Sezon 2021

Zawodnicy Betard Sparta Wrocław

Poz Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1 Maciej Janowski 18914327820000216192352,58212,0002,5872,578
2 Artiom Łaguta 18894915136000020192102,36011,1672,4002,318
3 Tai Woffinden 187121181740110132161482,0858,8002,2441,867
4 Daniel Bewley 1885162122140010130181481,7417,2221,7671,714
5 Gleb Czugunow 1886171628130030126201461,6987,0001,5751,804
6 Przemysław Liszka 18557422170000558631,1463,0561,1151,172
7 Michał Curzytek 18552611251100387450,8182,1110,8890,750

Zawodnicy niesklasyfikowani Betard Sparta Wrocław

Poz Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1 Mateusz Panicz 162000200000000,0000,0000,0000,000