Demolka w Gliwicach na koniec kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy

Kibice oglądający, za pośrednictwem platformy WP Pilot, mecz w Gliwicach nie nudzili się. Piast Gliwice nie dał szans AZS-owi UW Darkomp Wilanów i rozgromił rywala 6:0.

Michał Piegza
Zdjęcie z meczu Red Dragons Pniewy vs Piast Gliwice Materiały prasowe / Bartosz Barański / Zdjęcie z meczu Red Dragons Pniewy vs. Piast Gliwice
Nie było niespodzianki w meczu w spotkaniu, które kończyło 18. kolejkę. Oczywiście wciąż czekamy na decyzję w sprawie nierozegranego spotkania w Warszawie pomiędzy Legią i Eurobusem Przemyśl.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

W Gliwicach faworyzowany Piast potrzebował dziewięciu minut, aby otworzyć wynik gry w potyczce z Akademikami z Warszawy.

Do przerwy gospodarze dołożyli jeszcze jedno trafienia, a po zmianie stron z każdą minutą powiększali przewagę. Ostatecznie zakończyło się na wyniku 6:0.

Dzięki trzem punktom Piast zrównał się punktami z wiceliderem Rekordem, ale ustępuje bielszczanom gorszym bilansem bramkowym.

Z kolei Akademicy, przy ewentualnej wygranej Legii z Eurobusem, mogą do strefy play-off stracić kolejne punkty.

18. kolejka Fogo Futsal Ekstraklasy:

Piast Gliwice - AZS UW Darkomp Wilanów 6:0 (2:0)
Rick 9', Lazzaretti 13', 22', Rosa 28', Varela 32', Rick 36'

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.