Lotto Ekstraklasa: 30. kolejka
22 kwi 2017 18:00
90+3'

W Kielcach euforia... trwała chwilę! Piłka w siatce, ale sędzia odgwizdał spalonego. Czy faktycznie był?

20
14
5
2
15
90+2'
90+1'

Nerwy dają o sobie znać, gospodarze sobie nie radzą.

15
10
3
9
6
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

9
3
5
4
11
89'

Sunie kolejny atak kielczan. Ciągle jednak zawodzi ostatnie podanie.

5
5
3
6
7
87'

Coraz mniej czasu mają miejscowi. Korona potrzebuje jednego gola przy obecdnych wynikach innych meczów.

7
4
4
6
5
85'

Strzał Zubrowskiego zablokowany. Bruk-Bet broni się rozpaczliwie.

6
4
2
2
3
83'

Co za szansa Korony! Ofiarnie bronią się goście, futbolówka ostatecznie ląduje w trybunach. Gospodarze nie kalkulują, liczy się dla nich tylko atak.

11
3
3
3
4
82'

Groźny strzał Markovicia, piłka otarła się od rywala, będzie korner.

4
2
4
81'
80'

Ostatnie dziesięć minut szans Korony. Jak myślicie, da radę odpowiedzieć?

10
3
3
3
5
79'
77'
4
4
2
3
3
76'

Goście mogli drugi raz ukąsić Koronę! W sytuacji sam na sam pomylił się jednak Patrik Misiak, uderzyjąc obok słupka!

1
2
3
3
3
74'

Stefanik z piłką w polu karnym, miał trochę miejsca i uderzył obok dalszego słupka!

4
2
4
3
1
72'

Ekipa z Kielc nie umie zamknąć rywala na jego połowie i dochodzić do klarownych okazji.

6
4
1
3
9
71'
69'

11 999 - tyle osób ogląda ten mecz z trybun.

16
7
5
1
68'

Patrik Misak doszedł do strzału, ale jego próba nie zaskoczyła Borjana.

5
4
3
2
1
66'

Bruk-Bet broni się z głową i do tego chce też atakować. To gospodarze jednak zaczynają coraz mocniej ryzykować.

6
3
2
3
4
64'

Wrzutka Aankoura zablokowana. Niedługo powinny być zmiany w Koronie.

4
1
3
1
4
62'

Korona próbuje odrobić, robi to jednak bez ładu i składu.

3
2
4
60'

Godzina za nami. W drugiej połowie goście nie atakowali tak często, ale błąd bramkarza otworzył przed nimi szansę, która została wykorzystana.

2
1
1
2
6
58'

Wściekły jest trener Bartoszek. Jego zespół ma duży problem.

4
3
1
4
7
57'

Gol! Strzelił Dawid Nowak.

Dawid Nowak zdobywa gola dla gości! A wszystko zaczęło się od fatalnego zachowania Borjana, który znów wyszedł zbyt daleko. Co prawda odbił strzał głową jednego z rywali, ale przy dobitce Nowaka nie dał rady!

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
28
18
9
9
24
56'

Kiełb nie sięgnął piłki dośrodkowanej z prawej strony. Jęk zawodu na trybunach.

4
4
2
2
3
55'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Nowak.

3
1
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Miguel Palanca.

Korona Kielce
3
1
1
4
52'

Co za zamieszanie pod bramką Korony! Borjan, obrońcy, ofensywni piłkarze Bruk-Betu, wszyscy walczyli o wepchnięcie piłki do siatki. Wszystko przerwał gwizdek arbitra. Faulowany był golkiper kielczan.

6
1
50'

Palanca zszedł do narożnika pola karnego i poszukał strzału. Decyzja dobra, ale wykonanie już nie.

2
1
4
1
1
50'

Bruk-Bet daje miejscowym wymieniać podania.

1
1
1
1
47'

Nerwowa robi się kielecka publiczność. Strat w wykonaniu koroniarzy jest zbyt dużo.

3
1
46'

Druga połowa rozpoczęta!

3
2
1
1
1
45+1'

Rzut wolny dla gospodarzy, ostatnia okazja przed przerwą.

8
3
1
1
4
45'

Pogramy dodatkowe 60 sekund.

7
1
1
1
3
44'

Korona chce przycisnąć w ostatnich minutach. Bruk-Bet się broni.

9
4
3
2
4
42'

Jacek Kiełb był na spalonym.

4
2
2
2
6
41'

Znów Borjan zbyt mocno uwierzył, że jest stoperem i prawie minął się z piłką, którą zagranął jego kolega - Diaw.

2
2
2
1
2
40'

Nabil Aankour walczył o dojście do piłki z Osyrą. Sędzia słusznie odgwizdał faul Marokańczyka.

5
1
2
1
2
39'

Maciej Bartoszek nie wygląda na zadowolonego i ciężko mu się dziwić.

1
3
1
1
1
37'

Po centrze gospodarzy z groźną kontrą poszły Słonie! 2 na 2 i tylko szczęśliwy blok Kena Kallaste uchronił Koronę przed kłopotami!

3
1
1
1
2
36'

Koroniarze wywalczyli rzut rożny.

2
1
1
34'

Atmosfera na trybunach super, no boisku brakuje jednak fajerwerków. Jednym i drugim przytrafiają się dziecinne straty.

3
1
32'

Stefanik zobaczył wysuniętego Milana Borjana i poszukał uderzenia. Odważna decyzja. Wykonanie jednak dalekie od ideału.

2
1
1
2
1
31'

Ależ było blisko ogromnego nieporozumienia Dejmka z Borjanem. Ostatecznie, mocno postraszeni gospodarze, zdołali się uratować.

2
2
1
1
3
31'

Nieźle zapowiadał się ten atak gości, ale do najważniejszego monentu. Uderzenie Patrika Misaka było bardzo złe.

4
1
3
3
1
29'

Męczą się w ataku pozycyjnym gospodarze.

1
1
1
1
28'

Trener Węglewski bije brawo swoim podopiecznym. Termalika nie daje się zdominować tylko stara się grać swoje.

3
1
26'

Dawid Nowak drugi raz nie utrzymał linii i został złapany na spalonym.

1
3
2
1
25'

To był strzał czy wrzutka? Ciężko ocenić, wiadomo jednak, że Szarek postraszył kielczan.

2
2
24'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Możdżeń.

5
1
1
2
4
23'

I już jesteśmy na drugiej połowie, gdzie Vlastimir Jovanović przesadził z podaniem. Od bramki wznowi Borjan.

2
1
1
1
2
22'

Kiełb! Znów zza pola karnego i znów problemy miał Trela! Piłka po jego interwencji wydaje się, że odbiła się od słupka!

2
2
3
1
1
21'

Zawodnicy Marcina Węglewskiego nie mają zamiaru czekać na kontry. Długie budowanie ataku przerwał sędzia - Dawid Nowak był na spalonym.

1
1
1
2
1
20'

Możdżeń płasko do Kiełba. "Ryba" odbił się od obrońcy.

1
1
1
1
1
19'

Ekipa Bartoszka powoli zaczyna zyskiwać przewagę.

6
3
1
2
6
18'

Świetny wślizg Putiwcewa zatrzymuje kontrę Korony.

5
1
1
1
5
17'

Aankour popisał się dalekim wyrzutem piłki z autu, ta spadła na nogę ustwionego w polu karnym Palanki. Hiszpan nie oddał jednak celnego strzału.

2
2
2
16'

Żółtą kartkę otrzymał Artem Putiwcew.

3
1
2
1
2
15'

Wrzutka z prawej strony, w powietrze wyszedł Miguel Palanca, którego strzał głową pewnie wyłapał Dariusz Trela.

5
14'

Niezwykle ważny odbiór Żubrowskiego. To byłaby groźna akcja Bruk-Betu.

5
1
1
1
14'

Ale nawet to póki co wychodzi im średnio. Czyżby złocisto-krwiści byli zestresowani?

2
3
2
13'

Żubrawski uspokoił grę Korony. Kielczanie wymieniają podania.

5
1
11'

Ryzykowny drybling Dejmka na własnej połowie. Skończyło się bez straty.

2
10'

Jacek Kiełb odebrał piłkę przed polem karnym Bruk-Betu, popatrzył i oddał kąśliwy strzał. Trela na raty, ale skutecznie!

9
2
2
2
2
10'

Chyba stawka tego meczu trochę paraliżuje zawodników. Bardzo dużo niedokładności.

2
9'

Nowak ambitnie walczył z dwójką rywali. Ostatecznie wyszedł z piłką na aut.

2
1
2
7'

Pierwsze minuty dla Termaliki. Przyjezdni wykonują dużo stałych fragmentów.

2
1
6'

Patrik Misak faulowany, znów okazja ze stojącej piłki.

4
1
5'

Dwie centry Słoni, obie nie zakończyły się strzałem na bramkę Milana Borjana.

2
4'

Pilipczuk interweniuje i wybija piłkę na korner.

3'

Dawid Nowak kopnięty w kostkę, okazja w bocznym sektorze na celną wrzutkę.

1
3'

Wysoka wrzutka Palanki, ale znów pewnie interweniował Trela.

2
2'

Miguel Palanca faulowany, rzut wolny dla Korony.

1
1
1'

Jakub Żubrowski posłał górną pilkę w pole karne gości, ale ta trafiła do Dariusza Treli.

1
1
czas Start meczu
17:14

Po ponad roku na stadion Korony wrocił tzw. "młyn".

8
2
1
1
Jak zakończy się mecz Korona - Bruk-Bet?

17:14

Pewne jest, że przy okazji sobotniego spotkania padnie frekwencyjny rekord na stadionie przy Ściegiennego. Ale to nie koniec. Jest nawet wielce prawdopodobne, że mecz ze Słoniami zobaczy komplet.

1
17:14

Witamy serdecznie prosto z Kolporter Areny, gdzie już niedługo rozpocznie się jedno z ośmiu spotkań 30. kolejki Lotto Ekstrklasy. Korona i Bruk-Bet walczą między sobą o miejsce w grupie mistrzowskiej. Do kogo uśmiechnie się szczęście?