• 14 : 22
  • 16 : 20
  • 18 : 22
  • 7 : 15
Koniec. Stelmet BC Zielona Góra zdecydowanie wygrywa i jako pierwszy melduje się w półfinale Final Eight!
2
Na parkiecie ewidentnie czuć już oczekiwanie na końcową syrenę
0
Po czasie Twarde Pierniki popełniły dwie prost straty, a efektownym wsadem popisał się Zamojski powiększając przewagę Stelmetu do 21 punktów
0
Wiśniewski wybrał piłkę Djurisiciovi, ale nie zdołał umieścić piłki w koszu... w odpowiedzi Dragicević wymusił faul Sulimy i wykorzystał dwa rzuty wolne
0
Cztery oczka z rzędu Twardych Pierników, ale efektownie nad koszem pofrunął Przemysław Zamojski studząc zapędy rywali
0
Dwie minuty za nami i wynik ruszył w końcu James Florence
0
Minuta gry minęła, a wynik stoi w miejscu, co z pewnością cieszy tylko Stelmet BC
0
16 - tyle punktów przewagi ma Stelmet BC przed decydującą kwartą meczu
0
Przerwa dla Artura Gronka, Stelmet BC będzie miał 7 sekund na swoją akcję po rzutach wolnych Łukasza Wiśniewskiego
0
Ponownie trafił Djurisić i Stelmet BC osiąga rekordową przewagę w tym meczu
0
Florence pod kosz do Hrycaniuka. "Bestia" skutecznie i losy meczu powoli się chyba rozstrzygają...
1
Weaver ciągnie za uszy Twarde Pierniki, ale po drugiej stronie zabójczo skuteczny Djurisić
0
Przerwa dla Jacka Winnickiego, Stelmet BC ma już 14 punktów więcej od Polskiego Cukru
0
Gdyby nie Weaver, Polski Cukier dawno straciłby już jakiekolwiek nadzieje na sukces
1
Kapitalnie szukają się zielonogórzanie - tym razem z topu pod kosz podanie Koszarka do Dragicevicia
0
Armani Moore poleciał nad kosz, gdzie dostrzegł go Łukasz Koszarek
0
Weaver otwiera punktowa nie przerwie
1
Polski Cukier rozpoczął od straty, ale w odpowiedzi z czystej pozycji spudłował Kelati
1
Już za parę chwil wracamy do gry. Jeżeli Polski Cukier chce wrócić do meczu, musi zdecydowanie poprawić skuteczność
1
Łukasz Koszarek równo z syreną czasu akcji... zza łuku i Stelmet BC ma 12 punktów przewagi po pierwszej połowie
1
Twarde Pierniki pudłują z linii rzutów wolnych co też ma wpływ na rezultat
0
Maksym Sanduł właśnie wyprowadził z nerwów Jacka Winnickiego pudłując spod samego kosza
0
Djurisić zebrał piłkę pod atakowanym koszem i trafił zza łuku - Stelmet BC ponownie ucieka
0
Sprytny Kelati z autu zza linii końcowej i jest on pierwszym zawodnikiem z dwucyfrową zdobyczą punktową
0
Wiśniewski kapitalnie obsłużył podaniem Weavera pod sam kosz, a temu nie pozostało już nic innego, jak tylko trafić
1
James Florence wkręcił w parkiet Obie Trottera, a trójką odpowiedział na to Łukasz Wiśniewski
1
Obie Trotter z akcją 2+, pierwsze punkty dołożyli też Jure Skifić i Tomasz Śnieg i już tylko -4 na koncie Polskiego Cukru
1
Stelmet BC ma sto procent w skuteczności rzutów równo z końcową syreną czasu akcji - teraz zza łuku trafił James Florence
0
Zielonogórzanie naprawdę solidnie bronią i Twarde Pierniki nie mają otwartych pozycji
0
Adam Hrycaniuk dobrze wszedł do gry z łąwki i ma już 6 punktów na swoim koncie
0
Koniec pierwszej kwarty, która przebiegała zdecydowanie pod dyktando Stelmetu BC. Polski Cukier musi poprawić skuteczność chcąc marzyć o wygranej
0
Weaver nie daje za wygraną - z tym zawodnikiem zielonogórzanie mają zdecydowanie najwięcej problemów
2
Trzy celne rzuty wolne Kelatiego i Stelmet BC znów daleko przed Polskim Cukrem
0
Adam Hrycaniuk zameldował się na boisku skutecznym "haczykiem"
0
Niesamowity rzut Kelatiego równo z syreną oznaczającą koniec czasu akcji... i trójka od tablicy
2
Weaver znakomicie w tempo do Wiśniewskiego i Polski Cukier powoli wraca do meczu
2
W końcu się udało - trafił Obie Trotter
2
Polski Cukier już ponad cztery minuty czeka na swoje kolejne punkty - przypomnijmy to właśnie torunianie prowadzili 2:0
0
Kolejna strata Twardych Pierników, a Kelati znakomitą asystąobsłużył Dragicevicia
0
Mistrzowie Polski wykorzystują każdy błąd rywala i szybko zbudowali sobie przewagę