrik Nagy Rezerwa zwykła za Stanislav Pouznar 1
  • Michal Prucha 0
  • Michal Klein 2
  • Robert Kościecha 3
Bieg 5
PDK Grepl Mseno 9
3 : 3
9 AK 3ton Slany
  • Martin Malek 3
  • Filip Sitera 1
  • Sebastian Ułamek Rezerwa zwykła za Michal Dudek 0
  • Norbert Kościuch Rezerwa zwykła za 2
Bieg 4
PDK Grepl Mseno 6
4 : 2
6 AK 3ton Slany
  • Michal Prucha 0
  • Patrik Nagy Rezerwa zwykła za Stanislav Pouznar 1
  • Eduard Krcmar 2
  • Mads Korneliussen 3
Bieg 3
PDK Grepl Mseno 2
2 : 4
4 AK 3ton Slany
  • Michal Klein 0
  • Robert Kościecha 3
  • Filip Sitera 2
  • Michal Dudek 1
Bieg 1
PDK Grepl Mseno 3
3 : 3
3 AK 3ton Slany
  • Michal Prucha 0
  • Michal Klein 1
  • Robert Kościecha 3
  • Patrik Nagy Rezerwa zwykła za Stanislav Pouznar 2
Relacja na podstawie speedwaylive.eu
Nadchodzące biegi
Bieg 2
  • Brak zawodnika
  • Martin Malek 2
  • Patrik Nagy 1
  • Rony Weis 3
Bieg 11
  • Mads Korneliussen 2
  • Eduard Krcmar 1
  • Norbert Kościuch Rezerwa zwykła za 3
  • Martin Malek d
Zobacz również
    PDK Grepl Mseno PDK Grepl Mseno 45
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Michal  Klein M. Klein Michal Klein 1* 0 2 0 - 3 +1
    10 Filip Sitera F. Sitera Filip Sitera 2 1* 0 1 1* 1* 6 +3
    11 Stanislav Pouznar S. Pouznar Stanislav Pouznar - - - - - 0
    12 Mads Korneliussen M. Korneliussen Mads Korneliussen 3 2 2 3 2* 0 3 15 +1
    13 Brak zawodnika Brak zawodnika - - - - 0
    14 Patrik Nagy P. Nagy Patrik Nagy 2 1 1 1* 1 6 +1
    15 Norbert Kościuch N. Kościuch Norbert Kościuch 2 3 3 1 2 2 2* 15 +1
    AK 3ton Slany AK 3ton Slany 45
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Robert Kościecha R. Kościecha Robert Kościecha 3 3 3 3 3 0 15
    2 Michal Dudek M. Dudek Michal Dudek 1 - - 0 - 1
    3 Michal Prucha M. Prucha Michal Prucha 0 0 0 0 - - 0
    4 Eduard Krcmar E. Krcmar Eduard Krcmar 2 1 1 1 3 8
    5 Martin Malek M. Malek Martin Malek 2* 3 2 d 0 0 7 +1
    6 Rony Weis R. Weis Rony Weis 3 3
    7 Sebastian Ułamek S. Ułamek Sebastian Ułamek 0 3 2 2* 3 1 11 +1