Bundesliga: 13. kolejka
27 lis 2021 18:30
90+3'

Nic z tego. Benjamin Pavard wygrał pojedynek główkowy i zażegnał niebezpieczeństwo. Monachijczycy przy piłce.

18
13
7
11
16
90+2'

Minuta do końca. Rzut rożny dla Arminii Bielefeld!

11
5
14
11
11
90'

Sędzia Marco Fritz doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

18
11
8
8
16
90'
90'

Arminia Bielefeld. Schodzi: Alessandro Schoepf. Wchodzi: Janni Serra.

4
87'

Niefortunna kontuzja Bryana Lasme. Zawodnik Arminii Bielefeld lekko utyka i potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

4
3
6
11
15
85'

Piłkarze Bayernu Monachium czekają na ostatni gwizdek sędziego Marco Fritza. Arminia nie jest w stanie zagrozić bramce gospodarzy.

8
5
11
8
19
83'

7
82'

Robert Lewandowski wpadł w pole karne, nie wiedział co zrobić z piłką i oddał strzał. Skuteczna interwencja Ortegi.

23
13
18
15
27
80'

Thomas Mueller nie oszczędzał Joakima Nilssona. Sędzia główny odgwizdał faul, ale nie będzie żółtej kartki dla gracza Bayernu Monachium.

8
13
7
7
16
78'

Serge Gnabry wypracował sobie szansę. Niemiecki skrzydłowy znalazł się na lewej stronie i bardzo mocno uderzył. Piłka odbiła się od poprzeczki!

11
9
18
12
19
78'

Arminia Bielefeld. Schodzi: Sebastian Vasiliadis. Wchodzi: Edimilson Fernandes.

Sebastian Vasiliadis #39
1
1
1
3
3
78'

Arminia Bielefeld. Schodzi: Andres Andrade. Wchodzi: Nathan De Medina.

Nathan De Medina #15
Andres Andrade #30
1
1
1
1
78'

Arminia Bielefeld. Schodzi: Fabian Klos. Wchodzi: Bryan Lasme.

2
1
1
1
2
77'

Odpowiedź Bayernu Monachium. Kingsley Coman mógł podwyższyć wynik na 2:0, jednak Stefan Ortega odbił piłkę do boku.

10
11
8
7
17
76'

Masaya Okugawa wbiegł w pole karne i przegrał pojedynek z Dayotem Upamecano. Skrzydłowy gości dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

11
9
1
2
4
75'

Kwadrans do końca. Bayern Monachium ma jednobramkową przewagę i na tę chwilę przewodzi stawce Bundesligi. Arminia nie potrafi utrzymać się przy piłce.

20
6
3
7
7
72'
14
8
15
6
10
71'

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Thomas Mueller.

Bayern Monachium wreszcie dopiął swego! Thomas Mueller oddał piłkę Leroyowi Sane, który miał dobrą pozycję do strzału i zdjął pajęczynę z siatki. Arminia musi gonić wynik.

Bayern Monachium
143
48
19
13
17
69'

Arminia Bielefeld nie składa broni. Fabian Klos napędził kontratak gości, ale skończyło się na rzucie rożnym. Fani Bayernu mają prawo do niezadowolenia.

9
6
4
1
10
67'

Odważna próba Masayi Okugawy. Zawodnik Arminii mocno uderzył i piłka przeleciała obok prawego słupka.

4
4
7
5
16
66'

Kinglsey Coman kolejny raz szukał Roberta Lewandowskiego w polu karnym. Joakim Nilsson interweniował wślizgiem i w ten sposób przeszkodził polskiemu napastnikowi.

10
9
3
7
21
66'

5
64'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Hernandez.

4
5
6
6
12
64'

Arminia Bielefeld. Schodzi: Patrick Wimmer. Wchodzi: Robin Hack.

Robin Hack #21
Patrick Wimmer #20
1
3
4
7
62'

Kingsley Coman zepsuł obiecujący atak Bayernu Monachium. Skrzydłowy za mocno podał do Thomasa Muellera, Bayern ponownie wywalczył stały fragment gry.

5
6
6
11
25
60'

Akcja duetu Thomas Mueller - Robert Lewandowski. Ten pierwszy dośrodkował do Polaka, który wygrał pojedynek powietrzny z Amosem Pieperem, lecz nie trafił w światło bramki.

12
9
14
13
20
59'

Robert Lewandowski cofnął się do rozegrania i rozpoczął akcję Bawarczyków. Alphonso Davies kolejny raz był na spalonym.

5
8
7
14
24
57'

Leroy Sane spróbował swoich sił, jednak nieczysto trafił w piłkę. W tej sytuacji Stefan Ortega nawet nie musiał interweniować.

2
2
3
9
20
56'
16
11
6
4
8
55'

Kingsley Coman płasko dośrodkował w kierunku Roberta Lewandowskiego. Joakim Nilsson wyczuł intencje rywala i wybił piłkę wślizgiem.

5
5
2
9
16
53'

Bardzo dużo niedokładności w grze obu drużyn. Zawodnicy Arminii Bielefeld mają problemy z utrzymaniem się przy piłce.

10
7
8
7
8
51'

Alphonso Davies zostawił piłkę Leroyowi Sane i skrzydłowy przeniósł ją nad poprzeczką. Piłkarze Bayernu spokojnie wymieniają podania.

3
2
4
15
9
49'

Wydawało się, że Robert Lewandowski idealnie obsłużył Thomasa Muellera. Polak zgrał piłkę głową do kolegi, ale ten nie potrafił opanować piłki.

6
7
6
11
15
48'

Krótka przerwa w grze. Sebastian Vasiliadis i Joakim Nilsson niefortunnie zderzyli się głowami.

2
3
7
8
10
46'

To mógł być wymarzony początek drugiej połowy dla Bayernu! Corentin Tolisso fantastycznie zagrał do Leroya Sane, który minimalnie przestrzelił.

8
3
5
9
9
46'

Gramy dalej! Arminia błyskawicznie straciła piłkę.

5
2
3
7
komentarz

Piłkarze wrócili już na boisko i czekają na sygnał sędziego Marco Fritza.

8
43'

Niebezpiecznie w polu karnym mistrzów Niemiec. Mocny strzał i Manuel Neuer odprowadził piłkę wzrokiem. Arminia wywalczyła kolejny rzut rożny.

12
6
10
16
14
41'

Słabszy moment Bayernu Monachium. Julian Nagelsmann przekazuje uwagi swoim podopiecznym. Dayot Upamecano szybko zatrzymał kontratak przyjezdnych.

12
13
8
10
12
39'

Piłkarze Bayernu Monachium szukają sposobu na defensywę rywali. Bramkarz Arminii pewnie złapał piłkę po uderzeniu Kingsleya Comana.

9
5
13
10
11
37'

W polu karnym gości odnalazł się Robert Lewandowski. Reprezentant Polski oddał strzał głową, a następnie piłka trafiła do koszyczka Stefana Ortegi.

7
5
11
10
18
36'

Fani Bayernu Monachium są zniecierpliwieni. Leroy Sane ustawił sobie piłkę w narożniku boiska i zbyt mocno dośrodkował. Ortega wznowi grę od bramki.

4
3
2
4
16
34'

Dwoi się i troi Alphonso Davies. Kanadyjczyk ponownie zmusił do interwencji Stefana Ortegę, który kolejny raz nie popełnił błędu.

7
3
4
2
9
33'

Alphonso Davies dobrze radzi sobie z rywalami na lewej stronie boiska, ale nic z tego nie wynika. Kibice nadal czekają na pierwszą bramkę na Allianz Arena.

8
29'

Od kilku minut Bayern Monachium ma pełną kontrolę nad grą. Piłkarze Arminii Bielefeld tylko czekają na kontrataki.

7
4
7
4
4
27'

Stały fragment gry i fatalne zagranie Thomasa Muellera. Arminia Bielefeld przy piłce.

4
5
12
6
22
27'

Robert Lewandowski szykował się do strzału przed polem karnym i Sebastian Vasiliadis ratował się faulem. Bayern będzie miał dobrą okazję.

17
9
6
7
4
26'

5
24'

Pierwsza okazja Roberta Lewandowskiego! Corentin Tolisso dokładnie podał do Polaka, który zwiódł rywala i uderzył. Piłka odbiła się od obrońcy Arminii, tylko rzut rożny.

13
5
8
6
13
22'

Stefan Ortega jest dzisiaj bezbłędny. Thomas Mueller nieczysto trafił w piłkę i bramkarz Arminii Bielefeld był bardzo dobrze ustawiony.

5
4
9
5
11
21'

I znowu Kingsley Coman. Tym razem Francuz oddał strzał na bramkę i Andres Andrade świetnie zablokował piłkę.

3
4
8
3
3
20'

Na prawym skrzydle uaktywnił się Kingsley Coman, który szukał podaniem Leona Goretzkę. Piłka nie dotarła do niemieckiego pomocnika.

4
2
2
2
10
18'

Zespół Juliana Nagelsmanna podkręca tempo. Thomas Mueller wbiegł w pole karne i po chwili niecelnie podał. Bayern szybko odzyskał piłkę.

9
9
6
5
9
16'

Niesamowity rajd Alphonso Daviesa. Lewy obrońca Bayernu Monachium ograł dwóch rywali i miał przed sobą tylko bramkarza. Davies trafił prosto w Stefana Ortegę!

12
8
6
5
10
14'

Benjamin Pavard świetnie przerzucił piłkę do wychodzącego na pozycję Leroya Sane. Jak się okazało, Niemiec był na pozycji spalonej.

1
2
3
6
15
13'

Alphonso Davies zapędził się pod pole karne rywali i zanotował stratę. Arminia Bielefeld kontratakuje.

4
2
4
3
12
11'

Thomas Mueller szybko wznowił grę i oddał piłkę Leroyowi Sane. Skrzydłowy Bayernu Monachium przetestował bramkarza Arminii, Ortega nie dał się zaskoczyć.

10
4
5
5
8
9'

Pierwsze minuty należały do drużyny gości, jednak Bayern Monachium narzucił swój styl gry. Arminia nie opuszcza własnej połowy.

14
5
6
3
2
7'

Piłkarze Bayernu są podrażnieni. Kolejna próba Thomasa Muellera. Niemiec efektownie złożył się do strzału i Stefan Ortega był na posterunku.

11
3
6
5
5
7'

Robert Lewandowski uruchomił podaniem Kingsleya Comana, a ten dośrodkował na głowę Thomasa Muellera. Amos Pieper interweniował na linii bramkowej!

14
2
6
11
7
6'

Arminia Bielefeld wciąż atakuje. Benjamin Pavard stanął na drodze Fabiana Klosa, po chwili Masaya Okugawa został złapany na spalonym.

12
5
3
1
2
5'

Leroy Sane popełnił błąd tuż przed polem karnym rywali i do piłki dopadł Thomas Mueller. Strzał reprezentanta Niemiec został jednak zablokowany przez obrońców.

6
7
6
2
4
3'

Groźny wypad Arminii Bielefeld. Masaya Okugawa napędził akcję gości i pobiegł w pole karne. Alphonso Davies wybił piłkę na rzut rożny.

5
5
4
3
3
2'

Fabian Klos naciskał Dayota Upamecano, ale Francuz bezpiecznie wycofał piłkę do Manuela Neuera. Bayern Monachium w ataku pozycyjnym.

1
4
1
3
18:07

Wszystko jest już dopięte na ostatni guzik. Bayern Monachium wygrał losowanie.