Bieg 15
45
1 : 5
45

Niesamowita historia! Częstochowianie wrócili z dalekiej podróży! Pewne 5:1 dla gości.

3

Po starcie prowadził Pawlicki, ale na drugim wirażu wyprzedził go Fredrik Lindgren. Zagar chciał dogonić Pawlickiego, jednak musiał uważać na Lindbaecka.

36

Matej Zagar wcisnął się pod Pawlickiego na wejściu w drugi łuk i wyjechał na drugą pozycję. Daleko z przodu był Fredrik Lindgren.

31

Bieg przerwany. Michał Gruchalski upadł na drugim łuku i ma wielkie pretensje do Krzysztofa Buczkowskiego, z którym zderzył się na wyjściu z wirażu. Junior Włókniarza wykluczony z powtórki. Gruchalski krzyczy do kamery nc+, że nie mógł kontynuować jazdy, bo w wyniku zderzenia z Buczkowskim uszkodzone zostało jego przednie koło. W powtórce bezproblemowo wygrał Madsen.

1

Gospodarze po starcie prowadzili podwójnie. Madsen wyprzedził Łagutę i ścigał prowadzącego Pieszczka. Bieg został jednak przerwany, ponieważ na wejściu w drugi łuk drugiego okrążenia Miedziński wykręcił "bączka" i upadł na tor. W powtórce Madsen wygrał start i na pierwszym łuku uciekł rywalom. Defekt na ostatnim okrążeniu zanotował Pieszczek i biegł on z motocyklem do mety o 1 punkt.

0

Pewne podwójne zwycięstwo gospodarzy. Matej Zagar atakował Pawlickiego, ale nie znalazł sposobu na Polaka.

2

Gospodarze przez moment prowadzili podwójnie, ale po szerokiej znów pomknął Fredrik Lindgren. Bieg jednak został przerwany, bowiem na trzecim okrążeniu na wejściu w pierwszy łuk Antonio Lindbaeck przedłużył prostą Adrianowi Miedzińskiemu. Torunianin uderzył jeszcze o Krystiana Pieszczek i obaj upadli. Torunianin z całym impetem wleciał w dmuchaną bandę. Obaj zawodnicy wrócili do parku maszyn o własnych siłach. Z powtórki został wykluczony Miedziński. W powtórce gospodarze dwoili się i troili, ale Lindgren jest dziś po prostu nie do zatrzymania.

21

Bieg przerwany. Artiom Łaguta zahaczył kaskiem o taśmę startową. Ostrzeżenie otrzymali Musielak i Łaguta. Bieg znowu przerwany. Tym razem Musielak przeszkodził Madsenowi na drugim łuku. Duńczyk uderzył w dmuchaną bandę. Warto dodać, że goście wygrali start i jechali na 5:1, ale Musielak od razu wyniósł się na szeroką, co wykorzystał Artiom Łaguta. Madsen podniósł się z toru. Trwa naprawa dmuchanej bandy. Duńczyk jest zdolny do dalszej jazdy. W trzeciej odsłonie tego biegu Madsen na drugim łuku przy krawężniku wyprzedził Kamila Wieczorka.

3

Od startu podwójnie prowadzili gospodarze. Tym razem Matej Zagar nie był w stanie nawet zagrozić rywalom.

18

Fredrik Lindgren napędził się na pierwszym łuku pod samą bandą i na prostej przeciwległej startowej przemknął obok Artioma Łaguty. Niesamowita szybkość Szweda.

14

Goście wygrali start, ale Musielak pojechał za szeroko na pierwszym łuku. Napędził się jednak po zewnętrznej i wyprzedził Krzysztofa Buczkowskiego. Na drugim wirażu wychowanka Unii Leszno podniosło i spadł na koniec stawki. Madsen wygrał z olbrzymią przewagą.

11

Po starcie prowadził Kamil Wieczorek, ale od razu za jego plecami znalazł się Matej Zagar. Słoweniec objechał po szerokiej juniora gospodarzy na drugim łuku i wyjechał na prowadzenie. Później ścigał go Artiom Łaguta.

8

Start wygrał Adrian Miedziński, ale najpierw wyprzedził go Przemysław Pawlicki i Fredrik Lindgren, a później również Krzysztof Buczkowski. Lindgren wygrał z olbrzymią przewagą.

5

Start wygrał Michał Gruchalski, jednak na wejściu w drugi łuk wyprzedził go jadąc bliżej bandy Kamil Wieczorek. Mateusz Świdnicki jechał przed Dawidem Wawrzyniakiem, ale na drugim wirażu wyniósł się za szeroko, co wykorzystał zawodnik gospodarzy.