Kokpit Kibice
53:39
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
9 Rene Vidner R. Vidner Rene Vidner - 0 0 - - 0
10 Ales Dryml A. Dryml Ales Dryml 3 2* 2* 2* 2 0 11 +3
11 David Sterovsky D. Sterovsky David Sterovsky 0 - - - - 0
12 Lukas Dryml L. Dryml Lukas Dryml 1* 3 w 1* 3 1 9 +2
13 Tomas Suchanek T. Suchanek Tomas Suchanek 2* 3 2 2 2* 2 13 +2
14 Rune Holta R. Holta Rune Holta 3 3 3 3 12
15 Vaclav Milik V. Milik Vaclav Milik 2 2 3 w 1* 8 +1
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Roman Cejka R. Cejka Roman Cejka 1 1* 1* - d 3 +2
2 Michal Dudek M. Dudek Michal Dudek 2 0 - 1 1 2 6
3 Michal Prucha M. Prucha Michal Prucha - - - - - - 0
4 Martin Malek M. Malek Martin Malek 3 0 - 0 0 0 3
5 Robert Kościecha R. Kościecha Robert Kościecha 0 1 3 - - - - 4
6 Adrian Miedziński A. Miedziński Adrian Miedziński 1 1 1 3 3 3 12
7 Eduard Krcmar E. Krcmar Eduard Krcmar 3 0 2 1 4 0 1 11
Bieg 15
Zlata Prilba Pardubice 9
2 : 4
9 AK 3ton Slany
  • Adrian Miedziński 3
  • Ales Dryml 0
  • Eduard Krcmar 1
  • Tomas Suchanek 2
Bieg 14
Zlata Prilba Pardubice 7
4 : 2
5 AK 3ton Slany
  • Rune Holta 3
  • Michal Dudek 2
  • Lukas Dryml 1
  • Martin Malek Rezerwa taktyczna za Robert Kościecha 0
Bieg 13
Zlata Prilba Pardubice 3
3 : 3
3 AK 3ton Slany
  • Ales Dryml 2
  • Adrian Miedziński Rezerwa zwykła za Robert Kościecha 3
  • Vaclav Milik Rezerwa zwykła za Rene Vidner 1
  • Martin Malek Rezerwa zwykła za Michal Prucha 0
Bieg 11
Zlata Prilba Pardubice 8
3 : 3
4 AK 3ton Slany
  • Lukas Dryml 1
  • Martin Malek 0
  • Tomas Suchanek 2
  • Adrian Miedziński Rezerwa zwykła za Robert Kościecha 3
Bieg 10
Zlata Prilba Pardubice 5
5 : 1
1 AK 3ton Slany
  • Ales Dryml 2
  • Michal Dudek 1
  • Rune Holta Rezerwa zwykła za David Sterovsky 3
  • Eduard Krcmar Rezerwa zwykła za Michal Prucha 0
Bieg 7
Zlata Prilba Pardubice 26
5 : 1
16 AK 3ton Slany
  • Adrian Miedziński Rezerwa taktyczna za Michal Dudek 1
  • Lukas Dryml 3
  • Martin Malek 0
  • Ales Dryml 2
Bieg 6
Zlata Prilba Pardubice 21
3 : 3
15 AK 3ton Slany
  • Vaclav Milik Rezerwa zwykła za David Sterovsky 3
  • Eduard Krcmar Rezerwa zwykła za Michal Prucha 2
  • Rene Vidner 0
  • Roman Cejka 1
Bieg 5
Zlata Prilba Pardubice 18
5 : 1
12 AK 3ton Slany
  • Robert Kościecha 1
  • Ales Dryml 2
  • Michal Dudek 0
  • Tomas Suchanek 3
Bieg 4
Zlata Prilba Pardubice 13
3 : 3
11 AK 3ton Slany
  • Eduard Krcmar Rezerwa zwykła za Michal Prucha 0
  • Vaclav Milik Rezerwa zwykła za David Sterovsky 2
  • Martin Malek 3
  • Lukas Dryml 1
Bieg 3
Zlata Prilba Pardubice 10
3 : 3
8 AK 3ton Slany
  • Rene Vidner 0
  • Roman Cejka 1
  • Ales Dryml 3
  • Michal Dudek 2
Bieg 2
Zlata Prilba Pardubice 7
5 : 1
5 AK 3ton Slany
  • Tomas Suchanek 2
  • Robert Kościecha 0
  • Rune Holta 3
  • Adrian Miedziński 1
Bieg 1
Zlata Prilba Pardubice 2
2 : 4
4 AK 3ton Slany
  • Eduard Krcmar Rezerwa zwykła za Michal Prucha 3
  • Vaclav Milik Rezerwa zwykła za Rene Vidner 2
  • Roman Cejka 1
  • David Sterovsky 0
Relacja na podstawie speedwaylive.eu.
Nadchodzące biegi
Bieg 8
  • Tomas Suchanek 2
  • Robert Kościecha 3
  • Vaclav Milik Rezerwa zwykła za David Sterovsky w
  • Eduard Krcmar Rezerwa zwykła za Michal Prucha 1
Milik wykluczony za przekroczenie czasu 2 minut, zawodnik miał przed startem problemy z motocyklem.
Bieg 9
  • Eduard Krcmar Rezerwa zwykła za Robert Kościecha , Joker 4
  • Lukas Dryml w
  • Adrian Miedziński Rezerwa zwykła za Roman Cejka 1
  • Rune Holta Rezerwa zwykła za Rene Vidner 3
Goście prowadzili, jednak Dryml wpadł w Kościechę. Zawodnicy uderzyli w bandę w miejscu, gdzie nie była ona zabezpieczona "dmuchawcem". Polaka z toru do szpitala zabrała karetka. U Kościechy podejrzewa się złamanie nogi.
Bieg 12
  • Roman Cejka d
  • Tomas Suchanek 2
  • Michal Dudek 1
  • Lukas Dryml 3
Cejka zanotował defekt na starcie.
Zobacz również
    Zlata Prilba Pardubice Zlata Prilba Pardubice 53
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Rene Vidner R. Vidner Rene Vidner - 0 0 - - 0
    10 Ales Dryml A. Dryml Ales Dryml 3 2* 2* 2* 2 0 11 +3
    11 David Sterovsky D. Sterovsky David Sterovsky 0 - - - - 0
    12 Lukas Dryml L. Dryml Lukas Dryml 1* 3 w 1* 3 1 9 +2
    13 Tomas Suchanek T. Suchanek Tomas Suchanek 2* 3 2 2 2* 2 13 +2
    14 Rune Holta R. Holta Rune Holta 3 3 3 3 12
    15 Vaclav Milik V. Milik Vaclav Milik 2 2 3 w 1* 8 +1
    AK 3ton Slany AK 3ton Slany 39
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Roman Cejka R. Cejka Roman Cejka 1 1* 1* - d 3 +2
    2 Michal Dudek M. Dudek Michal Dudek 2 0 - 1 1 2 6
    3 Michal Prucha M. Prucha Michal Prucha - - - - - - 0
    4 Martin Malek M. Malek Martin Malek 3 0 - 0 0 0 3
    5 Robert Kościecha R. Kościecha Robert Kościecha 0 1 3 - - - - 4
    6 Adrian Miedziński A. Miedziński Adrian Miedziński 1 1 1 3 3 3 12
    7 Eduard Krcmar E. Krcmar Eduard Krcmar 3 0 2 1 4 0 1 11