Lewandowski na ustach Hiszpanów. Piszą tylko o jego ratunku

FC Barcelona pokonała Deportivo Alaves 2:1 za sprawą bramek Roberta Lewandowskiego. Hiszpańskie media piszą tylko o tym, że polski napastnik uratował mistrza Hiszpanii. Nie brakuje jednak krytycznych słów co do gry Barcy.

Jakub Fordon

"Mundo Deportivo"

"Barca wraca po kolejnej nieciekawej pierwszej połowie" - brzmi tytuł relacji pomeczowej "Mundo Deportivo". Na okładce znalazł się oczywiście Robert Lewandowski.

"Barcelona stanęła w obliczu totalnej katastrofy, z gwizdami kibiców nawet u siebie po pierwszej połowie. I to w meczu, który musiała wygrać po katastrofie w Hamburgu. Barcelona odrobiła stratę i wygrała, bo dwa gole zdobył Robert Lewandowski" - podsumowano spotkanie FC Barcelony z Deportivo Alaves.

Przeczytaj także relację z meczu:
Lewandowski bohaterem! O jego występie jeszcze długo będzie się mówiło

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Oglądaj mecz FC Barcelona - Valencia CF na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)