KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe
Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1. Keynan Rew Agromix Polcopper Unia Leszno U-24 8 39 21 12 2 1 1 0 2 0 89 6 95 2,436 11,13 2,700 2,158
2. Matias Nielsen Arged Malesa Ostrów U-24 7 23 16 3 1 0 0 0 1 0 55 1 56 2,435 11,00 2,308 2,600
3. Bartłomiej Kowalski WTS Sparta Wrocław U-24 4 20 9 9 1 0 0 0 0 1 46 2 48 2,400 11,50 2,750 2,313
4. Timi Salonen Stal Gorzów U-24 3 15 9 2 3 0 0 0 0 1 34 1 35 2,333 11,33 2,700 1,600
5. Kacper Pludra GKM Grudziądz U-24 7 37 22 7 3 3 1 0 1 0 83 2 85 2,297 11,86 2,500 2,059
6. Tim Soerensen Arged Malesa Ostrów U-24 7 38 15 16 4 2 0 0 1 0 81 5 86 2,263 11,57 2,000 2,625
7. Emil Breum GKM Grudziądz U-24 8 43 20 14 6 2 0 0 0 1 94 3 97 2,256 11,75 2,400 2,130
8. Nick Skorja WTS Sparta Wrocław U-24 3 15 7 4 1 3 0 0 0 0 30 3 33 2,200 10,00 2,200 2,200
9. Jonas Jeppesen Włókniarz Częstochowa U-24 8 44 24 10 2 1 1 0 1 5 94 2 96 2,182 11,75 2,435 1,905
10. Lukas Baumann WTS Sparta Wrocław U-24 6 31 11 10 8 0 1 0 1 0 61 6 67 2,161 10,17 1,867 2,438
11. Jonas Knudsen Agromix Polcopper Unia Leszno U-24 6 27 9 8 7 2 0 0 1 0 50 8 58 2,148 8,33 2,200 2,000
12. Wiktor Jasiński Stal Gorzów U-24 7 34 17 6 6 4 0 1 0 0 69 4 73 2,147 9,86 2,191 2,077
13. Michał Curzytek WTS Sparta Wrocław U-24 5 25 12 4 6 2 1 0 0 0 50 3 53 2,120 10,00 2,133 2,100
14. Anders Rowe Stal Gorzów U-24 6 29 10 7 10 1 0 0 1 0 54 7 61 2,103 9,00 2,533 1,643
15. Emil Poertner KS Toruń U-24 8 41 12 14 12 2 0 0 0 1 76 10 86 2,098 9,50 2,438 1,880
16. Marko Lewiszyn Włókniarz Częstochowa U-24 6 29 7 13 7 1 0 1 0 0 54 5 59 2,035 9,00 2,071 2,000
17. Kacper Łobodziński GKM Grudziądz U-24 7 34 10 11 9 3 0 0 1 0 61 8 69 2,029 8,71 1,737 2,400
18. Zach Cook KS Toruń U-24 7 34 7 15 9 3 0 0 0 0 60 9 69 2,029 8,57 2,222 1,960
19. Denis Zieliński KS Toruń U-24 8 38 13 11 9 5 0 0 0 0 70 5 75 1,974 8,75 1,929 2,000
20. Hubert Jabłoński Agromix Polcopper Unia Leszno U-24 7 29 8 11 4 4 0 0 1 1 50 7 57 1,966 7,14 2,000 1,923
21. Mateusz Bartkowiak Stal Gorzów U-24 6 22 8 4 6 2 1 0 1 0 38 5 43 1,955 7,60 2,000 1,900
22. Karol Żupiński KS Toruń U-24 7 29 8 7 8 5 0 0 1 0 46 10 56 1,931 6,57 2,400 1,684
23. Krzysztof Lewandowski KS Toruń U-24 7 29 10 10 4 3 0 0 1 1 54 1 55 1,897 9,00 2,300 1,684
24. Jesper Knudsen Agromix Polcopper Unia Leszno U-24 6 29 9 10 5 3 1 1 0 0 52 3 55 1,897 8,67 1,579 2,500
25. Jakub Poczta Arged Malesa Ostrów U-24 3 15 4 5 3 1 2 0 0 0 25 3 28 1,867 8,33 2,600 1,500
26. Damian Ratajczak Agromix Polcopper Unia Leszno U-24 7 35 9 11 8 6 0 0 0 1 57 8 65 1,857 8,14 1,895 1,813
27. Mathias Pollestad Stal Gorzów U-24 7 34 5 13 11 4 0 0 1 0 52 10 62 1,824 7,43 1,950 1,643
28. Kacper Grzelak Arged Malesa Ostrów U-24 7 37 6 14 8 6 1 1 1 0 54 12 66 1,784 7,71 1,810 1,750
29. Maksym Borowiak Agromix Polcopper Unia Leszno U-24 8 30 4 14 4 7 0 0 1 0 44 9 53 1,767 5,50 1,539 1,941
30. Sebastian Szostak Arged Malesa Ostrów U-24 7 37 10 12 4 7 2 0 0 1 58 6 64 1,730 8,29 1,682 1,800
31. Jakub Krawczyk Arged Malesa Ostrów U-24 7 30 11 5 5 2 2 0 0 1 48 3 51 1,700 6,86 1,944 1,333
32. Mateusz Tudzież Motor Lublin U-24 6 32 11 6 8 4 0 1 2 0 53 1 54 1,688 8,83 2,000 1,500
33. Sandro Wasserman WTS Sparta Wrocław U-24 6 27 4 10 5 4 0 0 1 3 37 6 43 1,593 6,17 1,714 1,462
34. Daniel Klima Stal Gorzów U-24 6 29 5 11 5 6 0 0 2 0 42 4 46 1,586 7,00 1,600 1,556
35. Jordan Palin KS Toruń U-24 5 23 3 8 7 5 0 0 0 0 32 3 35 1,522 6,40 2,091 1,000
36. Fraser Bowes Motor Lublin U-24 8 41 10 10 10 8 0 2 1 0 60 2 62 1,512 7,50 2,048 0,950
37. Antoni Mencel Agromix Polcopper Unia Leszno U-24 8 29 4 5 12 3 4 1 0 0 34 8 42 1,448 4,25 1,467 1,429
38. Antti Vuolas Motor Lublin U-24 4 23 5 2 11 2 0 0 3 0 30 3 33 1,435 7,50 1,750 1,091
39. James Pearson Agromix Polcopper Unia Leszno U-24 5 17 3 3 5 5 0 0 0 1 20 3 23 1,353 5,00 0,000 1,353
40. Kamil Wieczorek Motor Lublin U-24 6 23 5 2 10 5 1 0 0 0 29 2 31 1,348 4,83 1,643 0,889
41. Jakub Valković Motor Lublin U-24 7 27 3 7 6 11 0 0 0 0 29 7 36 1,333 4,14 1,882 0,400
42. Jordan Jenkins Włókniarz Częstochowa U-24 6 27 2 5 14 6 0 0 0 0 30 5 35 1,296 5,00 1,105 1,750
43. Wiktor Rafalski GKM Grudziądz U-24 8 39 4 8 12 12 2 0 1 0 40 8 48 1,231 5,00 1,474 1,000
44. Jakub Stojanowski Stal Gorzów U-24 7 24 2 4 10 7 0 0 1 0 24 4 28 1,167 3,43 0,917 1,417
45. Mateusz Panicz WTS Sparta Wrocław U-24 6 22 3 5 3 9 0 0 1 1 22 3 25 1,136 3,67 0,917 1,400
46. Marius Hillebrand Motor Lublin U-24 5 23 3 5 5 5 1 1 2 0 24 2 26 1,130 4,80 1,357 0,778
47. Bastian Pedersen KS Toruń U-24 4 18 1 5 5 5 1 0 0 1 18 2 20 1,111 4,50 1,125 1,100
48. Kajetan Kupiec Włókniarz Częstochowa U-24 5 23 2 5 9 5 0 0 1 1 25 0 25 1,087 5,00 1,000 1,182
49. Mitchell Cluff Włókniarz Częstochowa U-24 8 37 3 6 16 12 0 0 0 0 37 3 40 1,081 4,63 1,278 0,895
50. Jan Rachubik Motor Lublin U-24 7 23 2 4 6 8 1 0 1 1 20 2 22 0,957 2,86 1,333 0,714
51. Chris Waennerstroem GKM Grudziądz U-24 4 18 0 2 10 6 0 0 0 0 14 1 15 0,833 3,50 1,000 0,769
52. Andrij Rozaluk Włókniarz Częstochowa U-24 6 19 1 4 3 10 0 0 1 0 14 1 15 0,790 2,33 0,833 0,769
53. Oskar Hurysz Stal Gorzów U-24 6 19 2 1 5 8 0 1 2 0 13 2 15 0,790 2,17 1,000 0,556
54. Jack Smith WTS Sparta Wrocław U-24 6 23 0 4 8 9 1 1 0 0 16 1 17 0,739 2,67 0,769 0,700
55. Seweryn Orgacki GKM Grudziądz U-24 8 22 0 2 7 8 2 0 3 0 11 1 12 0,546 1,57 0,556 0,539
56. Patryk Nater Włókniarz Częstochowa U-24 5 20 0 2 6 6 6 0 0 0 10 0 10 0,500 2,00 0,750 0,438
Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1. Norbert Krakowiak GKM Grudziądz U-24 4 16 12 4 0 0 0 0 0 0 44 4 48 3,000 11,00 3,000 3,000
2. Mateusz Cierniak Motor Lublin U-24 2 11 6 2 3 0 0 0 0 0 25 0 25 2,273 12,50 0,000 2,273
3. Sebastian Koessler Motor Lublin U-24 1 5 3 1 0 1 0 0 0 0 11 0 11 2,200 11,00 2,200 0,000
4. Oskar Paluch Stal Gorzów U-24 1 5 2 2 0 1 0 0 0 0 10 1 11 2,200 10,00 0,000 2,200
5. Mateusz Affelt KS Toruń U-24 2 9 1 4 0 4 0 0 0 0 11 4 15 1,667 5,50 1,500 1,800
6. Anton Karlsson Włókniarz Częstochowa U-24 3 16 2 5 5 4 0 0 0 0 21 1 22 1,375 7,00 1,364 1,400
7. Nicolai Heiselberg Arged Malesa Ostrów U-24 1 3 0 0 3 0 0 0 0 0 3 1 4 1,333 3,00 1,333 0,000
8. Maurice Brown Agromix Polcopper Unia Leszno U-24 2 8 1 0 4 3 0 0 0 0 7 2 9 1,125 3,50 0,000 1,125
9. Jason Edwards GKM Grudziądz U-24 3 13 0 3 6 4 0 0 0 0 12 1 13 1,000 4,00 1,000 0,000
10. Silas Hoegh Motor Lublin U-24 1 4 0 1 2 1 0 0 0 0 4 0 4 1,000 4,00 0,000 1,000
11. Filip Hjelmland Arged Malesa Ostrów U-24 2 4 0 1 1 1 0 0 0 1 3 1 4 1,000 3,00 0,000 1,000
12. Brayden McGuinness Arged Malesa Ostrów U-24 4 13 1 0 7 5 0 0 0 0 10 3 13 1,000 2,50 1,375 0,400
13. Kyle Bickley KS Toruń U-24 3 11 0 2 4 4 1 0 0 0 8 2 10 0,909 2,67 0,500 1,143
14. Rasmus Pedersen GKM Grudziądz U-24 2 7 0 1 3 3 0 0 0 0 5 1 6 0,857 2,50 0,000 0,857
15. Miran Praznik Motor Lublin U-24 3 8 0 2 1 3 1 0 1 0 5 1 6 0,750 1,67 1,000 0,500
16. Wiktor Firmuga Motor Lublin U-24 5 10 0 1 5 2 1 0 1 0 7 0 7 0,700 1,40 1,000 0,400
17. Sam Hagon Włókniarz Częstochowa U-24 4 13 0 0 6 6 1 0 0 0 6 3 9 0,692 1,50 0,625 0,800
18. Kacper Warduliński GKM Grudziądz U-24 7 12 1 0 3 5 1 1 1 0 6 1 7 0,583 1,20 1,200 0,143
19. Jan Młynarski Motor Lublin U-24 1 2 0 0 1 1 0 0 0 0 1 0 1 0,500 1,00 0,500 0,000
20. Maksymilian Śledź Motor Lublin U-24 8 8 0 1 1 2 0 1 2 1 3 0 3 0,375 0,60 0,600 0,000
21. Dawid Rybak WTS Sparta Wrocław U-24 3 11 0 1 2 7 0 0 1 0 4 0 4 0,364 1,33 0,286 0,500
22. Mateusz Błażykowski Arged Malesa Ostrów U-24 5 13 0 0 4 5 1 0 1 1 4 0 4 0,308 1,00 0,333 0,250
23. Jakub Martyniak Włókniarz Częstochowa U-24 8 15 0 0 3 11 0 0 1 0 3 0 3 0,200 0,43 0,400 0,100
24. Kacper Czajkowski KS Toruń U-24 5 11 0 0 1 7 0 0 3 0 1 0 1 0,091 0,20 0,200 0,000
25. Jakub Wiatrowski WTS Sparta Wrocław U-24 3 9 0 0 0 6 0 1 1 1 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
26. Kamil Król Włókniarz Częstochowa U-24 1 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0,000 0,00 0,000 0,000
Zawodnicy niesklasyfikowani