Pewne zwycięstwo Marcina Nowaka.

Bieg 19

Kolejny wyścig bez historii.

Bieg 17

Pewny triumf Huberta Łęgowika. Bieg bez historii. Spore różnice pomiędzy zawodnikami.

Bieg 13
Mateusz Borowicz Rezerwa zwykła za Damian Dróżdż
3

Marcin Nowak stoczył zaciętą walkę z Jewgienijem Kostygowem. Obronną ręką z tej batalii wyszedł zawodnik Lokomotivu Daugavpils.

Bieg 11

Marcin Nowak pod koniec pierwszego okrążenia wyprzedził Dominika Kossakowskiego. Bardzo ładny atak zawodnika MRGARDEN GKM-u. Dwie minuty przerwy dla Nowaka, który pojedzie bieg po biegu.

Bieg 10

Oskar Polis do samego końca atakował Jewgienija Kostygowa, ale jego starania nie przyniosły efektu.

Bieg 8

Michał Gruchalski prowadził od startu do mety.

Bieg 6
Mike Trzensiok Rezerwa zwykła za
1

Pewne zwycięstwo Jewgienija Kostygowa. Mike Trzensiok minął na dystansie Huberta Łęgowika. Dwie minuty przerwy dla Trzensioka, który wystąpi bieg po biegu.

Bieg 5
Mateusz Borowicz Rezerwa zwykła za Oskar Polis
3

Dawid Wawrzyniak popełnił błąd na ostatnim łuku, co wykorzystał Marcin Nowak. Zawodnik gdańskiego Wybrzeża za mocno wyniósł się na zewnętrzną część toru.

Bieg 4

Marcin Nowak niezagrożenie pomknął po trzy punkty. Aureliusz Bieliński popełnił błąd na pierwszym łuku, w wyniku czego spadł na czwartą pozycję.

Nierówny start. Marcin Nowak otrzymał ostrzeżenie za utrudnianie rozpoczęcia wyścigu. Powtórka w pełnej obsadzie. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 3
Mateusz Rujner Rezerwa zwykła za
3

Zgodnie z obowiązującymi zasadami, Oskar Polis, który minął linię mety na drugim miejscu, otrzymał jeden punkt. Spore różnice pomiędzy zawodnikami.

Oskar Polis zerwał taśmę. W powtórce od jego dorobku zostanie odjęty jeden punkt.

Bieg 2

Michał Gruchalski uporał się na dystansie z Jewgienijem Kostygowem. W ślady zawodnika Eko-Dir Włókniarza chciał pójść Mike Trzensiok, jednak Łotysz skutecznie odpierał jego ataki.

Bieg 1

Wyścig bez historii. Pewne zwycięstwo Damiana Dróżdża.

17:21 - druga karetka jest już na stadionie. Uczestnicy pierwszego biegu wyjeżdżają na tor.

17:20 - sędzia zawodów udał się na wieżyczkę. Zawodnicy grzeją motocykle.

17:06 - organizatorzy, zważając na spore zainteresowanie ze strony kibiców, postanowili umożliwić im wejście na sektor C (drugi łuk).

17:04 - rywalizacja rozpocznie się z małym opóźnieniem. Trwa oczekiwanie na przyjazd służb medycznych.

16:59 - na trybunie głównej brakuje już wolnych miejsc, zasiada na niej około tysiąc fanów.

16:47 - składy potwierdzone. Do Grodu Lecha nie przyjechał Mateusz Danielewicz, który miał startować w barwach MRGARDEN GKM-u Grudziądz. Rezerwowym w szeregach Eko-Dir Włókniarza Częstochowa będzie Mateusz Borowicz.

16:40 - w Gnieźnie jest dość ciepło, niebo lekko zachmurzone. Zawody nie są zagrożone. W chwili obecnej na widowni znajduje się niespełna dwustu kibiców.

Bieg 7

Damian Dróżdż do samego końca atakował Davisa Kurmisa, ale bezowocnie.

Bieg ponownie został przerwany. Niegroźny uślizg na końcu stawki zaliczył Aureliusz Bieliński. Zawodnik podniósł się z toru o własnych siłach, ale w powtórce nie wystąpi, bowiem został z niej wykluczony. Przerwa na kosmetykę toru. Bieliński jest zdolny do dalszej jazdy.

Wyścig przerwany. Na drugim łuku drugiego okrążenia groźny upadek zaliczył Mike Trzensiok. Grudziądzanin prowadził i upadł nieatakowany przez rywali. Zawodnik nie podnosi się z toru. Junior MRGARDEN GKM-u wraca do parku maszyn o własnych siłach. Trzensiok został wykluczony z powtórki, ale jest zdolny do dalszej jazdy.

Bieg 9
Mateusz Borowicz Rezerwa zwykła za Hubert Łęgowik
3

Łatwe zwycięstwo Mateusza Borowicza.

Mike Trzensiok ma problemy sprzętowe i postanowił wycofać się z zawodów. Bieg zostanie rozegrany w trzyosobowym składzie.

Bieg 12
Marcin Nowak Rezerwa zwykła za
1

Pewne zwycięstwo Dawida Wawrzyniaka. Oleg Michaiłow zanotował defekt na ostatniej lokacie. Przerwa na prace torowe.

Zachmurzyło się nad gnieźnieńskim stadionem, ale póki co nie pada.

Bieg 14

Niezagrożenie zwyciężył Michał Gruchalski.

Wyścig odbędzie się w trzyosobowej obsadzie.

Bieg 15

Pod koniec trzeciego okrążenia Hubert Łęgowik wyprzedził Dawida Wawrzyniaka. Częstochowianin popisał się śmiałym atakiem po wewnętrznej części toru.

Na starcie nie pojawił się Mateusz Rujner.

Bieg 16

Pod koniec pierwszego okrążenia Oskar Polis wyprzedził Dominika Kossakowskiego. Później częstochowianin już tylko powiększał przewagę nad rywalami. Kosmetyka toru.

Kolejny wyścig w niepełnym zestawieniu. Przypomnijmy, że już wcześniej z zawodów wycofał się Mike Trzensiok.

Bieg 18

Oskar Polis zwyciężył z ogromną przewagą nad rywalami, którzy mieli problem z płynną jazdą.