Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1. Norbert Krakowiak GKM Grudziądz U-24 7 27 18 8 0 0 1 0 0 0 70 6 76 2,815 10,00 2,938 2,636
2. Bartłomiej Kowalski WTS Sparta Wrocław U-24 11 56 31 18 5 2 0 0 0 1 134 5 139 2,482 12,18 2,440 2,516
3. Keynan Rew Agromix Polcopper Unia Leszno U-24 11 54 30 16 3 1 1 0 3 0 125 8 133 2,463 11,36 2,720 2,241
4. Matias Nielsen Arged Malesa Ostrów U-24 13 37 23 9 2 0 0 0 1 0 89 1 90 2,432 11,13 2,471 2,400
5. Jonas Jeppesen Włókniarz Częstochowa U-24 13 67 40 17 4 2 2 0 1 6 158 2 160 2,388 12,15 2,568 2,167
6. Tim Soerensen Arged Malesa Ostrów U-24 13 71 25 31 9 2 1 1 2 0 146 13 159 2,239 11,23 2,205 2,281
7. Kacper Pludra GKM Grudziądz U-24 12 61 34 13 5 4 2 0 2 1 133 2 135 2,213 11,08 2,259 2,177
8. Wiktor Jasiński Stal Gorzów U-24 13 63 33 11 9 5 2 1 2 0 130 7 137 2,175 10,00 2,222 2,111
9. Michał Curzytek WTS Sparta Wrocław U-24 12 59 26 14 12 3 2 0 1 1 118 10 128 2,170 9,83 2,286 2,000
10. Emil Breum GKM Grudziądz U-24 11 59 24 21 8 3 0 0 2 1 122 5 127 2,153 11,09 2,400 1,971
11. Krzysztof Lewandowski KS Toruń U-24 12 53 23 14 9 5 0 0 1 1 106 4 110 2,076 9,64 2,360 1,821
12. Lukas Baumann WTS Sparta Wrocław U-24 13 68 20 23 19 3 1 0 2 0 125 16 141 2,074 9,62 1,972 2,188
13. Damian Ratajczak Agromix Polcopper Unia Leszno U-24 12 61 25 16 10 9 0 0 0 1 117 9 126 2,066 9,75 2,138 2,000
14. Jonas Knudsen Agromix Polcopper Unia Leszno U-24 10 46 14 15 10 5 0 0 1 1 82 13 95 2,065 8,20 2,120 2,000
15. Marko Lewiszyn Włókniarz Częstochowa U-24 10 50 14 21 10 2 0 1 2 0 94 8 102 2,040 9,40 2,083 2,000
16. Jesper Knudsen Agromix Polcopper Unia Leszno U-24 9 45 16 14 7 5 1 1 1 0 83 8 91 2,022 9,22 1,667 2,429
17. Nick Skorja WTS Sparta Wrocław U-24 10 51 18 16 9 6 1 0 1 0 95 8 103 2,020 9,50 2,120 1,923
18. Jakub Krawczyk Arged Malesa Ostrów U-24 13 64 28 14 9 4 2 1 0 2 121 8 129 2,016 9,31 2,028 2,000
19. Anders Rowe Stal Gorzów U-24 12 58 19 13 22 3 0 0 1 0 105 11 116 2,000 8,75 2,267 1,714
20. Zach Cook KS Toruń U-24 11 52 10 24 13 5 0 0 0 0 91 13 104 2,000 8,27 2,083 1,929
21. Emil Poertner KS Toruń U-24 13 51 13 18 14 5 0 0 0 1 89 11 100 1,961 8,90 2,039 1,880
22. Karol Żupiński KS Toruń U-24 7 29 8 7 8 5 0 0 1 0 46 10 56 1,931 6,57 2,400 1,684
23. Sebastian Szostak Arged Malesa Ostrów U-24 10 51 17 16 6 8 2 0 0 1 89 9 98 1,922 8,90 1,760 2,077
24. Hubert Jabłoński Agromix Polcopper Unia Leszno U-24 10 38 11 13 5 7 0 0 1 1 64 8 72 1,895 6,40 2,095 1,647
25. Mateusz Tudzież Motor Lublin U-24 11 53 21 11 13 4 0 1 3 0 98 1 99 1,868 8,91 2,100 1,727
26. Denis Zieliński KS Toruń U-24 13 61 18 16 17 9 1 0 0 1 103 10 113 1,853 7,92 2,000 1,727
27. Mateusz Bartkowiak Stal Gorzów U-24 12 36 11 10 8 3 2 0 1 1 61 5 66 1,833 7,63 1,941 1,737
28. Oskar Paluch Stal Gorzów U-24 6 27 7 11 2 5 0 0 2 0 45 4 49 1,815 7,50 2,200 1,588
29. Antti Vuolas Motor Lublin U-24 9 41 10 11 14 2 0 0 3 1 66 7 73 1,781 7,33 1,889 1,696
30. Mathias Pollestad Stal Gorzów U-24 13 63 11 21 20 9 0 0 1 1 95 15 110 1,746 7,31 1,794 1,690
31. Kacper Łobodziński GKM Grudziądz U-24 12 51 12 13 16 8 0 1 1 0 78 10 88 1,726 7,09 1,714 1,733
32. Kacper Grzelak Arged Malesa Ostrów U-24 13 60 7 21 20 9 1 1 1 0 83 19 102 1,700 6,38 1,788 1,593
33. Mateusz Affelt KS Toruń U-24 7 33 5 11 10 6 0 0 1 0 47 9 56 1,697 6,71 1,842 1,500
34. Anton Karlsson Włókniarz Częstochowa U-24 5 28 6 9 7 6 0 0 0 0 43 3 46 1,643 8,60 1,647 1,636
35. Jakub Poczta Arged Malesa Ostrów U-24 8 36 8 10 7 6 3 0 2 0 51 8 59 1,639 6,38 2,000 1,278
36. Maksym Borowiak Agromix Polcopper Unia Leszno U-24 11 41 5 17 7 9 0 1 1 1 56 10 66 1,610 5,09 1,706 1,542
37. Daniel Klima Stal Gorzów U-24 11 51 11 13 12 12 0 1 2 0 71 7 78 1,529 6,45 1,344 1,842
38. Kajetan Kupiec Włókniarz Częstochowa U-24 10 47 7 11 20 7 0 0 1 1 63 6 69 1,468 6,30 1,482 1,450
39. James Pearson Agromix Polcopper Unia Leszno U-24 8 30 6 8 5 8 0 0 2 1 39 5 44 1,467 5,57 1,500 1,455
40. Antoni Mencel Agromix Polcopper Unia Leszno U-24 13 51 7 9 19 8 5 1 2 0 58 14 72 1,412 4,46 1,546 1,310
41. Fraser Bowes Motor Lublin U-24 13 58 12 14 14 12 1 4 1 0 78 3 81 1,397 6,00 1,821 1,000
42. Sandro Wassermann WTS Sparta Wrocław U-24 13 56 6 17 14 14 0 0 1 4 66 11 77 1,375 5,08 1,400 1,346
43. Jakub Valković Motor Lublin U-24 9 36 3 9 9 15 0 0 0 0 36 9 45 1,250 4,00 1,882 0,684
44. Jakub Stojanowski Stal Gorzów U-24 12 41 6 6 14 12 0 0 2 0 44 6 50 1,220 3,67 1,091 1,368
45. Wiktor Rafalski GKM Grudziądz U-24 13 58 5 11 20 18 3 0 1 0 57 13 70 1,207 4,38 1,500 0,969
46. Jordan Jenkins Włókniarz Częstochowa U-24 8 34 2 6 17 8 0 1 0 0 35 6 41 1,206 4,38 1,105 1,333
47. Marius Hillebrand GKM Grudziądz U-24 8 35 4 8 8 9 1 1 3 0 36 4 40 1,143 4,50 1,353 0,944
48. Mitchell Cluff Włókniarz Częstochowa U-24 11 44 4 6 19 15 0 0 0 0 43 4 47 1,068 3,91 1,368 0,840
49. Bastian Pedersen KS Toruń U-24 8 33 2 6 12 10 1 0 1 1 30 5 35 1,061 3,75 1,048 1,083
50. Mateusz Panicz WTS Sparta Wrocław U-24 13 46 4 8 12 20 0 0 1 1 40 7 47 1,022 3,08 1,071 0,944
51. Oskar Hurysz Stal Gorzów U-24 12 39 3 6 8 18 0 1 3 0 29 6 35 0,897 2,42 1,263 0,550
52. Seweryn Orgacki GKM Grudziądz U-24 13 39 2 5 13 13 3 0 3 0 29 3 32 0,821 2,42 1,250 0,522
53. Jan Rachubik Motor Lublin U-24 11 35 2 5 9 15 1 0 2 1 25 2 27 0,771 2,27 0,867 0,700
54. Andrij Rozaluk Włókniarz Częstochowa U-24 10 33 2 4 7 17 0 1 2 0 21 1 22 0,667 2,10 0,667 0,667
55. Jack Smith WTS Sparta Wrocław U-24 8 28 0 4 9 12 1 1 1 0 17 1 18 0,643 2,13 0,769 0,533
Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1. Timi Salonen Stal Gorzów U-24 3 14 9 2 3 0 0 0 0 1 34 1 35 2,500 11,33 2,700 2,000
2. Mateusz Cierniak Motor Lublin U-24 3 16 7 4 4 0 1 0 0 0 33 0 33 2,063 11,00 1,600 2,273
3. Noel Wahlqvist Motor Lublin U-24 3 10 2 2 6 0 0 0 0 0 16 4 20 2,000 5,33 1,500 2,125
4. Sebastian Koessler Motor Lublin U-24 2 8 3 1 2 1 0 0 1 0 13 1 14 1,750 6,50 2,200 1,000
5. Silas Hoegh Motor Lublin U-24 5 19 3 6 7 3 0 0 0 0 28 3 31 1,632 5,60 1,857 1,500
6. Jordan Palin KS Toruń U-24 5 23 3 8 7 5 0 0 0 0 32 3 35 1,522 6,40 2,091 1,000
7. Filip Hjelmland Arged Malesa Ostrów U-24 5 17 0 7 5 2 0 0 2 1 19 5 24 1,412 4,75 1,125 1,667
8. Kamil Wieczorek Motor Lublin U-24 6 23 5 2 10 5 1 0 0 0 29 2 31 1,348 4,83 1,643 0,889
9. Nicolai Heiselberg Arged Malesa Ostrów U-24 7 26 1 5 12 6 0 0 2 0 25 9 34 1,308 3,57 1,467 1,091
10. Espen Sola Włókniarz Częstochowa U-24 2 10 0 3 4 3 0 0 0 0 10 3 13 1,300 5,00 1,300 0,000
11. Marius Nielsen Arged Malesa Ostrów U-24 1 4 0 1 2 1 0 0 0 0 4 1 5 1,250 4,00 1,250 0,000
12. Jason Edwards GKM Grudziądz U-24 4 18 0 6 6 6 0 0 0 0 18 1 19 1,056 4,50 1,056 0,000
13. Casper Henriksson KS Toruń U-24 2 12 0 4 3 3 1 0 1 0 11 1 12 1,000 5,50 1,600 0,571
14. Jan Młynarski Motor Lublin U-24 4 4 0 1 1 2 0 0 0 0 3 1 4 1,000 1,00 1,333 0,000
15. Brayden McGuinness Arged Malesa Ostrów U-24 5 15 1 0 7 7 0 0 0 0 10 3 13 0,867 2,00 1,375 0,286
16. Maurice Brown Agromix Polcopper Unia Leszno U-24 5 17 1 0 8 8 0 0 0 0 11 3 14 0,824 2,20 0,714 0,900
17. Rasmus Pedersen GKM Grudziądz U-24 3 10 0 1 5 4 0 0 0 0 7 1 8 0,800 2,33 0,000 0,800
18. Kyle Bickley KS Toruń U-24 4 13 0 2 4 6 1 0 0 0 8 2 10 0,769 2,00 0,333 1,143
19. Chris Waennerstroem GKM Grudziądz U-24 5 21 0 2 11 8 0 0 0 0 15 1 16 0,762 3,00 1,000 0,688
20. Miran Praznik Motor Lublin U-24 3 8 0 2 1 3 1 0 1 0 5 1 6 0,750 1,67 1,000 0,500
21. Sam Hagon Włókniarz Częstochowa U-24 6 19 0 0 10 7 1 0 0 1 10 3 13 0,684 1,67 0,625 0,727
22. Tobiasz Jakub Musielak Agromix Polcopper Unia Leszno U-24 4 6 0 0 4 2 0 0 0 0 4 0 4 0,667 2,00 0,667 0,667
23. Wiktor Firmuga Motor Lublin U-24 8 18 0 1 9 5 1 1 1 0 11 1 12 0,667 1,38 1,000 0,333
24. Kacper Warduliński GKM Grudziądz U-24 10 15 1 0 5 6 1 1 1 0 8 2 10 0,667 1,14 1,143 0,250
25. Szymon Wolski Włókniarz Częstochowa U-24 3 14 1 1 4 7 0 0 0 1 9 0 9 0,643 3,00 0,643 0,000
26. Patryk Nater Włókniarz Częstochowa U-24 5 20 0 2 6 6 6 0 0 0 10 0 10 0,500 2,00 0,750 0,438
27. Mateusz Błażykowski Arged Malesa Ostrów U-24 5 13 0 0 4 5 1 0 1 1 4 0 4 0,308 1,00 0,333 0,250
28. Maksymilian Śledź Motor Lublin U-24 10 10 0 1 1 4 0 1 2 1 3 0 3 0,300 0,50 0,600 0,000
29. Jakub Martyniak Włókniarz Częstochowa U-24 12 22 0 1 4 16 0 0 1 0 6 0 6 0,273 0,55 0,500 0,083
30. Dawid Rybak WTS Sparta Wrocław U-24 8 20 0 1 3 14 0 0 2 0 5 0 5 0,250 0,63 0,143 0,500
31. Hubert Ścibak Agromix Polcopper Unia Leszno U-24 2 4 0 0 1 3 0 0 0 0 1 0 1 0,250 0,50 0,000 0,333
32. Nicklas Aagaard GKM Grudziądz U-24 2 6 0 0 1 5 0 0 0 0 1 0 1 0,167 0,50 0,000 0,250
33. Kacper Czajkowski KS Toruń U-24 8 17 0 0 1 11 0 0 5 0 1 0 1 0,059 0,13 0,167 0,000
34. Jakub Wiatrowski WTS Sparta Wrocław U-24 3 9 0 0 0 6 0 1 1 1 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
35. Oskar Rumiński KS Toruń U-24 1 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
36. Kamil Król Włókniarz Częstochowa U-24 2 4 0 0 0 3 0 0 0 1 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
37. Oliwier Kaźmierski GKM Grudziądz U-24 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
Zawodnicy niesklasyfikowani