• Andreas Jonsson 2
  • Jakub Jamróg 0
  • Karol Baran 3
  • Peter Ljung 1
Po raz trzeci w tych zawodach taśma poszła nierówno. W powtórce Ljung jechał między prowadzącym Baranem, a trzecim Jonssonem. Za wszelką cenę starał się przesunąć na prowadzenie, ale musiał też uważać na swojego rodaka. I pod koniec biegu stracił drugą pozycję na rzecz Jonssona.
  • Michał Gruchalski 1
Czaja bez większych problemów wygrał z Ułamkiem. Z tyłu zaś toczyła się walka o punkt między Gruchalskim a Rolnickim.
Bieg 13
Eltrox Włókniarz Częstochowa 43
4 : 2
34 Unia Tarnów
  • Sebastian Ułamek 1
  • Mikkel Michelsen 2
Ułamek na pierwszym łuku wypchnął Michelsena, co wykorzystał Baran i wysforował się na prowadzenie. Zapowiadało się podwójne zwycięstwo Włókniarza, ale Duńczyk pokonał Ułamka na dystansie. Przerwa. Po raz kolejny w biegu pokazowym zaprezentują się Świącik i Konieczny.
Bieg 12
Eltrox Włókniarz Częstochowa 39
3 : 3
32 Unia Tarnów
  • Artur Mroczka 3
  • Leon Madsen 2
Kolejność po pierwszym łuku była tą na mecie. Spore odległości między zawodnikami.
  • Artur Czaja 0
Jonsson i Ljung stoczyli miłą dla oka walkę o zwycięstwo.
  • Jakub Jamróg 2
Madsen czaił się za plecami Jamroga od samego początku i dopiero na trzecim okrążeniu udało mu się go wyprzedzić. Przerwa na równanie.
  • Karol Baran 2
Czaja wygrał ze sporą przewagą. Na końcu stawki Michelsen uporał się Lampartem.
  • Artur Mroczka u
Taśma poszła nierówno w górę. W powtórce bieg został przerwany ponieważ na drugim łuku trzeciego okrążenia Ljung wywiózł Mroczkę i Polak upadł na tor. Jonsson wcześniej zanotował defekt na trzeciej pozycji. Postanowiono zaliczyć wynik biegu.
Bieg 7
Eltrox Włókniarz Częstochowa 23
3 : 3
19 Unia Tarnów
  • Jakub Jamróg 3
Kolejność wyścigu znów ustaliła się po pokonaniu pierwszego łuku. Spore odległości między zawodnikami na mecie. Przerwa na równanie toru. Treningowe kółka w międzyczasie "kręcą" Bartosz Świącik i Kacper Konieczny.
Bieg 6
Eltrox Włókniarz Częstochowa 20
3 : 3
16 Unia Tarnów
  • Artur Czaja 1
  • Michał Gruchalski 0
Jonsson na drugim łuku minął nożycami Michelsena, a następnie aż do mety odpierał jego wściekłe ataki.
  • Peter Ljung 3
Ljung wygrał po dobrym starcie i poprawnym pokonaniu pierwszego łuku. Na dystansie zawodnicy nie nawiązywali ze sobą walki.
Bieg 4
Eltrox Włókniarz Częstochowa 15
4 : 2
9 Unia Tarnów
  • Oskar Polis 1
Jamróg prowadził od startu, ale po szerokiej szarżował Jonsson i na drugim okrążeniu przesunął się na prowadzenie, którego nie oddał aż do mety. Przerwa na równanie.
Bieg 3
Eltrox Włókniarz Częstochowa 11
4 : 2
7 Unia Tarnów
  • Leon Madsen 1
  • Sebastian Ułamek 3
Taśma poszła nierówno w górę. Powtórka. Michelsen na drugim łuku minął Madsena, a potem starał się wyprzedzić Ułamka, który go blokował. Duńczyk miał po biegu pretensje do Polaka.
Bieg 2
Eltrox Włókniarz Częstochowa 7
4 : 2
5 Unia Tarnów
  • Patryk Rolnicki 2
Gruchalski przez cały wyścig naciskał Rolnickiego. Udało mu się na moment wysunąć na drugie miejsce po skutecznym ataku na początku ostatniego okrążenia, jednak tarnowianin szybko odbił swoją pozycję.
Bieg 1
Eltrox Włókniarz Częstochowa 3
3 : 3
3 Unia Tarnów
  • Peter Ljung 0
Zawodnicy Unii wygrali start, ale na pierwszym okrążeniu Baran i Lampart wyprzedzili Ljunga.

16:02 - Na torze trwa jeszcze kosmetyka.

15:50 - Względem wczorajszego sparingu, w obu składach zmieni się głównie ustawienie par. Ponadto tym razem gościnnie w barwach Włókniarza wystąpi Dawid Lampart.

15:45 - Trwa próba toru.

15:15 - W Częstochowie jest pochmurno i delikatnie kropi. Temperatura wynosi około 13 stopni.