Trener mistrzów Polski zadowolony z realizacji planu

Efektowne zwycięstwo w Warszawie odniósł mistrz Polski Constract Lubawa. Konstruktorzy pokonali Legię 9:3. Trener gości po spotkaniu cieszył, że pewien plan jest realizowany.

Michał Piegza
O piłkę walczą gracze Rekordu i Constractu Materiały prasowe / Joanna Adamska / O piłkę walczą gracze Rekordu i Constractu
Na dziesięć kolejek przed końcem fazy zasadniczej Fogo Futsal Ekstraklasy obrońca trofeum Constract Lubawa w tabeli plasuje się na 3. miejscu. Wszyscy są świadomi, że najważniejsze potyczki drużyny czołówki czekają w maju.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

W 20. serii Konstruktorzy 9:3 ograli w Warszawie Legię i potwierdzili swoją siłę. Goście od początku narzucili rywalom trudne warunki.

- Chcieliśmy wyjść wysokim pressingiem. Przez pierwsze dziesięć minut buło to widać. Później pozwoliliśmy rywalom na wyprowadzanie zbyt wielu kontr. Oni okazji mieli zbyt wiele. Nie możemy się tak zachowywać - powiedział trener Constraktu Dawid Grubalski, w rozmowie z TV Futsal Ekstraklasa.

Wysoko prowadząc opiekun mistrzów Polski dał szansę gry młodym zawodnikom, którzy w przyszłości mają stanowić siłę lubawian. Rezerwowi pokazali się z dobrej strony. - Tutaj nie grają przypadkowi zawodnicy. Każdy z nich ma potencjał. Dostają coraz więcej minut. Staramy się wprowadzać młodych graczy. Jest to część naszego długoterminowego planu. Z tygodnia na tydzień będą grali lepiej - chwalił swoich młodych podopiecznych trener.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.

Czytaj także: Piorunujący finisz lidera Fogo Futsal Ekstraklasy! Runda życia BSF ABJ Bochnia. Historyczny medal na horyzoncie ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: strzelecka rywalizacja w Barcelonie. Nowy król wolnych

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)
Czy Constract Lubawa zostanie mistrzem Polski?