Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
1. Runda Kwalifikacyjna w Sankt Johann
1 Leon Madsen Leon Madsen 12+3
2 Joonas Kylmaekorpi Joonas Kylmaekorpi 12+0
3 Patrick Hougaard Patrick Hougaard 11+3
M. Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 9 Leon Madsen L. Madsen Leon Madsen 0 3 3 3 3 12 +3
2 1 Joonas Kylmaekorpi J. Kylmaekorpi Joonas Kylmaekorpi 3 2 1 3 3 12 +0
3 16 Patrick Hougaard P. Hougaard Patrick Hougaard 3 3 2 2 1 11 +3
4 12 Jurica Pavlic J. Pavlic Jurica Pavlic 3 1 3 1 3 11 +2
5 5 Tomas H. Jonasson T. Jonasson Tomas H. Jonasson 2 1 1 3 3 10
6 2 Matej Zagar M. Zagar Matej Zagar 2 1 2 3 2 10
7 14 Adrian Miedziński A. Miedziński Adrian Miedziński 2 2 2 2 2 10
8 4 Martin Smolinski M. Smolinski Martin Smolinski 1 2 3 2 0 8
9 11 Ben Barker B. Barker Ben Barker 2 w 3 2 1 8
M. Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
10 8 Daniel Gappmaier D. Gappmaier Daniel Gappmaier 3 0 1 1 2 7
11 10 Simon Gustafsson S. Gustafsson Simon Gustafsson 1 3 2 - - 6
12 7 Tomas Suchanek T. Suchanek Tomas Suchanek 1 3 0 0 0 4
13 15 Maks Gregoric M. Gregoric Maks Gregoric 0 2 0 1 1 4
14 3 Lukas Simon L. Simon Lukas Simon 0 1 0 u 2 3
15 13 Martin Gavenda M. Gavenda Martin Gavenda 1 0 1 0 1 3
16 R1 Oskar Fajfer O. Fajfer Oskar Fajfer 1 1
17 6 Renato Cvetko R. Cvetko Renato Cvetko 0 0 0 u u 0
18 R2 Johannes Fiala J. Fiala Johannes Fiala 0 0
Bieg 20
  • Tomas H. Jonasson 3
  • Adrian Miedziński 2
  • Ben Barker 1
  • Martin Smolinski 0
Rozegrane zostaną jeszcze dwa wyścigi dodatkowe, o 1. i o 3. miejsce. Awans do kolejnego etapu eliminacji uzyskało pierwszych dziewięciu zawodników.
Bieg 19
  • Lukas Simon 2
  • Jurica Pavlic 3
  • Martin Gavenda 1
  • Renato Cvetko u
Bieg 18
  • Leon Madsen 3
  • Matej Zagar 2
  • Tomas Suchanek 0
  • Patrick Hougaard 1
Bieg 17
  • Joonas Kylmaekorpi 3
  • Daniel Gappmaier 2
  • Maks Gregoric 1
  • Johannes Fiala Rezerwa zwykła za Simon Gustafsson 0
Bieg 16
  • Leon Madsen 3
  • Renato Cvetko u
  • Martin Smolinski 2
  • Maks Gregoric 1
Bieg 15
  • Patrick Hougaard 2
  • Lukas Simon u
  • Oskar Fajfer Rezerwa zwykła za Simon Gustafsson 1
  • Tomas H. Jonasson 3
Gustafsson upadł na tor i nie był w stanie pojechać w powtórce. W jego miejsce jechał Fajfer.
Bieg 14
  • Matej Zagar 3
  • Martin Gavenda 0
  • Daniel Gappmaier 1
  • Ben Barker 2
Bieg 13
  • Tomas Suchanek 0
  • Jurica Pavlic 1
  • Adrian Miedziński 2
  • Joonas Kylmaekorpi 3
Bieg 12
  • Martin Gavenda 1
  • Martin Smolinski 3
  • Simon Gustafsson 2
  • Tomas Suchanek 0
Bieg 11
  • Daniel Gappmaier 1
  • Leon Madsen 3
  • Lukas Simon 0
  • Adrian Miedziński 2
Bieg 10
  • Jurica Pavlic 3
  • Tomas H. Jonasson 1
  • Maks Gregoric 0
  • Matej Zagar 2
Bieg 9
  • Renato Cvetko 0
  • Patrick Hougaard 2
  • Joonas Kylmaekorpi 1
  • Ben Barker 3
Bieg 8
  • Martin Smolinski 2
  • Daniel Gappmaier 0
  • Jurica Pavlic 1
  • Patrick Hougaard 3
Bieg 7
  • Ben Barker w
  • Maks Gregoric 2
  • Tomas Suchanek 3
  • Lukas Simon 1
Barker upadł na tor i był wykluczony z powtórki.
Bieg 6
  • Adrian Miedziński 2
  • Simon Gustafsson 3
  • Matej Zagar 1
  • Renato Cvetko 0
Bieg 5
  • Martin Gavenda 0
  • Joonas Kylmaekorpi 2
  • Tomas H. Jonasson 1
  • Leon Madsen 3
Bieg 4
  • Maks Gregoric 0
  • Adrian Miedziński 2
  • Patrick Hougaard 3
  • Martin Gavenda 1
Bieg 3
  • Simon Gustafsson 1
  • Ben Barker 2
  • Leon Madsen 0
  • Jurica Pavlic 3
Bieg 2
  • Tomas H. Jonasson 2
  • Tomas Suchanek 1
  • Renato Cvetko 0
  • Daniel Gappmaier 3
Bieg 1
  • Joonas Kylmaekorpi 3
  • Matej Zagar 2
  • Lukas Simon 0
  • Martin Smolinski 1
Relacja na podstawie: ww.speedway-forum.de. W Sankt Johann są już wszyscy zawodnicy. Aktualnie świeci słońce i zawody wydają się być niezagrożone.
Nadchodzące biegi
Bieg dodatkowy
  • Brak zawodnika
  • Patrick Hougaard 3
  • Jurica Pavlic 2
  • Brak zawodnika
Bieg dodatkowy
  • Brak zawodnika
  • Leon Madsen 3
  • Joonas Kylmaekorpi u
  • Brak zawodnika
Zobacz również