04 gru 2016 18:00
90+6'

Trałka górą w kierunku Robaka, lecz ten nie opanował piłki.

90+5'

Kolejorz ryzykuje, co otwiera miejscowym okazję do kontrataku. Teraz postraszył Klimala.

90+4'

Dwóch zawodników Jagi obok Marcina Robaka. Napastnikowi z Poznania udało się wywalczyć aut.

90+3'

Lech walczy z czasem, ale też nieustępliwym rywalem. Gospodarze coraz bliżej zwycięstwa.

90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Paulus Arajuuri.

90'

Pogramy jeszcze 7 minut.

90'

Błąd Bednarka mógł drogo kosztować przyjezdnych! Przemysław Frankowski nie miał wygodnej pozycji i uderzył niecelnie.

89'

Patryk Klimala złapany na spalonym.

87'

Przemysław Frankowski płasko z dystansu. Matus Putnocky nie popełnił błędu.

86'

Marcin Robak odepchnął przeciwnika, piłka dla Jagiellonii Białystok.

85'

Stały fragment gry dla gości. Wszystkie takie decyzje arbitra kwitowane są gwizdami.

83'

Tomasik zdecydował się na strzał z dystansu. I to w sumie tyle, co możemy o tym napisać.

1
81'

Jak on tego nie strzelił?! Znakomite podanie do Szymona Pawłowskiego, ten wyłożył piłkę ustawionemu na szóstym metrze Marcinowi Robakowi, który nie zdołał oddać skutecznego strzału! Ofiarnie blokował Rafał Grzyb!

80'

Lechici szukają wyrównania, Jagiellonia ustawiona defensywnie. Jak myślicie, utrzyma się taki wynik?

78'

Radosław Majewski! Mocny strzał piłkarza Lecha został obroniony przez Mariana Kelemena!

76'

Spotkanie z wysokości trybun ogląda 10 tys. osób.

75'

Kwadrans do końca regulaminowego czasu gry, ale arbiter z pewnością doliczy 6-7 minut.

73'

Kamil Jóźwiak popędził prawą stroną, wydawało się, że może być groźnie pod bramką Jagiellonii, ale świetnie w defensywie spisał się Taras Romanczuk.

72'

Gra wznowiona. Oby już bez niespodzianek.

69'

Cały czas czekamy aż dym z rac umożliwi grę w piłkę.

69'

Lech. Schodzi: Dawid Kownacki. Wchodzi: Marcin Robak.

66'

Krótka, miejmy nadzieję, przerwa w grze. Wszystko w związku z odpalonymi racami.

64'

Gol! Strzelił Fiodor Cernych.

Jaga znów prowadzi! Piłka spadła pod nogi ustawionego w polu karnym Fiodora Cernycha, który z bardzo trudnej sytuacji zmieścił futbolówkę przy bliższym słupku! Kolejny błąd Matusa Putnocky'ego!

Jagiellonia Białystok
62'

To co, szybkie pytanie?

Jak zakończy się mecz Jagiellonia - Lech?
Wygraną Jagiellonii
Remisem
Zwycięstwem Lecha
1
60'

Próbują jedni i drudzy, ale brakuje precyzji. Teraz wysoko nad poprzeczką uderzył Maciej Gajos.

58'

Karol Świderski mocno uwierzył w siebie po strzelonej bramce. Teraz jednak jego sytuacyjna próba poszybowała w trybuny.

1
56'

Pomylił się Paulus Arajuuri, Przemysław Frankowski znalazł się przed polem karnym Kolejorza i uderzył niecelnie.

55'

Błyskawiczny kontratak Lecha przerwany faulem na Majewskim.

54'

Zbyt krótkie dośrodkowanie, futbolówka spadła na głowę Kadara.

54'

Gwizdek sędziego. Paulus Arajuuri zagrał piłkę ręką.

52'

Taras Romanczuk miał dobry pomysł, chciał podać do Frankowskiego, ale na drodze stanął mu jeden z rywali.

50'

Żółtą kartkę otrzymał Tamas Kadar.

Lech Poznań
49'

Dużo biegania, ale mało konkretów w pierwszych minutach drugiej części meczu.

47'

Danielowi Stefańskiemu dostaje się od miejscowych kibiców...

46'

Czy są zmiany? Tak. Michał Probierz został wyrzucony przez sędziego na trybuny!

2
46'

Druga połowa rozpoczęta!

1
45+3'

Bramka dla Lecha! Jej strzelcem Paulus Arajuuri... po katastrofalnym błędzie Mariana Kelemena! Golkiper Jagi wszedł z piłką do bramki! Pytanie, czy Kolejorz powinien otrzymać stały fragment gry, po którym doszło do wyrównania?

1
45'

Pogramy dodatkowe 120 sekund.

45'

Przemysław Frankowski daleko wypuścił sobie futbolówkę, pędził ile sił w nogach, ale uprzedził go Kadar.

1
42'

Matus Putnocky! Bramkarz Lecha w znakomitym stylu zatrzymał mocny strzał Karola Świderskiego! Mogło być 2:0!

1
41'

Maciej Makuszewski opuścił boisko ze względu na kontuzję barku.

40'

Marian Kelemen w ostatnim momencie ratuje swój zespół! Instynktowna interwencja golkipera Jagiellonii po strzale Łukasza Trałki!

37'

Karol Świderski ładnie "złamał" na lewą nogę, wbiegł w pole karne Kolejorza i... skiksował! Mogło być gorąco!

1
37'

Dwaj podopieczni Michała Probierza w krótkim odstępie czasu trafili do notesu sędziego. Jaga gra twardo.

36'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Świderski.

34'

Zła wrzutka w pole karne Jagiellonii. Po chwili strzału z dystansu próbował Darko Jevtić, ale został zablokowany.

33'

Żółtą kartkę otrzymał Taras Romanczuk.

31'

Gospodarze prowadzą od kwadransa. Niestety poziom meczu nie rzuca na kolana.

30'

Ponownie zakotłowało się pod bramką Matusa Putnocky'ego. Tym razem obrona Lecha zdała egzamin.

29'

Fiodor Cernych zabrał się z piłką, płasko wstrzelił ją w pole karne Lecha, ale tam dobrze ustawiony był jeden z obrońców.

28'

Teraz sporo walki w środku pola, nie ma sytuacji strzeleckich.

24'

Radosław Majewski wyraźnie spudłował uderzeniem głową po akcji oskrzydlającej. Lech próbuje atakować, ale widać, że ma problem ze złapaniem właściwego rytmu.

21'

Fiodor Cernych ruszył do prostopadłego podania, ale jego dośrodkowanie zablokował Jan Bednarek. Sędzia powinien przerwać tę akcję wcześniej, nie dostrzegł jednak niewielkiego spalonego zawodnika Jagi.

17'

Putnocky w ogóle nie powinien wychodzić z bramki, bo był na z góry straconej pozycji.

16'

Gol! Strzelił Karol Świderski.

1:0 dla Jagiellonii! Putnocky, który w poprzednich meczach bronił wyśmienicie, teraz popełnił ogromny błąd, poza polem karnym minął go Świderski i skierował piłkę do pustej bramki!

1
14'

Nenad Bjelica ma duży szacunek do Michała Probierza. Który z trenerów dziś okaże się lepszy?

11'

Jagiellonia miała rzut rożny, ale nie stworzyła po nim żadnego zagrożenia.

9'

Kolejorz szuka szans wrzutkami, brakuje jednak wykończenia.

6'

Jagiellonia zaczęła dość ostrożnie, ale trudno się dziwić. Lech ma za sobą cztery zwycięstwa z rzędu w Lotto Ekstraklasie i to bez straty gola.