(0:0)
Zakończony
Everton
komentarz

Gracze Juergena Kloppa dzięki wygranej znowu tracą do Manchesteru City punkt. Everton plasuje się w strefie spadkowej, ale strat do bezpiecznej części ligi nie ma dużych.

90+1'

Łącznie sędzia doliczył 3 minuty.

90+1'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Richarlison.

90'

Znowu ostro na boisku. Richarlison brutalnie potraktował rywala.

89'

Żółtą kartkę otrzymał Dele Alli.

88'

Liverpool już spokojny, lider ponownie tylko punkt przed The Reds.

85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Divock Origi. Asystował mu Luis Diaz. Po rzucie rożnym piłka wróciła w pole karne. Diaz chciał uderzyć, ale wyszła z tego efektowna asysta. Origi dołożył głowę i z bliska trafił na 2:0!

1
1
84'

Z ok. 16 metrów uderzył Alcantara, Pickford zdołała sparować piłkę na rzut rożny.

79'

Dele Alli do Iwobiego, ale ten z pięciu metrów nie zdołał uderzyć niemal do pustej bramki.

76'

Rzut rożny dla Liverpoolu, ale gospodarze zagrożenia pod bramką Pickforda nie stworzyli.

75'

Kwadrans o końca, Liverpool nie zamierza oddawać inicjatywy przeciwnikom.

73'
ZMIANA

Everton. Schodzi: Allan. Wchodzi: Dele Alli.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Allan #6
72'

Demarai Gray mógł wyrównać. Groźny strzał z ok. 20 metrów, piłka przeleciała obok bramki.

70'

Po stracie gola gracze Evertonu nie są w stanie zbyt wiele zdziałać.

67'

A teraz groźnie uderzył Origi, piłka minęła bramkę w bezpiecznej odległości.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Allan.

Allan #6
Everton
66'

Zamieszanie pod bramką Evertonu. Kilka uderzeń, w końcu Salah huknął ponad poprzeczką.

64'

Diaz niespodziewanie uderzył z ostrego kąta. Pickford nogą odbił piłkę na rzut rożny!

1
1
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andrew Robertson. Asystował mu Mohamed Salah. Ten gol to zasługa Salaha. Egipcjanin z prawej strony wszedł w pole karne i dośrodkował wprost na głowę Robertsona. Bramkarz nie był w stanie odbić piłki. 1:0!