Sezon 2022

Zawodnicy Betard Sparta Wrocław

Poz Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1 Maciej Janowski 1610143311971000210122222,19813,1252,2802,118
2 Tai Woffinden 1695322125121130163201831,92610,1882,0851,771
3 Daniel Bewley 1698282924170000166141801,83710,3752,0431,647
4 Bartłomiej Kowalski 16611311181510307910891,4594,9381,5001,429
5 Gleb Czugunow 1581161624240010104141181,4576,9331,7231,088
6 Michał Curzytek 16431212242110197260,6051,1880,7390,450

Zawodnicy niesklasyfikowani Betard Sparta Wrocław

Poz Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 D U W T Pkt. Bonus Razem Śr/bieg Śr/mecz Dom Wyjazd
1 Mateusz Panicz 131000100000000,0000,0000,0000,000