Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
38:52
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
9 Jason Doyle J. Doyle Jason Doyle 2 3 2 3 1* 11 +1
10 Sam Masters S. Masters Sam Masters 1* 1 1 - 0 3 +1
11 Andreas Jonsson A. Jonsson Andreas Jonsson 0 1* d d 1 +1
12 Max Fricke M. Fricke Max Fricke 1 2 3 0 2 8
13 Robert Lambert R. Lambert Robert Lambert 1 1 - 0 2
14 Tero Aarnio T. Aarnio Tero Aarnio 1 0 0 2 3
15 Jacob Thorssell J. Thorssell Jacob Thorssell 3 3 1* 2 1 10 +1
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Greg Hancock G. Hancock Greg Hancock 3 3 2* 2* 0 10 +2
2 Hans Andersen H. Andersen Hans Andersen 0 0 - - 0
3 Patryk Dudek P. Dudek Patryk Dudek 2* 0 3 1* 3 9 +2
4 Oliver Berntzon O. Berntzon Oliver Berntzon 3 2 2 3 1 11
5 Maciej Janowski M. Janowski Maciej Janowski 2* 2 3 2 3 12 +1
6 Joel Kling J. Kling Joel Kling 2 0 0 2
7 Paweł Przedpełski P. Przedpełski Paweł Przedpełski 0 3 1* 3 1 8 +1
Bieg 15
Rospiggarna Hallstavik 38
3 : 3
52 Dackarna Malilla
  • Jason Doyle 1
  • Maciej Janowski 3
  • Max Fricke 2
  • Greg Hancock 0

Nierówny start. Bieg przerwany.

Bieg 14
Rospiggarna Hallstavik 35
2 : 4
49 Dackarna Malilla
  • Patryk Dudek 3
  • Tero Aarnio 2
  • Oliver Berntzon 1
  • Sam Masters 0
Bieg 13
Rospiggarna Hallstavik 33
3 : 3
45 Dackarna Malilla
  • Jason Doyle 3
  • Maciej Janowski 2
  • Robert Lambert 0
  • Patryk Dudek 1
Bieg 12
Rospiggarna Hallstavik 30
1 : 5
42 Dackarna Malilla
  • Greg Hancock 2
  • Jacob Thorssell Rezerwa taktyczna za Sam Masters 1
  • Oliver Berntzon 3
  • Andreas Jonsson d
Bieg 11
Rospiggarna Hallstavik 29
2 : 4
37 Dackarna Malilla
  • Patryk Dudek 3
  • Max Fricke 0
  • Paweł Przedpełski Rezerwa zwykła za Hans Andersen 1
  • Jacob Thorssell Rezerwa zwykła za Robert Lambert 2
Bieg 10
Rospiggarna Hallstavik 27
3 : 3
33 Dackarna Malilla
  • Joel Kling 0
  • Jacob Thorssell 1
  • Maciej Janowski 3
  • Jason Doyle 2
Bieg 9
Rospiggarna Hallstavik 24
1 : 5
30 Dackarna Malilla
  • Robert Lambert 1
  • Paweł Przedpełski Rezerwa zwykła za Hans Andersen 3
  • Tero Aarnio 0
  • Greg Hancock 2
Bieg 8
Rospiggarna Hallstavik 23
3 : 3
25 Dackarna Malilla
  • Max Fricke 3
  • Paweł Przedpełski 1
  • Andreas Jonsson d
  • Maciej Janowski 2
Bieg 7
Rospiggarna Hallstavik 20
4 : 2
22 Dackarna Malilla
  • Oliver Berntzon 2
  • Jason Doyle 3
  • Patryk Dudek 0
  • Sam Masters 1
Bieg 6
Rospiggarna Hallstavik 16
3 : 3
20 Dackarna Malilla
  • Hans Andersen 0
  • Andreas Jonsson 1
  • Greg Hancock 3
  • Max Fricke 2
Bieg 5
Rospiggarna Hallstavik 13
4 : 2
17 Dackarna Malilla
  • Jacob Thorssell 3
  • Oliver Berntzon 2
  • Sam Masters 1
  • Joel Kling 0
Bieg 4
Rospiggarna Hallstavik 9
1 : 5
15 Dackarna Malilla
  • Maciej Janowski 2
  • Robert Lambert 1
  • Paweł Przedpełski 3
  • Tero Aarnio 0

Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Upomnienie dla Macieja Janowskiego.

Bieg 3
Rospiggarna Hallstavik 8
1 : 5
10 Dackarna Malilla
  • Andreas Jonsson 0
  • Patryk Dudek 2
  • Max Fricke 1
  • Oliver Berntzon 3
Bieg 2
Rospiggarna Hallstavik 7
4 : 2
5 Dackarna Malilla
  • Paweł Przedpełski 0
  • Tero Aarnio 1
  • Joel Kling 2
  • Jacob Thorssell 3
Bieg 1
Rospiggarna Hallstavik 3
3 : 3
3 Dackarna Malilla
  • Sam Masters 1
  • Greg Hancock 3
  • Jason Doyle 2
  • Hans Andersen 0

 

Wkrótce pierwszy wyścig.

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończył się wygraną Dackarny 51:39.

W Hallstaviku trwa już prezentacja.

Zobacz również
    Rospiggarna Hallstavik Rospiggarna Hallstavik 38
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    9 Jason Doyle J. Doyle Jason Doyle 2 3 2 3 1* 11 +1
    10 Sam Masters S. Masters Sam Masters 1* 1 1 - 0 3 +1
    11 Andreas Jonsson A. Jonsson Andreas Jonsson 0 1* d d 1 +1
    12 Max Fricke M. Fricke Max Fricke 1 2 3 0 2 8
    13 Robert Lambert R. Lambert Robert Lambert 1 1 - 0 2
    14 Tero Aarnio T. Aarnio Tero Aarnio 1 0 0 2 3
    15 Jacob Thorssell J. Thorssell Jacob Thorssell 3 3 1* 2 1 10 +1
    Dackarna Malilla Dackarna Malilla 52
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Greg Hancock G. Hancock Greg Hancock 3 3 2* 2* 0 10 +2
    2 Hans Andersen H. Andersen Hans Andersen 0 0 - - 0
    3 Patryk Dudek P. Dudek Patryk Dudek 2* 0 3 1* 3 9 +2
    4 Oliver Berntzon O. Berntzon Oliver Berntzon 3 2 2 3 1 11
    5 Maciej Janowski M. Janowski Maciej Janowski 2* 2 3 2 3 12 +1
    6 Joel Kling J. Kling Joel Kling 2 0 0 2
    7 Paweł Przedpełski P. Przedpełski Paweł Przedpełski 0 3 1* 3 1 8 +1