Oczekują na start:
R1 Matic Ivacic 0
R2 Denis Stojs 0
Finał

Świetny start Vaculika, który był poza konkurencją i odniósł pewne zwycięstwo. Dudek starał się atakować Lindgrena, lecz ten nie dał się wyprzedzić. To drugi w karierze triumf Słowaka w cyklu Grand Prix.

3
2
2
2
2
Półfinał nr 2

Na wyjściu z pierwszego łuku Lindgren i Vaculik wyprzedzili Hancocka. Lindgren odniósł pewne zwycięstwo, a Słowak musiał uważać na napędzajaćego się Amerykanina. Z duża stratą do rywali do mety dojechał Iversen.

Półfinał nr 1

Kapitalny start Dudka, który po wyjeździe z pierwszego łuku miał kilka metrów przewagi nad rywalami. O drugą lokatę walczyli Doyle, Zagar i Sajfutdinow. Zwycięsko z niej wyszedł Doyle, który obronił się przed rozpędzonym Zagarem. Słoweniec robił wszystko, by przedrzeć się na drugą lokatę, ale jednocześnie bronił się przed Sajfutdinowem.

1
2
Bieg 20

Pewna wygrana Vaculika, który na dystansie powiększał przewagę nad rywalami. Dudek zbliżał się do Hancocka, ale nie zdołał go wyprzedzić. Defekt na końcu stawki Pedersena. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 19

Sajfutdinow na wyjściu z pierwszego łuku odparł atak Zagara. Rosjanin odniósł pewne zwycięstwo, a Zagar musiał uważać na Zmarzlika.

Bieg 18

Na pierwszym łuku Lindgren minął Holdera, a chwilę później Pawlicki uporał się ze Skorją. Następnie Polak do końca atakował Holdera.

Bieg 17

Janowski najlepiej rozegrał pierwszy łuk i pognał do mety po trzy punkty. Za jego plecami trwała walka o dwa punkty między Iversenem i Woffindenem. W stawce zupełnie nie liczył się Doyle.

Bieg 16

Zmarzlik i Pedersen na pierwszym łuku wyprzedzili Holdera. Australijczyka następnie atakował Janowski i minął go na drugim wirażu drugiego okrążenia. Polak zabrał się również za atakowanie Pedersena, ale ten zdołał się obronić. Przerwa na równanie toru.

Bieg 15

Dobry start Zagara, który zwyciężył z dużą przewagą. Na przeciwległej prostej pierwszego okrążenia atak Dudka odparł Pawlicki. Duże odległości pomiędzy zawodnikami.

1
1
1
1
2
Bieg 14

Na pierwszym łuku Hancock znalazł lukę pomiędzy Skorją i Lindbaeckiem i przedarł się na drugą lokatę. Pewną wygraną odniósł Doyle, który prowadził od startu do mety.

1
Bieg 13

Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Ostrzeżeniem upomniany Vaculik. W powtórce Sajfutdinow na pierwszym łuku wyprzedził Lindgrena. Następnie Szwed bronił się przed atakiem Vaculika. Słowak do końca atakował Lindgrena, lecz nie zdołał go wyprzedzić.

Bieg 12

Iversen prowadził od startu do mety. Za jego plecami trwała zacięta walka o dwa punkty. Na drugim kółku Lindgren wyprzedził Pedersena. Przerwa na równanie toru.

Bieg 11

Vaculik na drugim wirażu minął po zewnętrznej Holdera. Zagar ścigał Doyle'a, ale nie zdołał przeprowadzić żadnego ataku.

Bieg 10

Dudek na pierwszym łuku wypchnął Janowskiego, a następnie rzucił się w pogoń za Sajfutdinowem. Polak nie zdołał jednak odrobić dystansu dzielącego go od Rosjanina.

Bieg 9

Bieg został przerwany. Pawlicki chciał założyć się na Zmarzlika na wejściu w pierwszy łuk i doszło do zderzenia obu zawodników, przez co Zmarzlik został wytrącony z jazdy. Powtórka w pełnej obsadzie.

W niej Woffinden po zewnętrznej na pierwszym łuku przedarł się na prowadzenie i wygrał z dużą przewagą.

Bieg 8

Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Doyle dostał ostrzeżenie za utrudnianie startu. To nowość w Grand Prix. Każde kolejne upomnienie od sędziego oznaczać będzie wykluczenie z biegu.

W powtórce Pawlicki został na starcie, ale na przeciwległej prostej minął Pedersena. Pewna wygrana Doyle'a. Defekt Pedersena na końcu stawki. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 7

Janowski na pierwszym łuku odparł atak Lindgrena, ale na drugim okrążeniu Szwed wszedł pod łokieć Polaka i przedarł się na drugą lokatę.

Bieg 6

Zmarzlik na pierwszym wirażu uporał się z Iversenem, lecz na wejściu w drugi łuk miał problemy z opanowaniem motocykla i musiał ratować się przed upadkiem. Wykorzystał to Iversen, który odbił drugą lokatę.

Zawodnicy rywalizują na trudnej nawierzchni i momentami mają problemy z płynną jazdą.

Bieg 5

Dudek najlepiej rozegrał pierwszy łuk i przedarł się na prowadzenie, a następnie systematycznie powiększał przewagę nad rywalami. Holder musiał uważać na zbliżającego się do niego Woffindena.

1
1
1
1
1
Bieg 4

Kapitalny start Pawlickiego, który po wyjściu z pierwszego łuku miał kilka metrów przewagi nad rywalami. Jednak na drugim wirażu Polak popełnił błąd, co wykorzystał Vaculik i przedarł się na prowadzenie. To była pierwsza skuteczna akcja w tym turnieju. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 3

Ciasno w pierwszym łuku. Hancock musiał odpierać ataki Holdera. Iversen słabo wyszedł spod taśmy i nie liczył się w stawce. Duże odległości między zawodnikami.

Bieg 2

Dudek wykorzystał atut pierwszego pola i na pierwszym wirażu odparł atak Lindgrena. Doyle szybko uporał się ze Zmarzlikiem, który nie liczył się w stawce.

Bieg 1

Woffinden wygrał start i do mety nie oddał prowadzenia. Na pierwszym wirażu Pedersena wyprzedził Skorja. Kilka chwil później Duńczyk zrezygnował z dalszej jazdy.

18:57 - koniec prezentacji. Za kilka minut pierwszy bieg.

18:51 - rozpoczęła się prezentacja.

18:45 - w Krsko ostatnie przygotowania do zawodów. Za kilka minut rozpocznie się prezentacja.