Wciąż 0:1! VAR wymierzył i wyliczył. Okazało się, że był spalony.

De Bruyne dośrodkował z rzutu wolnego, a Laporte głową pokonał bramkarza.

2
1
1
85'

Próba kontry w wykonaniu gospodarzy, ale niewiele z tego wyszło. Niewiele  udaje się piłkarzom Brentfordu.

1
82'

Brentford. Schodzi: Dominic Thompson. Wchodzi: Saman Ghoddos.

81'

Przerwa w grze. Dominic Thompson ma problemy z nogą.

77'

Piłka w polu karnym trafiła do Fernandinho, ten jednak wywalił ją w kosmos.

75'

Brentford. Schodzi: Ogochukwu Onyeka. Wchodzi: Mads Bidstrup.

wchodzi Wchodzi
Mads Bidstrup #28
schodzi Schodzi
Ogochukwu Onyeka #15
72'

Dwa dogranie w pole karne City, ale Ederson na przedpolu był czujny. To jedna z niewielu prób Brentfordu po przerwie.

69'

Brentford. Schodzi: Yoane Wissa. Wchodzi: Sergi Canos.

Sergi Canos #7
68'

Z dystansu uderzył Kevin De Bruyne, piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

2
66'

Sprzed pola karnego uderzył Kevin De Bruyne, piłka odbiła się od słupka i wróciła na boisko.

2
2
3
2
2
62'

Z prawej strony pola karnego dogrywał Jesus, ale tam, gdzie stał bramkarz.

2
1
1
1
2
komentarz

59'

Gospodarze na moment przenieśli grę pod bramkę gości. Teraz już jednak wszystko wróciło do wcześniejszej normy.

56'

Źle weszli w 2. połowę gospodarze. Piłkarze Brentfordu niewiele potrafią zdziałać.

53'

Gracze City dążą do szybkiego zdobycia drugiej bramki. Później będą mogli skupić się na myślach o kolejnych ligowych potyczkach.

50'

Foden uderzeniem głową wpakował piłkę do siatki, ale trafienie nie zostało uznane. Metrowy spalony. To sędzia musiał widzieć.

48'

Kevin De Bruyne tym razem uderzył. Strzał lewą nogą sprzed pola karnego poszybował tam, gdzie stał bramkarz.

46'

Kevin De Bruyne dośrodkował z prawej strony, Foden uderzył głową, ale pomylił się o centymetry.

46'

Gramy po przerwie!

komentarz

1
45+1'

Ruben Dias płasko uderzył z dystansu. Bramkarz obronił niecelny strzał. Wcześniej piłką w twarz zarobił Jensen i padł na murawę.

45'

Sędzia doliczył minutę.

43'

A VAR? Nic. Mogła być czerwona kartka, ale wóz śpi.

1
1
42'

Toney nadepnął Fernardinho. Z premedytacją. Co na to sędzia? Co na to VAR?

40'

Powoli zbliżamy się do przerwy. Gospodarze starają się grać wysokim pressingiem, ale efektów brak.

37'

Gracze City dłużej utrzymują się przy piłce. Mistrzowie Anglii mają mecz pod kontrolą.

34'

Rzut wolny dla Brentford. Dośrodkowanie, ale przeciągnięte. Piłka dla City.

31'

A teraz rzut wolny dla City. De Bruyne jednak źle dośrodkował i piłkę wybili obrońcy.