WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
XII runda DMPJ w Łodzi
Orzeł Łódź Orzeł Łódź Orzeł Łódź 7
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
1 Piotr Pióro P. Pióro Piotr Pióro 0 0 ns ns 0
2 Aleksander Grygolec A. Grygolec Aleksander Grygolec 1 w 1 2 4
3 Eryk Borczuch E. Borczuch Eryk Borczuch 1 d 2 d 3
19 Brak zawodnika B. zawodnika Brak zawodnika 0
Get Well Toruń Get Well Toruń Get Well Toruń 22
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
4 Kamil Kiełbasa K. Kiełbasa Kamil Kiełbasa 2 2 1 - 5
5 Igor Kopeć-Sobczyński I. Kopeć-Sobczyński Igor Kopeć-Sobczyński 3 3 - 3 9
6 Filip Nizgorski F. Nizgorski Filip Nizgorski 1 2 0 - 3
20 Maksymilian Bogdanowicz M. Bogdanowicz Maksymilian Bogdanowicz 2 1 2 5
MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz 26
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
7 Damian Lotarski D. Lotarski Damian Lotarski 1 2 - 1 4
8 Marcin Turowski M. Turowski Marcin Turowski - 2 3 3 8
9 Kacper Łobodziński K. Łobodziński Kacper Łobodziński 2 1 3 - 6
21 Kamil Wieczorek K. Wieczorek Kamil Wieczorek 3 3 2 8
Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno 19
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
10 Damian Stalkowski D. Stalkowski Damian Stalkowski 3 w 3 2 8
11 Mateusz Błażykowski M. Błażykowski Mateusz Błażykowski 0 2 0 0 2
12 Kevin Fajfer K. Fajfer Kevin Fajfer 3 3 1 2 9
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 16
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
13 Tomasz Orwat T. Orwat Tomasz Orwat 2 3 3 3 11
14 Marcel Studziński M. Studziński Marcel Studziński 3 1 1 w 5
15 Mateusz Jagła M. Jagła Mateusz Jagła ns ns ns ns 0
22 Brak zawodnika B. zawodnika Brak zawodnika 0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk 13
Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
16 Oskar Rowecki O. Rowecki Oskar Rowecki 2 d 0 1 3
17 Denis Zieliński D. Zieliński Denis Zieliński 3 2 1 3 9
18 Dominik Majchrzak D. Majchrzak Dominik Majchrzak 1 w ns ns 1
23 Brak zawodnika B. zawodnika Brak zawodnika 0
Bieg 18
  • Eryk Borczuch d
  • Mateusz Jagła ns
  • Piotr Pióro ns
  • Tomasz Orwat 3

Borczuch zdefektował na drugim miejscu.

Bieg 17
  • Igor Kopeć-Sobczyński 3
  • Oskar Rowecki 1
  • Maksymilian Bogdanowicz Rezerwa zwykła za Filip Nizgorski 2
  • Dominik Majchrzak ns
Bieg 16
  • Mateusz Błażykowski 0
  • Damian Lotarski 1
  • Kevin Fajfer 2
  • Marcin Turowski 3
Bieg 15
  • Marcin Turowski 3
  • Filip Nizgorski 0
  • Kamil Wieczorek Rezerwa zwykła za Kacper Łobodziński 2
  • Maksymilian Bogdanowicz Rezerwa zwykła za Kamil Kiełbasa 1
Bieg 14
  • Tomasz Orwat 3
  • Damian Stalkowski 2
  • Marcel Studziński w
  • Kevin Fajfer 1

Studziński przekroczył czas dwóch minut.

Bieg 13
  • Denis Zieliński 3
  • Piotr Pióro ns
  • Dominik Majchrzak ns
  • Eryk Borczuch 2
Bieg 12
  • Kamil Kiełbasa 1
  • Mateusz Błażykowski 0
  • Maksymilian Bogdanowicz Rezerwa zwykła za Igor Kopeć-Sobczyński 2
  • Damian Stalkowski 3
Bieg 11
  • Aleksander Grygolec 2
  • Tomasz Orwat 3
  • Eryk Borczuch d
  • Marcel Studziński 1
Bieg 10
  • Oskar Rowecki 0
  • Marcin Turowski 2
  • Denis Zieliński 1
  • Kamil Wieczorek Rezerwa zwykła za Damian Lotarski 3
Bieg 9
  • Marcel Studziński 1
  • Igor Kopeć-Sobczyński 3
  • Mateusz Jagła ns
  • Filip Nizgorski 2

Pióro zrezygnował z dalszej jazdy. Ma problemy sprzętowe.

Bieg 8
  • Damian Stalkowski w
  • Dominik Majchrzak w
  • Kevin Fajfer 3
  • Denis Zieliński 2

Upadek Majchrzaka. Jest niezdolny do dalszej jazdy.

W powtórce Stalkowski przekroczył czas dwóch minut.

Bieg 7
  • Kacper Łobodziński 3
  • Aleksander Grygolec 1
  • Damian Lotarski 2
  • Piotr Pióro 0
Bieg 6
  • Filip Nizgorski 1
  • Denis Zieliński 3
  • Kamil Kiełbasa 2
  • Oskar Rowecki d
Bieg 5
  • Mateusz Jagła ns
  • Kacper Łobodziński 1
  • Tomasz Orwat 2
  • Kamil Wieczorek Rezerwa zwykła za Marcin Turowski 3
Bieg 4
  • Kevin Fajfer 3
  • Eryk Borczuch 1
  • Mateusz Błażykowski 2
  • Aleksander Grygolec w

Taśma nierówno poszła w górę, po czym upadł Grygolec.

W drugiej odsłonie Grygolec spowodował upadek Borczucha. Do zdarzenia doszło na pierwszym łuku.

Grygolec wykluczony z powtórki. Borczuch zdolny do dalszej jazdy.

Nierówny start. Ostrzeżenie dla Błażykowskiego.

Bieg 3
  • Dominik Majchrzak 1
  • Marcel Studziński 3
  • Oskar Rowecki 2
  • Mateusz Jagła ns

Jagła przedstawił zwolnienie lekarskie.

Bieg 2
  • Damian Lotarski 1
  • Damian Stalkowski 3
  • Kacper Łobodziński 2
  • Mateusz Błażykowski 0
Bieg 1
  • Piotr Pióro 0
  • Kamil Kiełbasa 2
  • Aleksander Grygolec 1
  • Igor Kopeć-Sobczyński 3

Zobacz również

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
    Orzeł Łódź Orzeł Łódź 7
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    1 Piotr Pióro P. Pióro Piotr Pióro 0 0 ns ns 0
    2 Aleksander Grygolec A. Grygolec Aleksander Grygolec 1 w 1 2 4
    3 Eryk Borczuch E. Borczuch Eryk Borczuch 1 d 2 d 3
    19 Brak zawodnika B. zawodnika Brak zawodnika 0
    Get Well Toruń Get Well Toruń 22
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    4 Kamil Kiełbasa K. Kiełbasa Kamil Kiełbasa 2 2 1 - 5
    5 Igor Kopeć-Sobczyński I. Kopeć-Sobczyński Igor Kopeć-Sobczyński 3 3 - 3 9
    6 Filip Nizgorski F. Nizgorski Filip Nizgorski 1 2 0 - 3
    20 Maksymilian Bogdanowicz M. Bogdanowicz Maksymilian Bogdanowicz 2 1 2 5
    MRGARDEN GKM Grudziądz MRGARDEN GKM Grudziądz 26
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    7 Damian Lotarski D. Lotarski Damian Lotarski 1 2 - 1 4
    8 Marcin Turowski M. Turowski Marcin Turowski - 2 3 3 8
    9 Kacper Łobodziński K. Łobodziński Kacper Łobodziński 2 1 3 - 6
    21 Kamil Wieczorek K. Wieczorek Kamil Wieczorek 3 3 2 8
    Aforti Start Gniezno Aforti Start Gniezno 19
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    10 Damian Stalkowski D. Stalkowski Damian Stalkowski 3 w 3 2 8
    11 Mateusz Błażykowski M. Błażykowski Mateusz Błażykowski 0 2 0 0 2
    12 Kevin Fajfer K. Fajfer Kevin Fajfer 3 3 1 2 9
    ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 16
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    13 Tomasz Orwat T. Orwat Tomasz Orwat 2 3 3 3 11
    14 Marcel Studziński M. Studziński Marcel Studziński 3 1 1 w 5
    15 Mateusz Jagła M. Jagła Mateusz Jagła ns ns ns ns 0
    22 Brak zawodnika B. zawodnika Brak zawodnika 0
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk 13
    Nr Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 Suma
    16 Oskar Rowecki O. Rowecki Oskar Rowecki 2 d 0 1 3
    17 Denis Zieliński D. Zieliński Denis Zieliński 3 2 1 3 9
    18 Dominik Majchrzak D. Majchrzak Dominik Majchrzak 1 w ns ns 1
    23 Brak zawodnika B. zawodnika Brak zawodnika 0