Zobacz ogromny błąd Szczęsnego! (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: TVN Agency /  /
TVN Agency / /

Beznadziejny powrót do gry zaliczył Wojciech Szczęsny. Polak popełnił katastrofalny błąd w meczu Arsenalu Londyn z Southampton.

Dwa poprzednie spotkania Wojciech Szczęsny opuścił z powodu kontuzji żeber. Vito Mannone nie puścił w nich gola, ale kiedy wyleczył się Polak, musiał ustąpić miejsca między słupkami. Szczęsny fatalnie zachował się w 45. minucie pojedynku z Southampton. Łatwe dośrodkowanie w pole karne sprawiło mu ogromne problemy. Wypuścił futbolówkę z rąk z czego skrzętnie skorzystał Daniel Fox.

Na jego szczęście Arsenal wygrał aż 6:1.

Gole z meczu Arsenal - Southampton (sytuacja ze Szczęsnym w 3:05):