Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
2. kolejka ligi czeskiej w Koprzywnicy
AK Marketa Praga AK Marketa Praga AK Marketa Praga 37
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Ondrej Smetana O. Smetana Ondrej Smetana 2 2 1 2 2 9
2 Jan Kvech J. Kvech Jan Kvech 3 0 2 1 - 6
3 Petr Chlupac P. Chlupac Petr Chlupac 1 3 1 3 0 8
4 Michal Skurla M. Skurla Michal Skurla - - 1 - 1
5 Josef Franc J. Franc Josef Franc 3 3 2 3 2 13
SC Interteam SC Interteam 20
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Filip Hajek F. Hajek Filip Hajek 1 - 0 d 1
2 Michael Haertel M. Haertel Michael Haertel 2 2 6 d 1 11
3 Zdenek Holub Z. Holub Zdenek Holub d 2 3 1 1 7
4 Jan Mihalik J. Mihalik Jan Mihalik 0 0 - - 1 1
5 Michal Tomka M. Tomka Michal Tomka 0 0 0 w 0
Zlata Prilba Pardubice Zlata Prilba Pardubice Zlata Prilba Pardubice 39
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Patrik Mikel P. Mikel Patrik Mikel 1 1 0 1 0 3
2 Jaroslav Petrak J. Petrak Jaroslav Petrak - 1 2 - 3
3 Grzegorz Walasek G. Walasek Grzegorz Walasek 3 3 3 3 3 15
4 Martin Gavenda M. Gavenda Martin Gavenda 0 - 2 1 3
5 Vaclav Milik V. Milik Vaclav Milik 3 3 3 3 3 15
AK 3ton Slany AK 3ton Slany AK 3ton Slany 30
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Eduard Krcmar E. Krcmar Eduard Krcmar u 1 6 3 0 10
2 Marcin Nowak M. Nowak Marcin Nowak 2 1 2 2 2 9
3 Jakub Valković J. Valković Jakub Valković 2 2 0 0 2 6
4 Zdenek Simota Z. Simota Zdenek Simota 1 0 - 2 1 4
5 Martin Malek M. Malek Martin Malek 1 1
Bieg 20
  • Vaclav Milik 3
  • Ondrej Smetana 2
  • Michal Tomka w
  • Zdenek Simota 1

Groźnie wyglądający upadek na drugim okrążeniu. Najpierw upadł Michal Tomka, w którego uderzył Zdenek Simota, następnie w tę dwójkę wpadł jeszcze Ondrej Smetana. Na tor wyjechała karetka.

Cała trójka wstała o własnych siłach. Michal Tomka wykluczony z powtórki.

Bieg 19
  • Josef Franc Rezerwa zwykła za Jan Kvech 2
  • Zdenek Holub 1
  • Eduard Krcmar 0
  • Grzegorz Walasek 3

Rezerwa: Josef Franc za Jana Kvecha.

Bieg 18
  • Michael Haertel 1
  • Marcin Nowak 2
  • Vaclav Milik 3
  • Petr Chlupac 0

Vaclav Milik i Marcin Nowak stoczyli walkę o pierwsze miejsce.

Bieg 17
  • Jakub Valković 2
  • Patrik Mikel 0
  • Josef Franc 3
  • Jan Mihalik 1
Bieg 16
  • Ondrej Smetana 2
  • Eduard Krcmar 3
  • Filip Hajek d
  • Patrik Mikel 1

Ondrej Smetana bezskuteczenie atakował Eduarda Krcmara. Filip Hajek zanotował defekt motyckla.

Bieg 15
  • Vaclav Milik Rezerwa zwykła za Jaroslav Petrak 3
  • Jan Kvech 1
  • Marcin Nowak 2
  • Michael Haertel d

Rezerwa: Vaclav Milik za Jaroslava Petraka.

Michael Haertel zanotował defekt motocykla i nie zdołał ukończyć wyścigu.

Bieg 14
  • Josef Franc Rezerwa zwykła za Michal Skurla 2
  • Jakub Valković 0
  • Grzegorz Walasek 3
  • Zdenek Holub 1

Zmiana: Josef Franc za Michala Skurlę.

Josef Franc od samego startu starał się atakować Grzegorza Walaska, ale nie zdołał wyprzedzić Polaka.

Bieg 13
  • Zdenek Simota 2
  • Michal Tomka Rezerwa zwykła za Jan Mihalik 0
  • Petr Chlupac 3
  • Martin Gavenda 1

Zmiana: Michal Tomka za Jana Mihalika.

Bieg 12
  • Jakub Valković 0
  • Michael Haertel Joker 6
  • Martin Gavenda 2
  • Ondrej Smetana 1

Joker: Michael Haertel.

Jadący jako joker Michael Haertel nie dał szans rywalom i zgarnął sześć punktów.

Bieg 11
  • Filip Hajek 0
  • Grzegorz Walasek 3
  • Jan Kvech 2
  • Martin Malek Rezerwa zwykła za Zdenek Simota 1

Zmiana: Martin Malek za Zdenka Simotę.

Bieg 10
  • Marcin Nowak 2
  • Zdenek Holub 3
  • Patrik Mikel 0
  • Petr Chlupac 1

Marcin Nowak starał się atakować Zdenka Holuba, ale jego próby były bezskuteczne.

Bieg 9
  • Michal Tomka Rezerwa zwykła za Jan Mihalik 0
  • Michal Skurla 1
  • Jaroslav Petrak 2
  • Eduard Krcmar Joker 6

Joker: Eduard Krcmar

Zmiana: Michal Tomka za Jana Mihalika

Pewne zwycięstwo Eduarda Krcmara i zespół AK 3ton Slany zgarnia sześć punktów.

Bieg 8
  • Grzegorz Walasek 3
  • Marcin Nowak 1
  • Ondrej Smetana 2
  • Jan Mihalik 0

Pewne zwycięstwo Grzegorza Walaska.

Który z Polaków zajmie wyższe miejsce w 8. biegu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Bieg 7
  • Eduard Krcmar 1
  • Vaclav Milik Rezerwa zwykła za Martin Gavenda 3
  • Zdenek Holub 2
  • Jan Kvech 0

Zmiana: Vaclav Milik za Martina Gavendę.

Eduard Krcmar i Jan Kvech stoczyli zaciętą walkę o trzecie miejsce.

Bieg 6
  • Petr Chlupac 3
  • Jaroslav Petrak 1
  • Jakub Valković 2
  • Michal Tomka Rezerwa zwykła za Filip Hajek 0

Zmiana: Michal Tomka za Filipa Hajka.

Bieg 5
  • Patrik Mikel 1
  • Zdenek Simota 0
  • Michael Haertel 2
  • Josef Franc Rezerwa zwykła za Michal Skurla 3

Zmiana: Josef Franc za Michala Skurlę.

Zaciętą walkę o pierwsze miejsce stoczyli Josef Franc i Michal Skurla.

Po pierwszej serii startów na prowadzeniu znajduje się AK Marketa Praga, z dorobkiem 9 punktów.

Bieg 4
  • Zdenek Holub d
  • Ondrej Smetana 2
  • Zdenek Simota 1
  • Vaclav Milik Rezerwa zwykła za Jaroslav Petrak 3

Zmiana: Vaclav Milik za Jaroslava Petraka.

Zdenek Holub nie ukończył wyścigu wskutek defektu motocykla.

Bieg 3
  • Jan Kvech 3
  • Patrik Mikel 1
  • Jan Mihalik 0
  • Jakub Valković 2

Jan Kvech uporał się na dystansie z Jakubem Valkovicem.

Bieg 2
  • Michael Haertel 2
  • Petr Chlupac 1
  • Eduard Krcmar u
  • Grzegorz Walasek 3

Doszło do kontaktu pomiędzy Haertelem i Krcmarem. Czech zanotował upadek.

Które miejsce w 2. biegu zajmie Grzegorz Walasek?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Bieg 1
  • Martin Gavenda 0
  • Filip Hajek 1
  • Josef Franc Rezerwa zwykła za Michal Skurla 3
  • Marcin Nowak 2

Zmiana: Josef Franc za Michala Skurlę. 

Uczestnicy pierwszego biegu wyjechali na tor.

Zawody niebawem się rozpoczną.

Trwa kosmetyka toru.

Kto zwycięży w Koprzywnicy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Rozpoczęła się próba toru.

Zawodnicy grzeją motocykle.

Warto podkreślić, że w Koprzywnicy mogłyby rozgrywane być także zawody w longtracku. Jedno okrążenie toru ma aż 480 metrów.

Trwają przygotowania do meczu.

Relacja na podstawie speedwaylive.eu.

Zobacz również

    AK Marketa Praga AK Marketa Praga 37
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Ondrej Smetana O. Smetana Ondrej Smetana 2 2 1 2 2 9
    2 Jan Kvech J. Kvech Jan Kvech 3 0 2 1 - 6
    3 Petr Chlupac P. Chlupac Petr Chlupac 1 3 1 3 0 8
    4 Michal Skurla M. Skurla Michal Skurla - - 1 - 1
    5 Josef Franc J. Franc Josef Franc 3 3 2 3 2 13
    SC Interteam SC Interteam 20
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Filip Hajek F. Hajek Filip Hajek 1 - 0 d 1
    2 Michael Haertel M. Haertel Michael Haertel 2 2 6 d 1 11
    3 Zdenek Holub Z. Holub Zdenek Holub d 2 3 1 1 7
    4 Jan Mihalik J. Mihalik Jan Mihalik 0 0 - - 1 1
    5 Michal Tomka M. Tomka Michal Tomka 0 0 0 w 0
    Zlata Prilba Pardubice Zlata Prilba Pardubice 39
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Patrik Mikel P. Mikel Patrik Mikel 1 1 0 1 0 3
    2 Jaroslav Petrak J. Petrak Jaroslav Petrak - 1 2 - 3
    3 Grzegorz Walasek G. Walasek Grzegorz Walasek 3 3 3 3 3 15
    4 Martin Gavenda M. Gavenda Martin Gavenda 0 - 2 1 3
    5 Vaclav Milik V. Milik Vaclav Milik 3 3 3 3 3 15
    AK 3ton Slany AK 3ton Slany 30
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Eduard Krcmar E. Krcmar Eduard Krcmar u 1 6 3 0 10
    2 Marcin Nowak M. Nowak Marcin Nowak 2 1 2 2 2 9
    3 Jakub Valković J. Valković Jakub Valković 2 2 0 0 2 6
    4 Zdenek Simota Z. Simota Zdenek Simota 1 0 - 2 1 4
    5 Martin Malek M. Malek Martin Malek 1 1
    Dyscyplina Żużel
    Rozgrywki Liga czeska
    Data i godzina 08 Maja 2019, 14:00

    Zobacz również