R1 Josh Pickering 0
R2 Jack Morrison 0
Finał A

Punktacja: 4-3-2-1.

Wyścig przerwany. Na drugim łuku upadek zanotował Rohan Tungate. Został wykluczony z powtórki.

Finał B

Upadek Jacka Holdera na pierwszym łuku, wyścig został przerwany. Powtórka odbędzie się w pełnym składzie.

Jack Holder do ostatnich metrów gonił Rohana Tungate'a, ale nie zdołał wyprzedzić swojego rywala.

7
5
4
2
4
komentarz

Dobiegła końca runda zasadnicza. Bezpośredni awans do finału A uzyskali: Max Fricke, Chris Holder i Jaimon Lidsey. W finale B pojadą z kolei: Rohan Tungate, Nick Morris, Jack Holder oraz Justin Sedgmen.

3
4
3
2
2
Bieg 20

Ryan Douglas zanotował upadek na drugim łuku. Szybko się pozbierał i opuścił tor.

4
4
2
2
3
Bieg 19

Pewne zwycięstwo Chrisa Holdera, który wpadł na metę na jednym kole.

3
4
2
3
3
Bieg 18

Nick Morris zwyciężył z przewagą niemal całej prostej nad rywalami.

3
2
2
2
2
Bieg 17

Kolejne pewne zwycięstwo Maxa Fricke'a. 23-latek może być już pewny udziału w finale A.

Bieg 16

Na drugim łuku upadek zanotował Kye Thomson. Został wykluczony z powtórki.

W drugiej odsłonie wyścigu zdecydowanie najlepszy był Chris Holder. Jego młodszy brat - Jack - na dystansie uporał się z Zanem Keleherem.

3
3
2
1
2
Bieg 15

Do ostatnich metrów o wygraną walczyli Justin Sedgmen i Brady Kurtz. Minimalnie lepszy był 27-latek.

1
1
2
1
2
Bieg 14

Zacięty bratobójczy pojedynek o trzecie miejsce. Ostatecznie minimalnie lepszy był Zach Cook.

2
1
2
1
1
Bieg 13

Max Fricke przedzierał się z końca stawki. Zdołał awansować na drugą pozycję, ale nie uporał się z Nickiem Morrisem.

4
3
1
1
3
komentarz

W czołówce klasyfikacji panuje ogromny ścisk i zanosi się na fantastyczną walkę o pierwszą trójkę i o prawo jazdy w finale B.

Bieg 12

Wyścig bez emocji. Pewne zwycięstwo odniósł Jack Holder.

3
2
1
2
1
Bieg 11

Jaimon Lidsey po słabszym starcie napędził się po zewnętrznej i przeszedł na drugie miejsce. Todd Kurtz do końca atakował Zane'a Kelehera.

2
2
1
1
1
Bieg 10

Zdecydowane zwycięstwo Jordana Stewarta. Na pierwszym łuku upadek zanotował Ryan Douglas, ale szybko się podniósł i wyścig nie musiał być przerywany. Douglas wraca do parkingu o własnych siłach.

1
1
1
2
1
Bieg 9

Na drugim łuku pierwszego okrążenia Chris Holder próbował zaatakować Maxa Fricke'a, ale popełnił błąd i nie przedarł się na czoło stawki.

10:35

Po dwóch seriach startów na prowadzeniu ex aequo znajdują się Max Fricke i Jaimon Lidsey. Tuż za nimi są Justin Sedgmen i Sam Masters, którzy zdobyli po 5 punktów.

1
1
1
Bieg 8

Justin Sedgmen prowadził od startu do mety, ale musiał uważać na ataki rozpędzonego Jacka Holdera.

3
1
1
1
1
Bieg 7

Tym razem wyścig bez większych emocji. Stawka dość mocno się rozciągnęła.

2
1
1
1
1
Bieg 6

Jaimon Lidsey popisał się najlepszym startem i sięgnął po zwycięstwo, choć musiał uważać na rozpędzonego Chrisa Holdera.

1
2
1
2
2
Bieg 5

Zdecydowane zwycięstwo odniósł Max Fricke. Ryan Douglas uporał się na dystansie z Zanem Keleherem.

2
2
2
4
3
Bieg 4

Upadek na wyjściu z pierwszego łuku zanotował Kye Thompson. Wyścig został przerwany. Thompson wykluczony z powtórki biegu. W drugiej odsłonie biegu stawka dość mocno się rozciągnęła.

2
2
1
1
1
Bieg 3

Sam Masters bezskutecznie atakował Brady'ego Kurtza. Zane Keleher nie nawiązał walki z rywalami.

2
1
1
1
2
9:54

Wyniki pierwszego wyścigu zaprezentujemy Państwu niebawem.

1
2
1
1
1
Bieg 2

Zacięty pojedynek Tungate'a z Holderem. Górą obrońca tytułu.

4
5
2
4
3
9:45

Za kilka chwil start do pierwszego wyścigu.

1
9:30

Po rundzie zasadniczej składającej się z 20 wyścigów, odbędzie się finał B dla zawodników z miejsc 4-7. Triumfator tej gonitwy uzupełni stawkę finału A.

1
1
2
1
1
Kto zwycięży w III rundzie IM Australii?