Oceny WP SportoweFakty: Legia Warszawa - SSC Napoli

Oceniliśmy grę piłkarzy Legii Warszawa w przegranym meczu Ligi Europy z SSC Napoli (0:2). Który z zawodników drużyny Henninga Berga zaprezentował się najkorzystniej?

Redakcja
Redakcja

Skala ocen 1-10 (wyjściowa 6):

Dusan Kuciak - 8,0: Uchronił Legię przed wyższą porażką. Już w 6. minucie Dries Mertens wbiegł odważnie w pole karne Legii. Kuciak interweniował jednak pewnie. Na początku drugiej połowy znów dobrze zachował się po strzale Davida Lopeza. Przy straconym golach nie mógł nic więcej zrobić. Do tego w 76. minucie wygrał pojedynek sam na sam Allanem. Sekundy później podczas jednej minuty najpierw obronił strzał Gabbiatiniego, a następnie znów Allana.