Czas wyścigu: 68,31 s

Bieg 14
Wiktor Trofimow jr Rezerwa zwykła za Nikodem Bartoch
3

Na wyjściu z pierwszego łuku Grzegorczyk wyprzedził Szlauderbacha, leszczynianin szybko odbił jednak drugą pozycję. Trofimow daleko z przodu.

Czas wyścigu: 68,75 s

Bieg 13
Alan Szczotka Rezerwa zwykła za Brak zawodnika
3

W powtórce Zając zanotował defekt na starcie.

Kamil Nowacki ostro walczył z Jędrzejem Zającem, wskutek czego ostrowianin zanotował upadek. Powtórka w pełnym składzie. Zając zdolny do dalszej jazdy.

Czas wyścigu: 68,62 s

Bieg 12
Wiktor Trofimow jr Rezerwa zwykła za
3

Szymon Szlauderbach stoczył ciekawy pojedynek z Wojciechem Pilarskim. Pilarski na ostatnim łuku pojechał zbyt szeroko i został wyprzedzony przez Niedźwiedzia. Trofimow daleko z przodu.

Czas wyścigu: 67,41 s

Na tor wyjechali adepci, po ich przejeździe nastąpi kosmetyka toru i ostatnia seria startów.

Bieg 11

Jakub Miśkowiak ponownie wygrał start i odniósł kolejny wyścig. 15-latek zdobył dziś komplet punktów. Ostrowianie zwyciężyli z ogromną przewagą.

Czas wyścigu: 66,79 s

Bieg 10

Wszyscy zdolni do dalszej jazdy. Sędzia zarządził krótkie roszenie toru.

Kolejny upadek, tym razem na pierwszym łuku. Najpierw z nawierzchnią zapoznał się Fajfer, a później Burzyński. Patryk Fajfer wykluczony. Raz jeszcze karetka na torze.

Świecę na starcie zanotował Mateusz Błażykowski. Wyścig przerwany. Karetka na torze. Błażykowski wykluczony z powtórki. Wychowanek Orła Łódź wstał o własnych siłach.

Czas wyścigu: 69,16 s

Bieg 9

Paweł Staniszewski ruszył ze stratą blisko pół okrążenia, ponieważ nie odkręcił kraników.

Na wejściu w drugi łuk pierwszego okrążenia upadł Tonder. Wyścig przerwany, a zawodnik Falubazu wykluczony z powtórki.

Czas wyścigu: 69,23 s

Bieg 8
3
2

Ładna walka o pierwsze miejsce pomiędzy Trofimowem i Szczotką. Zawodnicy tasowali się na trasie, ostatecznie górą gorzowianin. Nikodem Bartoch z ogromną stratą do rywali.

Czas wyścigu: 68,28 s

Na torze ponownie prezentują się juniorzy. Później kosmetyka ostrowskiego owalu.

Bieg 7

Zdecydowane zwycięstwo Jakuba Miśkowiaka. Bieg bez historii.

Czas wyścigu: 65,91 s

Bieg 6

W powtórce wyścig bez historii.

Na wyjściu z pierwszego łuku upadek zanotował Sebastian Niedźwiedź. Zawodnik Falubazu nie opanował motocykla. Został wykluczony z powtórki.

Czas wyścigu: 68,37 s

Bieg 5

Na pierwszym łuku czwartego okrążenia Grzegorczyk pojechał zbyt szeroko, stracił prędkość, przez co został wyprzedzony przez Kevina Fajfera.

Czas wyścigu: 68,57 s

Bieg 4
2

Jakub Miśkowiak na prostej przeciwległej pierwszego okrążenia śmiałym atakiem wyprzedził Wiktora Trofimowa i odniósł zdecydowane zwycięstwo. Studziński bez szans w walce z Szlauderbachem.

Czas wyścigu: 66,19 s

Na torze prezentują się adepci.

Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 3
3

Wyścig bez historii. Alan Szczotka wygrał z dużą przewagą nad resztą stawki.

Czas wyścigu: 67,28 s

Przed wyścigiem trzecim odbędzie się krótkie roszenie toru.

Bieg 2

Defekt na starcie zanotował Szlauderbach. Zawodnikowi Unii zerwał się łańcuch. Gnieźnianie bez problemów dojechali do mety.

Czas wyścigu: 67,81 s

Na wyjściu z pierwszego łuku upadek zanotował Nikodem Bartoch. Gościnnie startujący w barwach Unii Leszno zawodnik został wykluczony z powtórki. Bartoch jest zdolny do dalszej jazdy.

Bieg 1

Na torze utworzyły się dwie pary. Marcel Studziński zaciekle atakował Wojciecha Pilarskiego, ale nie zdołał wyprzedzić swojego rywala.

Czas wyścigu: 67,50 s

15.55: Kosmetyka toru, po której nastąpi rozpoczęcie rywalizacji.

15.50: Na torze pojawili się adepci.

15.45: Na ten moment około 30 widzów.

15.40: Składy potwierdzone. Po wyścigach 4,8 i 12 na torze zaprezentują się adepci szkółek żużlowych.

15.20: Zawodnicy przygotowują się do startu. Pierwsi kibice zasiedli już na trybunach.

14.30: W Ostrowie jest bardzo ciepło i słonecznie. Zawody nie są zagrożone. W Ostrowie nie wystąpi Damian Stalkowski. Zawodnik GTM Startu jest poobijany po upadku, który zanotował podczas DMPJ.