• Martin Vaculik 3
  • Patryk Dudek 1
  • Fredrik Lindgren 2
  • Jason Doyle 0
Świetny start Vaculika, który był poza konkurencją i odniósł pewne zwycięstwo. Dudek starał się atakować Lindgrena, lecz ten nie dał się wyprzedzić. To drugi w karierze triumf Słowaka w cyklu Grand Prix.
Półfinał nr 2
  • Greg Hancock 1
  • Martin Vaculik 2
  • Fredrik Lindgren 3
  • Niels Kristian Iversen 0
Na wyjściu z pierwszego łuku Lindgren i Vaculik wyprzedzili Hancocka. Lindgren odniósł pewne zwycięstwo, a Słowak musiał uważać na napędzajaćego się Amerykanina. Z duża stratą do rywali do mety dojechał Iversen.
Półfinał nr 1
  • Jason Doyle 2
  • Emil Sajfutdinow 0
  • Patryk Dudek 3
  • Matej Zagar 1
Kapitalny start Dudka, który po wyjeździe z pierwszego łuku miał kilka metrów przewagi nad rywalami. O drugą lokatę walczyli Doyle, Zagar i Sajfutdinow. Zwycięsko z niej wyszedł Doyle, który obronił się przed rozpędzonym Zagarem. Słoweniec robił wszystko, by przedrzeć się na drugą lokatę, ale jednocześnie bronił się przed Sajfutdinowem.
Bieg 20
  • Greg Hancock 2
  • Nicki Pedersen d
Pewna wygrana Vaculika, który na dystansie powiększał przewagę nad rywalami. Dudek zbliżał się do Hancocka, ale nie zdołał go wyprzedzić. Defekt na końcu stawki Pedersena. Przerwa na kosmetykę toru.
Bieg 19
  • Matej Zagar 2
  • Emil Sajfutdinow 3
  • Antonio Lindbaeck 0
  • Bartosz Zmarzlik 1
Sajfutdinow na wyjściu z pierwszego łuku odparł atak Zagara. Rosjanin odniósł pewne zwycięstwo, a Zagar musiał uważać na Zmarzlika.
Bieg 18
  • Chris Holder 2
  • Nick Skorja 0
  • Piotr Pawlicki 1
Na pierwszym łuku Lindgren minął Holdera, a chwilę później Pawlicki uporał się ze Skorją. Następnie Polak do końca atakował Holdera.
Bieg 17
  • Tai Woffinden 1
  • Maciej Janowski 3
  • Niels Kristian Iversen 2
Janowski najlepiej rozegrał pierwszy łuk i pognał do mety po trzy punkty. Za jego plecami trwała walka o dwa punkty między Iversenem i Woffindenem. W stawce zupełnie nie liczył się Doyle.
Bieg 16
  • Chris Holder 0
  • Bartosz Zmarzlik 3
  • Nicki Pedersen 2
  • Maciej Janowski 1
Zmarzlik i Pedersen na pierwszym łuku wyprzedzili Holdera. Australijczyka następnie atakował Janowski i minął go na drugim wirażu drugiego okrążenia. Polak zabrał się również za atakowanie Pedersena, ale ten zdołał się obronić. Przerwa na równanie toru.
Bieg 15
  • Matej Zagar 3
  • Patryk Dudek 0
Dobry start Zagara, który zwyciężył z dużą przewagą. Na przeciwległej prostej pierwszego okrążenia atak Dudka odparł Pawlicki. Duże odległości pomiędzy zawodnikami.
Bieg 14
  • Antonio Lindbaeck 1
  • Jason Doyle 3
Na pierwszym łuku Hancock znalazł lukę pomiędzy Skorją i Lindbaeckiem i przedarł się na drugą lokatę. Pewną wygraną odniósł Doyle, który prowadził od startu do mety.
Bieg 13
  • Martin Vaculik 1
  • Tai Woffinden 0
Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Ostrzeżeniem upomniany Vaculik. W powtórce Sajfutdinow na pierwszym łuku wyprzedził Lindgrena. Następnie Szwed bronił się przed atakiem Vaculika. Słowak do końca atakował Lindgrena, lecz nie zdołał go wyprzedzić.
Bieg 12
  • Nicki Pedersen 1
  • Niels Kristian Iversen 3
Iversen prowadził od startu do mety. Za jego plecami trwała zacięta walka o dwa punkty. Na drugim kółku Lindgren wyprzedził Pedersena. Przerwa na równanie toru.
Bieg 11
Vaculik na drugim wirażu minął po zewnętrznej Holdera. Zagar ścigał Doyle'a, ale nie zdołał przeprowadzić żadnego ataku.
Bieg 10
  • Patryk Dudek 2
Dudek na pierwszym łuku wypchnął Janowskiego, a następnie rzucił się w pogoń za Sajfutdinowem. Polak nie zdołał jednak odrobić dystansu dzielącego go od Rosjanina.
Bieg 9
  • Piotr Pawlicki 2
  • Tai Woffinden 3
  • Greg Hancock 0
Bieg został przerwany. Pawlicki chciał założyć się na Zmarzlika na wejściu w pierwszy łuk i doszło do zderzenia obu zawodników, przez co Zmarzlik został wytrącony z jazdy. Powtórka w pełnej obsadzie.

W niej Woffinden po zewnętrznej na pierwszym łuku przedarł się na prowadzenie i wygrał z dużą przewagą.
Bieg 8
  • Emil Sajfutdinow 2
Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Doyle dostał ostrzeżenie za utrudnianie startu. To nowość w Grand Prix. Każde kolejne upomnienie od sędziego oznaczać będzie wykluczenie z biegu.

W powtórce Pawlicki został na starcie, ale na przeciwległej prostej minął Pedersena. Pewna wygrana Doyle'a. Defekt Pedersena na końcu stawki. Przerwa na kosmetykę toru.
Bieg 7
  • Greg Hancock 3
  • Matej Zagar 0
Janowski na pierwszym łuku odparł atak Lindgrena, ale na drugim okrążeniu Szwed wszedł pod łokieć Polaka i przedarł się na drugą lokatę.
Bieg 6
Zmarzlik na pierwszym wirażu uporał się z Iversenem, lecz na wejściu w drugi łuk miał problemy z opanowaniem motocykla i musiał ratować się przed upadkiem. Wykorzystał to Iversen, który odbił drugą lokatę.

Zawodnicy rywalizują na trudnej nawierzchni i momentami mają problemy z płynną jazdą.
Bieg 5
Dudek najlepiej rozegrał pierwszy łuk i przedarł się na prowadzenie, a następnie systematycznie powiększał przewagę nad rywalami. Holder musiał uważać na zbliżającego się do niego Woffindena.
Bieg 4
  • Maciej Janowski 0
Kapitalny start Pawlickiego, który po wyjściu z pierwszego łuku miał kilka metrów przewagi nad rywalami. Jednak na drugim wirażu Polak popełnił błąd, co wykorzystał Vaculik i przedarł się na prowadzenie. To była pierwsza skuteczna akcja w tym turnieju. Przerwa na kosmetykę toru.
Bieg 3
  • Emil Sajfutdinow 1
Ciasno w pierwszym łuku. Hancock musiał odpierać ataki Holdera. Iversen słabo wyszedł spod taśmy i nie liczył się w stawce. Duże odległości między zawodnikami.
Bieg 2
  • Bartosz Zmarzlik 0
  • Jason Doyle 1
Dudek wykorzystał atut pierwszego pola i na pierwszym wirażu odparł atak Lindgrena. Doyle szybko uporał się ze Zmarzlikiem, który nie liczył się w stawce.
Bieg 1
  • Nick Skorja 1
Woffinden wygrał start i do mety nie oddał prowadzenia. Na pierwszym wirażu Pedersena wyprzedził Skorja. Kilka chwil później Duńczyk zrezygnował z dalszej jazdy.

18:57 - koniec prezentacji. Za kilka minut pierwszy bieg.

18:51 - rozpoczęła się prezentacja.

18:45 - w Krsko ostatnie przygotowania do zawodów. Za kilka minut rozpocznie się prezentacja.