49
Kamil Marciniec Rezerwa zwykła za Stanisław Burza
0

Rezerwa zwykła: Kamil Kiełbasa za Stanisława Burzę.

Cała czwórka pozostawała w kontakcie na pierwszym okrążeniu. Później stawka się rozciągnęła.

46

Atomowy start Nicolaia Klindta, który na dojeździe do pierwszego łuku miał już kilka metrów przewagi nad rywalami. Duńczyk zdeklasował rywali. Na drugim łuku pierwszego okrążenia Kamil Brzozowski wyprzedził Josefa Franca, a następnie odparł jego ataki.

3

Rezerwa taktyczna: Josef Franc za Marcina Rempałę.

Bjarne Pedersen próbował zbliżyć się do Josefa Franca, ale Czech był zbyt szybki. Kamil Nowacki dojechał do mety daleko z tyłu, natomiast Krystian Stefanów stracił do Nowackiego kolejnych 30 metrów.

38

Od startu do mety na prowadzeniu znajdowali się zawodnicy MDM Komputery TŻ Ostrovii. Na początku czwartego okrążenia defekt motocykla zanotował jadący na trzecim miejscu Patrick Hansen. Duńczyk dojechał jednak do mety.

1

Rezerwa taktyczna: Patrick Hansen za Marcina Rempałę.

Wyścig bez większych emocji. Od startu do mety prowadził Nicolai Klindt, natomiast Marcel Studziński nie nawiązał walki.

30

Po starcie wyścig układał się na 5:1 dla gospodarzy. Renat Gafurow wyprzedził Stanisława Burzę, a następnie pomiędzy zawodnikami utworzyły się duże różnice.

28

Znakomity wyścig. Ilja Czałow dwoił się i troił, aby wyprzedzić Bjarne Pedersena. Ostatecznie sztuka ta udała mu się dopiero na ostatnich metrach. Kamil Kiełbasa natomiast uporał się ze Zbigniewem Sucheckim.

26

Wyścig bez większych emocji. Pewne zwycięstwo odniósł Nicolai Klindt. Pomiędzy zawodnikami utworzyły się spore odległości.

21
15
9
4
8
16:55

Cztery minuty przerwy dla Ilji Czałowa, który za moment pojedzie w trzecim biegu z rzędu.

0

Rezerwa taktyczna: Kamil Kiełbasa za Krystiana Stefanówa.

Ciasno w pierwszym łuku, wskutek czego Kamil Kiełbasa spadł na ostatnie miejsce. Junior gospodarzy starał się atakować Kamila Brzozowskiego, a Renat Gafurow Ilję Czałowa.

2

Rezerwa taktyczna: Ilja Czałow za Marcina Rempałę.

Kolejne zdecydowane zwycięstwo odniósł Zbigniew Suchecki. Za jego plecami trwała walka o dwa punkty pomiędzy Ilją Czałowem i Bjarne Pedersenem. Rosjanin zdołał odjechać swojemu rywalowi.

16

Marcel Studziński zanotował defekt motocykla na ostatniej pozycji. Przez cały wyścig Nicolai Klindt zaciekle atakował Ilję Czałowa.

14

Wyścig bez większych emocji. Pewne zwycięstwo odnieśli ostrowianie. Renata Gafurowa starał się gonić Josef Franc, ale jego strata była zbyt duża. Marcin Rempała nie nawiązał walki.

9

Najlepszym startem popisał się Kamil Nowacki, a Kamil Kiełbasa rozdzielił parę gości. Junior KSM-u rzucił się w szaleńczą pogoń za rywalem, ale jego ataki były nieskuteczne.

5

Wyścig został przerwany, ponieważ na pierwszym łuku upadek zanotował Patrick Hansen. Do Duńczyka wyjechała karetka, ale zawodnik KSM-u wstał o własnych siłach i wraca do parku maszyn. W momencie przerwania wyścigu było 5:1 dla Ostrovii.

Powtórka odbędzie się w pełnym składzie. Patrick Hansen jest zdolny do dalszej jazdy. Druga odsłona wyścigu również przebiegła po myśli gości. Ostrowianie lepiej rozegrali pierwszy łuk i pomknęli po podwójne zwycięstwo. Pewną wygraną wywalczył Zbigniew Suchecki, a Stanisław Burza próbował zbliżyć się do Bjarne Pedersena.

71
31
14
17
19
16:18

Wylosowano pierwszy zestaw pól startowych.

10
5
2
1
1
16:13

Prezentacja dobiegła końca. Zawodnicy wracają do parku maszyn. Mecz rozpocznie się za kilka chwil.