1
3
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Ivan Rakitić.  Prostopadłe podanie do Messiego, który minął bramkarza i strzałem pod poprzeczkę trafił na 5:0.

34
16
7
1
2
88'

To mogła być kolejna groźna akcja Barcelony. Firpo jednak źle dogrywał z pola karnego.

3
2
2
1
1
86'

Mogło być 4:1. Marc-Andre ter Stegen obronił strzał z pola karnego Plomera.

6
4
2
1
2
85'

Uderzał sprzed pola karnego Fati, piłka poszybowała daleko od bramki gości.

5
3
3
2
2
83'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rodri Tarin.

1
81'

Barcelona cały czas nie narzuca zbyt wysokiego tempa gry. Gospodarze kontrolują przebieg meczu.

3
2
2
1
2
78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Arthur Melo. Firpo sam na sam z bramkarzem, ale górą golkiper. Poprawkę Messiego przed linią odbił obrońca. Do piłki doszedł Melo i mocnym strzał z bliska trafił na 4:0!

24
13
4
1
2
76'

Mogło być groźnie pod bramką Barcelony, ale gościom zabrakło zimnej krwi w okolicach pola karnego.

5
3
3
2
4
73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Chidozie Awaziem.

4
2
1
72'
ZMIANA
71'
ZMIANA

CD Leganes. Schodzi: Martin Braithwaite. Wchodzi: Dani Plomer.

wchodzi Wchodzi
Dani Plomer #31
schodzi Schodzi
3
1
1
70'

Rodrigues dośrodkował z rzutu rożnego, piłkę bez problemów wybił Lenglet.

1
1
3
67'

Barcelona cały czas pod polem karnym Leganes. Goście niewiele potrafią zdziałać.

2
4
1
64'
ZMIANA

FC Barcelona. Schodzi: Jordi Alba. Wchodzi: Junior Firpo.

5
1
1
2
62'

Z pola karnego uderzał Frenkie De Jong, piłka minęła bramkę.

3
2
5
1
2
61'
ZMIANA
5
4
8
3
6
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Akcja Messiego, piłka wróciła do Argentyńczyka, który uderzył Piłka po nodze obrońcy wpadła do siatki. 3:0!

33
20
7
5
5
57'
ZMIANA

CD Leganes. Schodzi: Roque Mesa. Wchodzi: Javi Eraso.

2
1
1
1
1
57'
ZMIANA

CD Leganes. Schodzi: Jonathan Silva. Wchodzi: Kevin Rodrigues.

Jonathan Silva #5
2
1
1
1
1
56'

Jedno z nielicznych wyjść gości. Dośrodkowanie z lewej strony, Lenglet w ostatniej chwili uprzedził rywala.

2
1
1
1
1
53'

Sprzed pola karnego uderzał Vidal. Piłka poszybowała kilka metrów ponad bramką.

1
1
1
1
2
51'

Zagranie do Messiego, ten jednak na spalonym. Dość wątpliwym.

4
2
1
1
2
48'

Od początku 2. połowy atak pozycyjny Barcelony.

2
1
1
1
1
46'

Wracamy do gry.

2
1
1
1
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

2
2
2
4
2
42'

Barcelona spokojnie konstruuje swoje akcje. Rywale biegają i nie potrafią sytuacji zmienić.

3
2
2
2
1
39'

Barcelona nie narzuca zbyt mocnego tempa gry. W tej rywalizacji wszystko jest już raczej jasne.

2
5
2
3
3
36'

Barcelona daje się wykazać rywalowi. Ten jednak nie potrafi tego wykorzystać.

1
2
1
1
3
32'

Oscar Rodriguez uderzał z pola karnego, piłka otarła się o obrońcę i poszybowała ponad bramką.

1
1
1
1
3
30'

Barcelona prowadzi 2:0, goście momentami zagrażają bramce gospodarzy. Jednak mistrzowie Hiszpanii mecz mają pod kontrolą.

3
1
1
1
1
27'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Clement Lenglet. Asystował mu Lionel Messi. Messi zagrywał z rogu, Lenglet przedłużył piłkę głową i ta wpadła do siatki. 2:0!

36
16
3
3
2
26'

Griezmann w polu karnym, Francuz w ostatnim momencie został przyblokowany. Piłka wyszła na rzut rożny.

2
2
2
2
2
25'

Kolejny raz Messi do Lengleta. Gola jednak nie ma.

3
1
1
2
25'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ruben Perez.

4
2
1
1
23'

Riposta gości. Akcję uderzeniem zakończył Martin Braithwaite. Piłka poszybowała wprost w ręce bramkarza.

3
1
1
22'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, do piłki doszedł Lenglet. Obrońca uderzył jednak głową niecelnie.

1
2
1
19'

Antoine Griezmann do Vidala, a ten musiał uderzać z trudnej pozycji. Trafił w boczną siatkę.

2
2
1
2
18'

Kolejna próba Aitora, zawodnik Leganes nie mógł takim uderzeniem zaskoczyć bramkarza.

7
1
2
17'

Kombinacyjna akcja Barcelony. Piłka trafiła na lewo do Alby, który uderzył płasko, ale niecelnie.

2
2
14'

Aitor Ruibal zdecydował się na uderzenie. Piłka poszybowała dość daleko od bramki gospodarzy.

2
12'

Akcja Mesy zakończona strzałem sprzed pola karnego. Piłka poszybowała metr obok słupka.

2
11'

Gola nie ma. VAR pracował przez ponad 2 minuty.

1
4
2
10'

Jeszcze trwają analizy VAR.

2
4
1
1
9'

Piłka w bramce Leganes, uderzenie Griezmana jednak nie zostało uznane. Francuz był na spalonym.

1
1
3
6
7'

Barcelona prowadzi i wciąż atakuje. Goście nie potrafią odpowiedzieć rywalom.

4
5
1
2
2
4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Nelson Semedo. Szybko i dość łatwo poszło. Zagranie na prawo do Semedo, ten wycofał na siódmy metr do Griezmanna. Francuz uderzył natychmiast, bramkarz nie mógł skutecznie zareagować. 1:0!

32
18
1
2
4
3'

Ruszył z piłką Fati, strzał z pola karnego został jednak zablokowany.

1
1
1'

21 sekunda! Strzelał sprzed pola karnego Martin Braithwaite, tuż obok słupka. Ależ to mógł być początek gości.