(0:2)
Zakończony
Real Madryt
komentarz

Piłkarze Granady już przed meczem z Realem Madryt stracili matematyczne szanse na utrzymanie. Spotkania przeciwko Królewskim beniaminek nie będzie wspominał miło. Nowy mistrz Hiszpanii zwyciężył 4:0.

6
3
89'

Akcja Granady, kolejny raz gospodarzom brakowało spokoju.

86'

Granada stara się jeszcze coś zdziałać. Gospodarze już raczej honoru nie uratują.

83'

Joselu już składał się do uderzenia, piłkę w ostatnim momencie wybił my Piątkowski!

81'
wchodzi Wchodzi
Oscar Melendo #21
schodzi Schodzi
Myrto Uzuni #11
80'

Weselne, grillowe czy pielgrzymkowe granie. Zwał jak zwał. Krótko: nuda i emocje jak na grzybach.

77'

Po rzucie rożnym uderzał z bliska Sanchez. W ostatnim momencie został zablokowany!

75'

Jeszcze kwadrans dość wątpliwych emocji przed nami.

74'
Ricard Sanchez #12
Bruno Mendez #2
73'

Joselu uderzał z pola karnego. Źle trafił w piłkę i pewnie złapał ją bramkarz.

70'
70'
69'

Zamieszanie pod bramką Realu. Zawodnikom Granady zabrakło spokoju i uderzenia.

66'

Dogranie Vazqueza, przed szansą Joselu, który nie był w stanie pokonać bramkarza.

3
65'

W końcu dobrze w tyłach Kamil Piątkowski. Polak przerwał groźną akcję Realu.

2
63'

Dość nieśmiało, ale coraz bardzo uparcie. Granada konsekwentnie zaczyna szukać honorowego gola.

60'

Odpowiedź Granady. Strzelał Uzuni, pomylił się głową o mniej więcej metr.

1
58'

Gol! Strzelił Brahim Diaz. Asystował mu Luka Modrić. Modrić w polu karnym do Diaza, który spokojnie przyjął piłkę i uderzył płasko do bramki! 0:4!

10
6
57'

Z boiska wieje nudą. Granada niewiele jest w stanie zdziałać. Realowi już za bardzo nie chce się atakować.

2
55'

Granada mogła uratować honor. Z pola karnego uderzał Uzuni, ale kilka metrów ponad bramką.

53'
Martin Hongla #6
Sergio Ruiz #20
53'
Gonzalo Villar #24
52'

Rzut wolny dla Granady. Dogranie w pole karne, a właściwie próba dogrania. Nic z tego nie wyszło.

1
1
49'

Gol! Strzelił Brahim Diaz. Tymczasem pierwsza akcja po przerwie Realu kończy się golem. Diaz uderzył z pola karnego przy słupku i trafił przy słupku na 0:3! W tej akcji Piątkowski zrobił trzy obroty wokół własnej osi.

Real Madryt
10
5
49'

Po zmianie stron stara się coś zdziałać Granada. Gospodarze nie są w stanie zagrozić poważniej Realowi Madryt.