Bieg 15 czas 58.50 sek.
56
4 : 2
33

Dudek skopiował wyczyn Kildemanda i startując spod bandy, napędził się pod nią na wirażu i na prostej przeciwległej był już pierwszy. Pawlicki zdołał po raz kolejny dziś pokonać Pedersena, ale stracił szansę na komplet. Duńczyk nie dojechał do mety.

11
3
4
3
1
20:58

Vastervik musiałoby przegrać ostatni bieg 0:5, by stracić bonus.

31

Niesamowity Kildemand. Duńczyk nie mając punktów na koncie, dostał szansę w biegu nominowanym i... wygrał wyścig, co niemalże zapewnia Vastervik bonus. Janowski starał się gonić Duńczyka, lecz ten był nieuchwytny.

20:48

Dackarna Malilla ma już tylko 5 punktów straty w dwumeczu do rywala z Vastervik (81:86). Bonus w zasięgu gospodarzy!

28

Dudek od samego początku jechał po zewnętrznej i na drugim łuku był już pierwszy. Janowski od razu zostawił za sobą Ljunga i starał się gonić Holdera, atakował go od wewnętrznej, lecz Australijczyk wybronił się.

Rezerwa zwykła: Jakobsen za Berntzona.

Pedersen nie zdołał zamknąć do krawężnika Pawlickiego i ten ponownie dziś osiągnął dużą prędkość przy krawężniku, dzięki czemu wysforował się na prowadzenie i uciekł liderowi Vastervik.

24

Bieg przerwany. Upadek na drugim łuku pierwszego okrążenia zanotował jadący na trzecim miejscu Kildemand, w którego wpadł Dudek. Polak szybko się podniósł i schodzi z toru, choć zwracał uwagą na ból w lewej dłoni. Duńczykowi raczej nie stało się nic poważnego. On również zmierza do parkingu bez pomocy medyków.

Winnym przerwania wyścigu i doprowadzenia do kolizji był Kildemand i to on został wykluczony z powtórki tego biegu. Fatalny wieczór w jego wykonaniu.

W drugiej odsłonie zwycięstwo 5:1 duetu gospodarzy. Thorssell powtórzył świetny start, dołączył do niego Dudek i Ljung nie był w stanie zbyt wiele zdziałać.

Taśmy dotyka Karlsson.

Bieg przerwany. Problemy miał pod taśmą Gomólski. Janowski i Holder wystartowali, ale wyścig został wstrzymany.

Gomólski wykluczony z powtórki. Polak najprawdopodobniej przekroczył czas dwóch minut na przygotowanie sie do startu i stąd taka decyzja arbitra.

W trzeciej powtórce Janowski pokonał Holdera, choć ten jechał tuż za reprezentantem Polski.

Rezerwa taktyczna: Ljung za Kildemanda.

Gospodarze dali się zaskoczyć i Vastervik dzięki podwójnej wygranej poprawiło znacząco swoją sytuację w dwumeczu. Jakobsen do mety próbował gonić Pedersena. Ljung wygrał z ogromną przewagą nad resztą.

Rezerwa zwykła: Gomólski za Berntzona.

Thorssell prowadził od początku do końca. Duet z Vastervik nie był w stanie dogonić Szweda. Gomólski przez cały bieg jechał na szarym końcu i tracił coraz większy dystans do dwójki gości.

1
2
3
Czy Dackarna dokona niemożliwego i odrobi wszystkie straty z pierwszego meczu?

Rezerwa taktyczna: Pedersen za Becha.

Pedersen dobrze wystartował, ale wytrącił z równowagi Ljunga, który został daleko za całą trójką. Duńczyk próbował budować prędkość, z początku poradził sobie z Janowskim. Świetnie spisał się jednak szybki Pawlicki, który uciekł mu i wygrał z ogromną przewagą. Tymczasem Janowski nie dawał za wygraną Pedersenowi, na ostatnim wirażu zaatakował go po zewnętrznej i minął o pół koła na kresce! Euforia w Malilli.

16
5
1
19:49

Dodatkowa przerwa dla jadącego bieg po biegu Pedersena.

Bieg 6 czas 59.90 sek.
24
3 : 3
12
2

Pedersen od startu do mety na prowadzeniu, za nim Jakobsen. Zacięty bój o punkt toczył się między Kildemandem a Thorssellem. Na początku czwartego kółka Duńczyk spasował.

9

Znakomicie wystrzelił spod taśmy Pawlicki, momentalnie obejmując prowadzenie. Za nim bardzo ciekawą, zaciętą batalię toczyli przez dwa kółka Gomólski i Bech, ale Duńczykowi na początku trzeciego zdefektowała maszyna.

8

Dackarna odniosła przekonujące podwójne zwycięstwo. Dudek i Jakobsen lepiej wystartowali od rywali i szybko im uciekli. Duża strata Smektały do trzeciego Holdera.