WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
XII runda DMPJ we Wrocławiu
Power Duck Iveston PSŻ Poznań Power Duck Iveston PSŻ Poznań Power Duck Iveston PSŻ Poznań 15
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Adrian Woźniak A. Woźniak Adrian Woźniak 0 d 2 1 3
2 Bartosz Curzytek B. Curzytek Bartosz Curzytek 1 0 1 1 3
3 Michał Curzytek M. Curzytek Michał Curzytek 3 3 u 3 9
Francepol Falubaz Zielona Góra Francepol Falubaz Zielona Góra 25
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
4 Mateusz Tonder M. Tonder Mateusz Tonder 3 1 1 2 7
5 Norbert Krakowiak N. Krakowiak Norbert Krakowiak 2 3 2 3 10
6 Damian Pawliczak D. Pawliczak Damian Pawliczak 2 2 3 1 8
Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra 16
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
7 Nikodem Bartoch N. Bartoch Nikodem Bartoch 1 3 3 2 9
8 Jakub Osyczka J. Osyczka Jakub Osyczka 2 1 1 d 4
9 Fabian Ragus F. Ragus Fabian Ragus 0 1 2 0 3
truly.work Stal Gorzów truly.work Stal Gorzów truly.work Stal Gorzów 24
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
10 Rafał Karczmarz R. Karczmarz Rafał Karczmarz 3 3 3 - 9
11 Mateusz Bartkowiak M. Bartkowiak Mateusz Bartkowiak 2 1 0 - 3
12 Alan Szczotka A. Szczotka Alan Szczotka 2 - 1 3 6
22 Kamil Pytlewski K. Pytlewski Kamil Pytlewski 2 3 1 6
Euro Finannce Polonia Piła Euro Finannce Polonia Piła Euro Finannce Polonia Piła 9
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
13 Piotr Gryszpiński P. Gryszpiński Piotr Gryszpiński 3 2 2 2 9
14 Krystian Iwański K. Iwański Krystian Iwański ns ns ns ns 0
15 Paweł Staniszewski P. Staniszewski Paweł Staniszewski ns ns ns ns 0
Betard Sparta Wrocław Betard Sparta Wrocław Betard Sparta Wrocław 17
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
16 Przemysław Liszka P. Liszka Przemysław Liszka 3 3 2 2 10
17 Mateusz Panicz M. Panicz Mateusz Panicz d w 0 3 3
18 Wiktoria Garbowska W. Garbowska Wiktoria Garbowska 2 1 1 0 4

Francepol Falubaz Zielona Góra wygrał XII rundę DMPJ we Wrocławiu.

Bieg 18
67.69 sek.
  • Michał Curzytek 3
  • Paweł Staniszewski ns
  • Adrian Woźniak 1
  • Piotr Gryszpiński 2
Bieg 17
66.75 sek.
  • Norbert Krakowiak 3
  • Przemysław Liszka 2
  • Damian Pawliczak 1
  • Wiktoria Garbowska 0
Bieg 16
  • Kamil Pytlewski Rezerwa zwykła za Mateusz Bartkowiak 1
  • Nikodem Bartoch 2
  • Alan Szczotka 3
  • Jakub Osyczka d

Rezerwa: Pytlewski za Bartkowiaka.

Defekt Osyczki.

Kosmetyka toru.

ZOBACZ WIDEO: Rodzina chorowała razem z nim. Obiecał coś żonie

Bieg 15
67 sek.
  • Jakub Osyczka 1
  • Damian Pawliczak 3
  • Fabian Ragus 0
  • Mateusz Tonder 2
Bieg 14
69.06 sek.
  • Piotr Gryszpiński 2
  • Kamil Pytlewski Rezerwa zwykła za Rafał Karczmarz 3
  • Krystian Iwański ns
  • Alan Szczotka 1

Rezerwa: Pytlewski za Karczmarza.

Bieg 13
  • Mateusz Panicz 3
  • Adrian Woźniak 2
  • Wiktoria Garbowska 1
  • Michał Curzytek u

Curzytek upadł i nie ukończył biegu.

ZOBACZ WIDEO: Tomasz Gollob przerażony tym, co dzieje się w żużlu. Karty rozdają mechanicy

Bieg 12
65.16 sek.
  • Mateusz Tonder 1
  • Mateusz Bartkowiak 0
  • Norbert Krakowiak 2
  • Rafał Karczmarz 3
Bieg 11
67.13 sek.
  • Bartosz Curzytek 1
  • Piotr Gryszpiński 2
  • Michał Curzytek 3
  • Krystian Iwański ns
Bieg 10
  • Przemysław Liszka 2
  • Jakub Osyczka 1
  • Mateusz Panicz 0
  • Nikodem Bartoch 3
Bieg 9
67.65 sek.
  • Krystian Iwański ns
  • Norbert Krakowiak 3
  • Paweł Staniszewski ns
  • Damian Pawliczak 2

ZOBACZ WIDEO: Tuner o dopingu i nitro, które daje silnikom kopa

Kosmetyka toru.

Bieg 8
65.94 sek.
  • Rafał Karczmarz 3
  • Wiktoria Garbowska 1
  • Kamil Pytlewski Rezerwa zwykła za Alan Szczotka 2
  • Mateusz Panicz w

Rezerwa: Pytlewski za Szczotkę.

Panicz nie stawił się na starcie, został wykluczony.

Bieg 7
67.18 sek.
  • Fabian Ragus 2
  • Bartosz Curzytek 1
  • Nikodem Bartoch 3
  • Adrian Woźniak d

Defekt Woźniaka.

Bieg 6
  • Damian Pawliczak 2
  • Mateusz Panicz d
  • Mateusz Tonder 1
  • Przemysław Liszka 3

Defekt Panicza.

Bieg 5
67.38 sek.
  • Paweł Staniszewski ns
  • Fabian Ragus 1
  • Piotr Gryszpiński 3
  • Jakub Osyczka 2

ZOBACZ WIDEO: Kłótnia o Kościucha. Frątczak: Pokazałem mu, kto tu rządzi

Kosmetyka toru.

Bieg 4
63.31 sek.
  • Alan Szczotka 2
  • Michał Curzytek 3
  • Mateusz Bartkowiak 1
  • Bartosz Curzytek 0

Michał Curzytek w ładnym stylu wyprzedził obu gorzowian. Z Alanem Szczotką poradził sobie tuż przed metą.

ZOBACZ WIDEO: Tuner o nienaturalnie szybkich i łamiących prawa fizyki zawodnikach

Bieg 3
64.47 sek.
  • Wiktoria Garbowska 2
  • Krystian Iwański ns
  • Przemysław Liszka 3
  • Paweł Staniszewski ns
Bieg 2
64.84 sek.
  • Nikodem Bartoch 1
  • Rafał Karczmarz 3
  • Fabian Ragus 0
  • Mateusz Bartkowiak 2

Ragus z ostrzeżeniem za utrudnianie startu.

Bieg 1
65.41 sek.
  • Adrian Woźniak 0
  • Mateusz Tonder 3
  • Bartosz Curzytek 1
  • Norbert Krakowiak 2

ZOBACZ WIDEO: Jest sposób na ukrócenie procederu z okradaniem zawodników z kasy za bonusy

 

W drużynie z Piły pojedzie tylko Piotr Gryszpiński. Zespół nie będzie klasyfikowany.

Zobacz również

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
    Power Duck Iveston PSŻ Poznań Power Duck Iveston PSŻ Poznań 15
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Adrian Woźniak A. Woźniak Adrian Woźniak 0 d 2 1 3
    2 Bartosz Curzytek B. Curzytek Bartosz Curzytek 1 0 1 1 3
    3 Michał Curzytek M. Curzytek Michał Curzytek 3 3 u 3 9
    Francepol Falubaz Zielona Góra Francepol Falubaz Zielona Góra 25
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    4 Mateusz Tonder M. Tonder Mateusz Tonder 3 1 1 2 7
    5 Norbert Krakowiak N. Krakowiak Norbert Krakowiak 2 3 2 3 10
    6 Damian Pawliczak D. Pawliczak Damian Pawliczak 2 2 3 1 8
    Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra 16
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    7 Nikodem Bartoch N. Bartoch Nikodem Bartoch 1 3 3 2 9
    8 Jakub Osyczka J. Osyczka Jakub Osyczka 2 1 1 d 4
    9 Fabian Ragus F. Ragus Fabian Ragus 0 1 2 0 3
    truly.work Stal Gorzów truly.work Stal Gorzów 24
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    10 Rafał Karczmarz R. Karczmarz Rafał Karczmarz 3 3 3 - 9
    11 Mateusz Bartkowiak M. Bartkowiak Mateusz Bartkowiak 2 1 0 - 3
    12 Alan Szczotka A. Szczotka Alan Szczotka 2 - 1 3 6
    22 Kamil Pytlewski K. Pytlewski Kamil Pytlewski 2 3 1 6
    Euro Finannce Polonia Piła Euro Finannce Polonia Piła 9
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    13 Piotr Gryszpiński P. Gryszpiński Piotr Gryszpiński 3 2 2 2 9
    14 Krystian Iwański K. Iwański Krystian Iwański ns ns ns ns 0
    15 Paweł Staniszewski P. Staniszewski Paweł Staniszewski ns ns ns ns 0
    Betard Sparta Wrocław Betard Sparta Wrocław 17
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    16 Przemysław Liszka P. Liszka Przemysław Liszka 3 3 2 2 10
    17 Mateusz Panicz M. Panicz Mateusz Panicz d w 0 3 3
    18 Wiktoria Garbowska W. Garbowska Wiktoria Garbowska 2 1 1 0 4